Socrates Investment ostrzeżenie!!!

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
quality-MS
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2013 13:09

Socrates Investment ostrzeżenie!!!

Postautor: quality-MS » 18 gru 2013 18:07

Witam,

Ponieważ usunięto bez żadnej informacji mój poprzedni wpis na forum - zamieszczam go ponownie. Przy okazji info do Admina - chyba istnieje jakiś regulamin forum, który obowiązuje wszystkich! Posiadam printscrin mojego wpisu i chętnie go udostępnię w celu wyjaśnienia usunięcia z forum.

Jako inwestor spółki Socrates Investment S.A. ostrzegam przyszłych klientów przed inwestycją w produkty oferowane przez ten podmiot.
Zarówno moja historia, jak i innych pokrzywdzonych jest już dość szczegółowo opisana na forach internetowych, ale ponieważ Prezes Spółki Pan Juzoń udziela powszechnie wywiadów i obiecuje złote góry akcjonariuszom spółek skarbu państwa, czuję się w obowiązku sprostować i skorygować tę wypowiedź.
Próbuję od 3 m-cy odzyskać moje pieniądze. To oczywiście krótki okres na tle grupy pokrzywdzonych, z którymi współpracuję w celu odzyskania należności. Nie otrzymałam nawet złotówki i nie wiadomo kiedy i czy otrzymam? Nabyłam od Spółki Secus Holding S.A. (obecnie SOCRATES INVESTMENT S.A.) 40 akcji. Zgodnie z umową dnia 14.05.2013r. SEKUS ASSET MENAGEMENT S.A. otrzymał dyspozycję zbycia akcji, która do dziś nie została wykonana. Mimo wielu pism i telefonów wykonanych do biura Socrates nie mogłam uzyskać żadnych rzetelnych i wiążących informacji. Dopiero opisanie sytuacji w internecie zmotywowało p. Prezesa Juzonia do kontaktu ze mną. No ale cóż – usłyszałam, że obecnie jest niewypłacalny.
Nadmienię, że spółka socrates prezentuje się jako wiarygodny, rzetelny reprezentant akcjonariuszy różnych spółek skarbu państwa, a środki moje i innych osób potrzebuje do finansowania swojej działalności. Tylko jak uwierzyć w jej wiarygodność skoro nie ma płynności? To pytanie pozostawiam wszystkim chętnym do przystąpienia do projektu „Wspólna reprezentacja”.
Nie mam innego wyjścia jak wystąpić na drogę sądową.
Jeżeli ktoś z Państwa jest w podobnej sytuacji proszę o kontakt.

REKLAMA


z_justyna
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2013 10:25

Socrates Investment ostrzeżenie!!!

Postautor: z_justyna » 18 gru 2013 18:20

Jestem w podobnej sytuacji z tym, że swoje pieniądze próbuję odzyskać od pół roku. Jak na razie z mizernym skutkiem z 14 akcji Socrates wykupił zaledwie 5 resztę miał wykupić najpóźniej w grudniu.
16.12.2013r. miałam otrzymać od Pana Juzonia - Prezesa Spółki informację odnośnie wykupu moich akcji i ....tradycyjnie cisza.
Moją wypowiedź można znaleźć pod linkiem: http://forum.parkiet.com/viewtopic.php? ... highlight=
Również zapraszam innych poszkodowanych do kontaktu

6greg
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2014 11:42

Ostrzeżenie Sokrates

Postautor: 6greg » 20 sty 2014 12:21

Jestem kolejną osobą poszkodowaną przez Secus/Socrates Posiadam akcje imienne serii G spółki SOCRATES INVESTMEN Spółka Akcyjna IV SKA.Termin wygasnięcia opcji minął 28 lutego 2013r. Do dziś nie mogę odzyskać zainwestowanych pieniędzy..6greg@gazeta.pl

11darek
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2014 10:19

Postautor: 11darek » 07 kwie 2014 10:51

Jestem kolejną osobą poszkodowaną przez spółkę Socrates. Posiadam akcje imienne serii C spółki SOCRATES INVESTMEN Sp. z o.o. IV SKA.Termin wygaśnięcia opcji minął 28 lutego 2013r. Brak możliwości odzyskania pieniędzy. Po wielokrotnych rozmowach telefonicznych i pisemnych wezwaniach do wykupu doszedłem do wniosku, iż jedyna możliwą metodą odzyskania pieniędzy jest postępowanie sądowe. Ostrzegam również potencjalnych inwestorów przed spółką Secus z Katowic, która jest powiązana kapitałowo ze swoją spółką celową Socrates. Tak zwane produkty inwestycyjne spółek Secus i Socrates maja jedną wspólna cechę ogromne prowizje i wyjątkowo skomplikowana prawnie umowa, wobec której przeciętny inwestor jest bezradny. Mam wrażenie, że dla spółek Secus/Socrates inwestorzy to tylko dawcy kapitału na którym spółki świetnie zarabiają zwykle ze stratą dla inwestora.
Prawdopodobnie jest więcej osób poszkodowanych przez ww. Spółki chętnie nawiążę kontakt w celu wspólnego dochodzenia swoich praw.


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości