Produkty dłużne

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
house44
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 09 kwie 2012 07:52

Produkty dłużne

Postautor: house44 » 10 paź 2017 16:21

Pożyczki bez BIK - historia tego typu długów jest stara tak samo jak wszystkich kredyty. Niespłacanie długów bankowych zawsze wiązało się z wpisywaniem do bazy BIK czyli do rejestru Biura Informacji Kredytowej S.A. Firma ta zajmuje się przetwarzaniem danych o kredytach. Znajdują się tam wszystkie, również te spłacane ale te nieregulowane powodują kłopoty z zaciągnięciem kolejnego zobowiązania... przynajmniej w bankach i SKOKach. Firmy pozabankowe zupełnie inaczej analizują zdolność kredytową i wprawdzie część z nich opiera się o danych z biku to sprawdzanie to nie jest aż tak restrykcyjne jak w instytucjach typowo bankowych.

Firmy, które udzielają małych chwilówek pozwalają czasem na zarabianie na polecaniu ich produktów swoim bliskim co jest bardzo interesujące szczególnie, że główna z firm udziela pierwszej pożyczki za darmo i jest to Vivus Finance https://www.vivus.pl/, którego recenzja i innych podobnych produktów dostępna jest przez platformę 15 minut online https://15minut.online/ . Na innych chwilówkach dorobić można się też poprzez rejestrację w systemach zarobkowych typu Bankier czy Money, które mają wprawdzie niewielkie kwoty do zaoferowania partnerom ale zawsze można poszukać w innych miejscach, których na pewno jest jeszcze dużo. W tego typu produkty można inwestować m.in. na Kokos https://kokos.pl/ czy AppleCredit https://applecredit.pl/.

Na wielu platformach można inwestować swoje pieniądze w udzielanie pożyczek bez sprawdzania BIK. Jest to co prawda ryzykowny interes ale stopy zwrotu są bardzo wysokie sięgające nawet 30% w skali roku. Decydując się na takie rozwiązanie i rozsądnie inwestując można pokryć ewentualne straty ze spłaconych pożyczek. Firmy, które same ich udzielają mogą mieć stopy zwrotu nawet powyżej 200% w skali roku już z odjęciem negatywnego portfela niespłaconych kredytów.


pikon
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 paź 2017 15:18

Re: Produkty dłużne

Postautor: pikon » 12 paź 2017 13:40

Niezłe te produkty dłużne, super oferta :)

Mnopl841
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2017 16:30

Re: Produkty dłużne

Postautor: Mnopl841 » 15 lis 2017 10:15

dzięki za wyjaśnienie tematu

Porun
Starszy plutonowy
Posty: 27
Rejestracja: 28 lut 2017 12:30

Re: Produkty dłużne

Postautor: Porun » 06 sty 2018 13:53

To chyba trzeba mieć już nieco doświadczenia na takim rynku, żeby sensownie zarządzać ryzykiem.


Wróć do „Instytucje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości