czy jutro odbijemy sie od 2521 ? i polecimy w dol ?

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
morszczuk
Chorąży
Posty: 915
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Wrocko

czy jutro odbijemy sie od 2521 ? i polecimy w dol ?

Postautor: morszczuk » 30 lis 2005 18:41

powiedzcie medrcy , taki scenariusz jest mozliwy ...
uwolnić rybki z puszek !!!

REKLAMA


Pieter
Starszy plutonowy
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Tak Ci powiem, co Ci powiem, ale Ci powiem, ze ja to mysle s

Postautor: Pieter » 30 lis 2005 19:09

..że zagranica wzieła na przeczekanie. Obecne wzrosty przy smiesznie małych obrotach to robota naszych funduszy.Proste, słabiutki październik musiały 'poprawić' dobrym Listopadem.Wg mnie, na taki scenariusz wzkazuje zachowanie W20. Jezeli moja teoria jest sluszna, to jutro czy w najblizszym czasie powinnismy 'szpadac' za sprawa wlasnie funduszy co pociagnie reszte w dół... No, chyba ze zagranica zacznie zakupy - to *** w pokrzywach i up. Wg mnie rajd sw. Mikołaja właśnie dobiega/gł końca,nie daje szansy na wzrosty <czyt. poprawe szczytów z pażdzirnika> ew. na dalszą konsolidację... Trudno, pozyjemy zobaczymy, ostatnio wszystkie prognozy biora w łeb...

Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia :)

P.
"Woda życia nie istnieje,ale zawsze warto po nią iść"

mwiatrow
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 paź 2005 16:54

Odp:czy jutro odbijemy sie od 2521 ? i polecimy w dol ?

Postautor: mwiatrow » 01 gru 2005 11:55

ja stawiam na nerwowa konsolidacje, szybkie ruchy w obie strony - mali gracze na ogol traca na takich ruchach, wiec sam bede raczej czekal albo na zjazd ponizej 2400 albo na przebicie szczytów. Teraz raczej w dół w okolice 2460. Mocna zlotowka, mocny zachód, wzrost LOPu - wszytko to mi sie jednak kojarzy jakos z wzrostami w perspektywie kilku dni. Wiec krotko w dół i proba ataku na szczyty...
"płomienne zorze budzą mnie ze snu, giełdowy ranek, informacji szum"

morszczuk
Chorąży
Posty: 915
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Wrocko

Odp:czy jutro odbijemy sie od 2521 ? i polecimy w dol ?

Postautor: morszczuk » 01 gru 2005 17:52

po czesci mialem racje bo pierwszy kontakt z poziomem 2521 spowodowal spadek o 13 pkt i ja wlasnie tyle zarobilem na dzien dobry :))
a co jutro ? jak na razie stany trzymaja sie bardzo mocno i pewnie zobaczymy u nas luke up conajmniej 10-15pkt ...
uwolnić rybki z puszek !!!

bogdan01
Plutonowy
Posty: 12
Rejestracja: 01 gru 2005 18:28

Odp:czy jutro odbijemy sie od 2521 ? i polecimy w dol ?

Postautor: bogdan01 » 01 gru 2005 18:26

witam...to była niezła sesja...ciekawe jak będzie jutro? północ czy południe? obstawiam północ...
Ostatnio zmieniony 01 gru 2005 18:30 przez bogdan01, łącznie zmieniany 1 raz.

GRASS
Młodszy chorąży
Posty: 595
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Marki

Odp:czy jutro odbijemy sie od 2521 ? i polecimy w dol ?

Postautor: GRASS » 01 gru 2005 20:16

po czesci mialem racje bo pierwszy kontakt z poziomem 2521 spowodowal spadek o 13 pkt i ja wlasnie tyle zarobilem na dzien dobry :))
a co jutro ? jak na razie stany trzymaja sie bardzo mocno i pewnie zobaczymy u nas luke up conajmniej 10-15pkt ...
chyba że ofe wyłożą cała kasę na zakupy w bo rekomendacjach słychać że główny kapitał miał popłynąć do stanów się pomnażać,może to była jakaś zmyłka kto wie ,ale jak jankesi zaczną podnosić indeksy to i unas kasy może zabraknąć
Inwestycja to niewiadoma, realizacja zysku to jakiś sukces.Decyzję trzeba podjąć samemu.


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości