HUTA STALOWA WOLA -CZ I

DAMF ENERGY, DAMF GAZ
Łaptop66
Młodszy chorąży
Posty: 672
Rejestracja: 18 sie 2017 09:48

HUTA STALOWA WOLA -CZ I

Postautor: Łaptop66 » 05 wrz 2017 08:39

Numer Zmiana warunków opcji konwertowalnych serii Huta Stalowa Wola
Data dodania 2017.09.04
Instrument HUTA STALOWA WOLA
Zarząd Nasze Inwestycje sp.z.o.o. informuje, iż w dniu dzisiejszym powziął informację, iż Alternatywny Depozyt LTD w dniu dzisiejszym zmienił warunki opcji konwertowalnych serii Huta Stalowa Wola oraz dokonał zmiany ich nazwy na STAL. Nowe warunki wchodzą w życie z dniem 20 września 2017 roku.

Nowe warunki opcji stanowią załącznik do niniejszego komunikatu.

Ponadto Zarząd Nasze Inwestycje sp.z.o.o. informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał informację, iż Alternatywny Depozyt LTD na podstawie art. 3 pkt. 3 nowych warunków opcji dokonuje ich wykupu bez zgody właścicieli opcji. Niniejsze wezwanie do odbioru praw majątkowych wchodzi w życie z dniem 21 września 2017 roku.

Jednocześnie Alternatywny Depozyt LTD zwrócił się do Zarządu Nova Giełda sp.z.o.o o wykluczenie z obrotu instrumentów finansowych serii Huta Stalowa Wola.

Wobec tego, iż właściciele dotychczasowych opcji Huta Stalowa Wola otrzymają w ramach ich wykupu opcje konwertowalne serii STAL wyemitowane przez Our Business Limited Liability Company, to z informacji posiadanych przez Zarząd Nasze Inwestycje wynika, iż Emitent tych opcji wystąpi do Nova Giełda o ich wprowadzenie do obrotu. Instrumenty o których mowa powyżej zostaną zapisane na kontach prowadzonych w systemie transakcyjnym Nova Giełda automatycznie i nie jest wymagane żadne działanie ze strony właścicieli dotyczczasowych opcji konwertowalnych serii Huta Stalowa Wola.

Opcje serii STAL wyemitowane przez Our Business Limited Liability Company dają uprawnienia tożsame z uprawnieniami wynikającymi z opcji serii Huta Stalowa Wola wyemitowanymi przez Alternatywny Depozyt LTD. Warunki oraz szczegóły uprawnień wynikających z opcji konwertowalnych serii STAL stanowią załącznik nr 1 do załącznika do niniejszego komunikatu.


No to pieknie :)


Bicz
Starszy sierżant
Posty: 86
Rejestracja: 14 sie 2017 11:28

Re: HUTA STALOWA WOLA -CZ I

Postautor: Bicz » 05 wrz 2017 11:13

Tak trzymac .


Wróć do „Nova Giełda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość