BM BPH - prowizje za daytrading, przelewy i inne

WGPW, KPWiG, KDPW, biura maklerskie i inne...
Abortus
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Kupuje akcje od dziecka, zawsze kupowałem i zarabiałem ;-)
Kontakt:

BM BPH - prowizje za daytrading, przelewy i inne

Postautor: Abortus » 11 cze 2005 17:34

Zauważyłem ostatnio, że w Historii Finansowej nie mam uwzględnionego zwrotu prowizji za daytrading. Dotyczy to Alchemii-PP (prowizja 0,45%) i Strzelca (prowizja 0,40%). Ostatni zwrot miałem w lutym. W marcu i kwietniu nie grałem intra.

Co ciekawe nie pobrano też prowizji za przelew wychodzący do innego banku. Tego jestem pewien, bo zapamiętałem stan środków pieniężnych.

Ponadto szalonymax napisał:

Kod: Zaznacz cały

Temat: Odp: dayt miałem w maju zwroty ale Data: 06:14 09.06.2005 Napisał: szalonymax przestali dopisywać mi odsetki.
Co się dzieje? Nie chce mi się osobiście wybierać do tych głąbów. W ostatniej sprawie odpisali dopiero na trzeciego maila. Czakam na mBank...

REKLAMA


pietiap
Podporucznik
Posty: 13216
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:BM BPH - prowizje za daytrading, przelewy i inne

Postautor: pietiap » 09 lut 2006 23:21

spoko, w BDM PKO BP jest tak-sa-mo. trzeba kontrolować bo jak sam nie wypatrzysz to ci nie oddadzą dobrowolnie. ja wlasnie zauważyłem, że policzyli mi opłatę z której mnie zwolnili i od 4 miesięcy nie mam naliczanych odsetek od gotówki. w....k....em się. rozglądam sie za jakimś powaznym biurem. najwyraźniej ze swoimi obrotami jestem dla nich pionkiem.
"ten ma racje kto ma akcje".
Obrazek

mlodywilk
Młodszy chorąży
Posty: 462
Rejestracja: 07 paź 2005 16:41

Postautor: mlodywilk » 22 mar 2006 20:51

z tego co wiem to w bzwbk nawet nie trzeba podpisywac umowy na daytrading, wszystko dzieje sie automatycznie. sprawdzcie to. super sprawa.


Wróć do „Instytucje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości