Żółta kartka.

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
slalom
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3720
Rejestracja: 08 cze 2006 18:55

Żółta kartka.

Postautor: slalom » 09 wrz 2006 19:05

W prywatnym mailu dostałem dziś „żółtą kartkę” za to, że „rozwalam forum”. Starałem się raczej zwalczać hamstwo które zbyt często króluje na forum i prezentować własne stanowisko. Nie wszystkim prawdopodobnie podobają się moje poglądy ale i ja nie podzielam wszystkich poglądów. Odmienne stanowiska starałem się jednak prezentować z kulturą. Może czasem bardzo ostro ALE Z KULTURĄ. Nie wszystkim to się podoba, trudno. Przecież nie muszę istnieć na tym forum. Podjąłem decyzję o zawieszeniu mojej bytności, aby pod wpływem emocji nie podejmować radykalnych kroków. Wszystkim z którymi prowadziłem dyskusję, dziękuję i przepraszam jeżeli było coś nie tak. O ostatecznej decyzji powiadomię w ciągu tygodnia.
Pozdrawiam.

REKLAMA


corleone
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2089
Rejestracja: 02 wrz 2006 11:16
Lokalizacja: Z NAD MORZA

Re: Żółta kartka.

Postautor: corleone » 13 wrz 2006 13:25

W prywatnym mailu dostałem dziś „żółtą kartkę” za to, że „rozwalam forum”. Starałem się raczej zwalczać hamstwo które zbyt często króluje na forum i prezentować własne stanowisko. Nie wszystkim prawdopodobnie podobają się moje poglądy ale i ja nie podzielam wszystkich poglądów. Odmienne stanowiska starałem się jednak prezentować z kulturą. Może czasem bardzo ostro ALE Z KULTURĄ. Nie wszystkim to się podoba, trudno. Przecież nie muszę istnieć na tym forum. Podjąłem decyzję o zawieszeniu mojej bytności, aby pod wpływem emocji nie podejmować radykalnych kroków. Wszystkim z którymi prowadziłem dyskusję, dziękuję i przepraszam jeżeli było coś nie tak. O ostatecznej decyzji powiadomię w ciągu tygodnia.
Pozdrawiam.
A ja już dawno nie zaglądałem na swoją skrzynkę. Czym się objawia taka żółta kartka? Brak dostępu, cenzura?

maverick-
Chorąży sztabowy
Posty: 5786
Rejestracja: 19 kwie 2006 12:40
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: maverick- » 28 wrz 2006 16:25

Zostań z nami, zostań z nami...
:roll:

Swoją drogą to jakieś chore.
Slaloma nie zapamiętałem z jakiś chamskich czy wulgarnych wypowiedzi, i takie rzeczy...
To co wypisują niektórzy, to prokuratorem śmierdzi, i żadnych kartek nie mają...
:?: :idea:


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości