hmm. czy dziś mielismy pułapke?

dyskusja na temat instrumentów pochodnych
Dobson
Starszy plutonowy
Posty: 23
Rejestracja: 24 cze 2005 16:19

hmm. czy dziś mielismy pułapke?

Postautor: Dobson » 11 mar 2006 00:12

Po infie ze Stanów WIG20 ruszył do góry wracaj w obaszr konsolidacji, i dajac nadzieje (czesci inwestorom)na powrót do bicia rekordów. Teoretycznie dobrze to wyglada. Wsparcie zostało wybronione, niedzwiedzie miały szanse ale jej nie wykorzystały , a takie sytuacje z reguły sie mszczą. Pani Płaczek zachwycia sie (na onet.pl) ze w poniedziałek wracamy do trendu, ze w USA bedzie wielkie up i to jescze bardziej wspomoże GPW.. itp. itd.. No tak. ale jest jedno "ale" , a w zasadzie pare tych "ale".

1. Pani Płaczek zwykle sie myli
2. W USA wielkiego UP nie było
3. Wsparcie faktycznie sie wybroniło, ale czy ten wzrost nie jest dziwny. Był on reakcją na dane z USA, po których wg. K.Jarosa "kolejna podwyżka stóp w USA jest właściwie przesądzona". A czy to nie spowoduje wzrostu rentowności obligacji w stanach? I odpływu kasy z rynków wschodzących.
Czy mi sie znów coś pomieszało i powinno być odwrotnie eehh

Pytanie na koniec. Jeśli w 2005r. miałem strate, to znaczy ze nic nie jestem winien fiskusowi? moze pytanie głupoie, ale tyle juz teorii wysłuchałem ze juz nic nie kumam :)

REKLAMA


megalo
Starszy chorąży
Posty: 1462
Rejestracja: 20 paź 2005 23:26

Odp:hmm. czy dziś mielismy pułapke?

Postautor: megalo » 11 mar 2006 19:04

w Japoni też mają podnieść stopy może tam w poniedziałek dojdzie do kolejnej przeceny a wtedy na gpw poziom 2760 może się zmienić w opór

TOKYO (Reuters) - Japanese Economics Minister Kaoru Yosano said on Sunday it was too early to discuss when the Bank of Japan could begin raising interest rates, but said it would eventually have to happen to normalize the economy.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2006 11:13 przez megalo, łącznie zmieniany 1 raz.

lefek
Plutonowy
Posty: 19
Rejestracja: 27 kwie 2005 22:07

Odp:hmm. czy dziś mielismy pułapke?

Postautor: lefek » 12 mar 2006 22:48

Witam.
Na portalu www.inwesuj.net na forum w dziale analiza techniczna, zamieściłem w załączniku swoje wykresy WIG20, stan na dzień 11,03,06. Może warto porównać ze swoimi??
pozdrawiam :D


Wróć do „Kontrakty, opcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości