Rachunki otwierane bez placówki ani kuriera

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
kurp
Chorąży
Posty: 865
Rejestracja: 22 gru 2010 07:05
Kontakt:

Rachunki otwierane bez placówki ani kuriera

Postautor: kurp » 04 wrz 2012 09:55

Czy znacie jakieś instytucje, poza Aliorem, które umożliwiają założenie rachunku maklerskiego bez żadnych papierów, kurierów i placówek?

REKLAMA


$Adrian$
Młodszy chorąży
Posty: 422
Rejestracja: 09 sie 2012 18:44

Postautor: $Adrian$ » 05 wrz 2012 12:27

Chyba innych nie ma ... A najmniej trzeba podpisywac w Bossie - dokladnie 4 podpisy (2 na umowie dla ciebie i 2 dla banku) no i jeszcze 1 dla kuriera ;) Mam rachunek w kilku DM i uwazam ze najbardziej atrakcyjny jest BOS
Wytarczy wykupic czlonkostwo w SII i macie prowizje 0,29 i 0,15 DT oczywiscie mozna ja jeszcze negocjowac jak ktos ma duze obroty.... ;) Rowniez wystarcza male obroty od 30 czy 50 k miesiecznie notowania - 5 ofert za free dla np w xtb jest to chyba 250 k czy 300 k.... Rowniez jest wiele ciekawych zlecen ... Mozliwosc skladania 2 zlecen na raz .... Uwazam ze konkurencja zostaje daleko w tyle ;) Oczywicie jest to wylacznie moja opinia (odczucia z innych DM)
Jezeli jakis DM oferuje podobne warunki to prosze pisac ... Bo ja takiego n znam ;) Oczywiscie jezeli mamy kapital 1000 pln to lepszym wyjsciem bedzie XTB .... Ale przy duzych obrotach uwazam ze Bossa nie ma sobie rownych ;)


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości