Najlepszy dom maklerski??

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
kurp
Chorąży
Posty: 865
Rejestracja: 22 gru 2010 07:05
Kontakt:

Postautor: kurp » 21 kwie 2012 20:17

jaki dom maklerski polecacie aktualnie do zalozenia swojego pierwszego rachunku?
odnosnie mbanku slyszalem duzo slabych opinii.
mBank nie jest zły. Korzystałem dość długo bez żadnych problemów. Korzystam zresztą dalej, bo jako jeden z niewielu DM oferuje narzędzie, umożliwiające darmowe śledzenie notowań bez instalowania żadnych programów, z każdego kompa, na którym się zalogujesz. Zero stałych opłat. IMO - sensowny wybór.
Jeśli chcesz coś innego - ciekawą propozycją dla początkujących jest Alior. Też bezkosztowo, a prowizje jedne z najniższych na rynku (jeśli nie najniższe).

REKLAMA


qbs
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwie 2012 18:04

Postautor: qbs » 23 kwie 2012 12:19

najwieksze zarzuty wobec mbanku to niekompetentna obsluga i brak stop lossa, prawda to ?:)
ma ktos konto w aliorze i moglby powiedziec jak prowadzi mu sie tam rachunek?

kurp
Chorąży
Posty: 865
Rejestracja: 22 gru 2010 07:05
Kontakt:

Postautor: kurp » 23 kwie 2012 19:16

najwieksze zarzuty wobec mbanku to niekompetentna obsluga i brak stop lossa, prawda to ?:)
ma ktos konto w aliorze i moglby powiedziec jak prowadzi mu sie tam rachunek?
W Aliorze mam - nie mam problemów.
W mBanku też mam - nie miałem problemów, więc i nie miałem okazji się z obsługą kontaktować. mBankowi zawiasy zaliczają czasem notowania.

Stop-loss masz wszędzie, jeśli tylko go ustawisz. Żaden DM nie stawia SL za Ciebie :D

Gecko
Młodszy chorąży
Posty: 619
Rejestracja: 10 lut 2011 09:47

Alior

Postautor: Gecko » 26 kwie 2012 00:24

Mam kilka rachunków, ale główny w Aliorze. Niskie prowizje (spore zniżki dla członków SII), oprocentowanie wolnych środków, OTP, ciągle udoskonalany NOL itp. Dodatkowo dla zainteresowanych forexem - Alior Trader - pierwszy bankowy ECN w Polsce. W przeciwieństwie do modelu Market Maker (95% rynku) nie ma tutaj konfliktu interesów pomiędzy klientem, a biurem. Jest jedynie stała prowizja i broker nie zarabia na stratach klienta (tak jak np. w XTB, TMS i tym podobnych). Dodatkowo bardzo niskie spready - np. na EUR/USD oscylujące w granicach 0-0,3 pipsa. Wszystko zintegrowane z rachunkiem bankowym i w każdej chwili można zdecydować, czy środki inwestuje się na giełdzie, czy na forexie. Wszystkim polecam.

Dodatkowo ciągle wprowadzają nowe, ciekawe produkty. Tym razem 25 maja 2012 ruszył AliorSync. Każdy, kto założy bezpłatne konto AliorSync, ten dostanie 100PLN, a dodatkowo (cytuję):

1. Jako klient banku Alior Sync otrzymasz nieograniczony dostęp do Strefy Rozrywki, w której za darmo posłuchasz muzyki dopasowanej do Twojego gustu!
2. Lubisz obejrzeć dobry film? Z bankiem Alior Sync zyskasz możliwość oglądania najróżniejszych filmów online całkowicie za darmo i bez ograniczeń!
3. Jako klient banku Alior Sync otrzymasz nieograniczony dostęp do Strefy Rozrywki, w której kupisz gry komputerowe za 60% ceny - również najnowsze hity!!
4. Chodzisz do kina czy na filmy? ;) Jeżeli będziesz się dzielić ze znajomymi informacjami o banku Alior Sync, możesz otrzymywać bilety do kina na wybrane przez Ciebie filmy!
5. Zakupy robisz online? Czas zacząć na tym zarabiać. W banku Alior Sync otrzymasz zwrot części wszystkich swoich wydatków w Internecie! Takiej oferty nie możesz przegapić!
6. Chcesz odłożyć pieniądze na jakiś cel? W banku Alior Sync nagrodzimy Twoją systematyczność w oszczędzaniu, dokładając się do tego celu!
7. Oddziały czynne do 18:00, a w nocy rozmawiasz z automatem? To już przeszłość! W banku Alior Sync przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu załatwisz wszystko z prawdziwym doradcą online – również w formie połączenia video. Tego jeszcze nie było!
8. Szkoda życia na wstępowanie do oddziału lub czekanie na kurierów. W banku Alior Sync dokonujemy przełomu - u nas wszystko, łącznie z zawarciem umów, załatwisz online!
9. Internet zmienia się z dnia na dzień, a nudna i trudna bankowość internetowa... nie zmieniła się od lat. A co powiesz na przejrzysty i przyjazny system, który dodatkowo pomoże Ci efektywnie zarządzać domowym budżetem? Taka właśnie będzie bankowość internetowa Alior Sync!
10. Chcesz wysłać komuś przelew, ale nie masz numeru jego konta lub obawiasz się pomyłki? W banku Alior Sync wystarczy, że odbiorca przelewu jest wśród Twoich znajomych na facebooku lub masz jego email! Prawda, że to miła zmiana?
11. W jednym banku oszczędzasz na lokacie, a w innym korzystasz z kredytów? Czas na przełomową funkcję: w systemie banku Alior Sync na Twoje życzenie udostępnimy Ci informacje, dotyczące Twoich finansów w różnych bankach! Wreszcie będziesz mieć pełną kontrolę nad swoimi finansami!
12. W banku Alior Sync dokonaliśmy przełomowego połączenia rozrywki i zarabiania pieniędzy – zyskasz więcej, a przy tym będziesz dobrze się bawić!"

Po wypełnieniu krótkiej ankiety, otrzymuje się od Aliora maila z linkiem potwierdzającym - który trzeba kliknąć. Jeśli maila nie będzie, warto sprawdzić folder spam. Polecam, bo szykują sporo bajerów.

https://ty.i.sync.pl/inv/SuLyQ6Tl4r

Pozdrawiam

kurp
Chorąży
Posty: 865
Rejestracja: 22 gru 2010 07:05
Kontakt:

Postautor: kurp » 20 cze 2012 09:53

Ma ktoś rachunek w AmerBrokers?
Prowizje wyglądają zachęcająco... :roll: (link)

hipopotam6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 318
Rejestracja: 17 paź 2009 19:50
Kontakt:

Postautor: hipopotam6 » 23 cze 2012 18:41

w brokerjet mają promocję na polską giełdę - prowizja tylko lub aż 0,15%
https://pl.brokerjet.com/home/index2.phtml

i jeszcze dają na Stany 0,25%,
nie znalazłem niczego tańszego bez konieczności "wyrobienia limitu"

stawki lepsze niż dobre pytanie co na to inne biura , w moim powiedzieli że do 0,15% nie schodzą z prowizją nawet dla pracowników ale jak widać można
powiedzieli że jak zrobię 1 mln kwartalnie to zejdą do 0,2%

a do ilu udało się wam wynegocjować ?

mirus999
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2012 12:39
Kontakt:

nie mam zdania

Postautor: mirus999 » 27 wrz 2012 12:57

ja znam dobrego maklera Małe i Średnie Przedsiębiorstwa

W. D. Gann
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 14 wrz 2008 13:44

Postautor: W. D. Gann » 28 paź 2012 11:31

mam i polecam DM BOŚ
- szybki i czytelny serwis transakcyjny i aplikacja NOL3
- stosunkowo mało awarii
- bezpłatne prowadzenie
prowizja dla akcji 0,38% (min. 5 PLN)
--------------------------------------
Teraz możesz założyć konto internetowe w banku, bez ukrytych opłat za kartę i konto w czasie kilku minut.

pikradom
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2012 13:56
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

dobry makler

Postautor: pikradom » 16 lis 2012 14:02

dobry makler to taki co zarobi najwięcej dla banku w jakim pracuje

Agent James
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 23 paź 2012 12:15

0,2

Postautor: Agent James » 19 mar 2013 13:05

Mam rachunek real w DIF Broker i jestem mega zadowolony. Prowizja od wszystkich akcji 0,2%. Szybko, pewnie chodzi.

Pozdrawiam.

uslugi.komandor
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2014 08:59
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

dobry makler to cię pogrąży

Postautor: uslugi.komandor » 10 kwie 2014 09:08

nie ufaj nikomu sam dbaj o swoje interesy


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości