Co Wam się przydało na studiach

DAMF ENERGY, DAMF GAZ
Comars

Co Wam się przydało na studiach

Postautor: Comars » 13 mar 2024 07:02

Zaczynam kompletować wyposazenie na studia.

Może doradzicia jakieś gadżety, które się Wam szczególnie na studiach przydały?

REKLAMA


aglanto

Re: Co Wam się przydało na studiach

Postautor: aglanto » 13 mar 2024 09:22

Dobrej jakości pudełko na jedzenie, które nie będzie Ci przeciekać, znaleźć w pobliżu budynków gdzie będziesz mieć zajęcia tanie i dobre bistro/jedzenie na wagę. Kubek termiczny, polecam od Contigo https://kubekcontigo.pl/pol_m_Kubki-termiczne-1005.html Nigdy nic nie przeciekło. Jeśli chodzi o notatki to ja używam kilku zeszytów A4, tak mi jest najlepiej, niektórzy mają segregatory, inni laptopy, a jeszcze inni tablety, więc tutaj trzeba popróbować pod siebie. Z aplikacji to Jak Dojadę i mi się przydaje jeszcze Next Bike, nie w każdym mieście są rowery miejskie, ale czasem właśnie fajnie gdzieś nim sobie podjechać, przydaje się jeszcze aplikacja gdzie możesz kupić bilety na tramwaj/mzk. Bardzo przydatna będzie drukarka, a jeśli nie masz możliwości kupić, to znaleźć blisko ksero. Ciepła kurtka zimowa! Czasami zajęcia są do późnego wieczora, więc dobra zimowa kurtka to must have zdecydowanie. Jeśli Twój Wydział ma stronę na fb, to zaobserwuj ją sobie, często są tam dodawane na bieżąco przydatne informacje. To chyba wszystko co mi przychodzi do głowy, powodzenia na studiach!


Wróć do „Nova Giełda”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości