kulczyk skonczy jak abramowicz?

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
koshine
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 230
Rejestracja: 05 maja 2005 16:05

kulczyk skonczy jak abramowicz?

Postautor: koshine » 03 cze 2005 22:20

z tego co dzisiaj bebnili w radio a jutro pewnie bedzie w parkiecie KOMISJA PAPIEROW WARTOSCIOWYCH I GIELD skieruje do prokuratury wniosek o podejrzeniu przestepstwa przez spolki kulczyka, bo mialy znacznie wiecej Orlenu niz informowaly. Nareszczie ten organ,czyli Komisja na cos sie przydal. No to teraz czekam na komunikat o bylym prezesie Orlenu niejakim Wroblu, o wniosku komisji w sprawie podejrzenia o wykorzystanie informacji poufnej w slynnej aferze WEDLA (wtedy Wroble pracowal w PEPSICO). Jesli sie doczekam to zaczne wierzyc w sprawiedliwosc.

REKLAMA


vito
Kapitan
Posty: 43274
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Odp:kulczyk skonczy jak abramowicz?

Postautor: vito » 11 cze 2005 20:09

Kolega pomylił Chodorkowskiego z Abramowiczem:)
ten pierwszy dostał 9 lat kolonii karnej i siedzi w więzieniu ten drugi siedzi na Kremlu i baluje z Władymirem Władymirowiczem tamtejszym Preziem
co do Komisji to ja widzę niewielką poprawę bo trudno byłoby nie kierować żadnych spraw do prokuratury w ciągu 15 lat istnienia,
jednakże na działalność prokuratury to ja bym nie liczył
skoro prosta sprawa 100 minut nie doczekała się finału sądowego a podejrzani są juz dawno na Karaibach to ta sprawa też wiemy jak się zakończy
niska szkodliwość społeczna czynu ja myslę :twisted:

koshine
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 230
Rejestracja: 05 maja 2005 16:05

Odp:kulczyk skonczy jak abramowicz?

Postautor: koshine » 15 cze 2005 17:11

Szacuneczek za wytkniecie oczywistej pomylki. Jesli zas chodzi o sprawe 100 minut to moze jestem naiwny ale nadzieje na sadowy final mam. Maksymalny wyrok za manipulacje to 3 lata ***** i 5 mln zl grzywny. Gdyby tak piekny "pokazowy" wyrok zapadl, to nasz kulawy systema sprawiedliwosci moglby pokazac, ze jednak jest sprawiedliwosc na tym swiecie, a goscie ktory zrobili przekret i zarobili na nim kase byliby finansowo ugotowani. pozdro

krug1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2584
Rejestracja: 16 cze 2008 20:43

Postautor: krug1 » 14 maja 2010 22:45

Obrazek
[/img]


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość