Mój Prezydent- ''Bo tutaj jest jak jest''

luźne dyskusje inwestorów
zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 12:06

radze sie zapoznac z wykladami i pogladami korwina na wlasna reke a nie z rezimowych telewizji....

a kukiza wyklady gdzies mozna zobaczyc ???

a nie przeciez on ma problem ze zlozeniem 2 logiczncyh zdan

jedyne co sie mozna zapoznac to z piosenkami typu "caluj mnie "

i taki ktos ma byc prezydentem , nie rozsmieszaj mnie
:)

koniec tematu

REKLAMA


Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Postautor: Truth » 22 mar 2015 12:17

To ty mnie nie rozsmieszaj
europa jest jaka jest i ani ty ani ja nic na to nie poradzimy.wazne aby gospodarczo to funkcjonowalo i konsolidowalo sie wobec zagrozen ze wschodu czy afryki pólnocnej.wtedy nawet nasz grajdoł gpw bendzie spokojny

W sieci i na you tube jest pełno wypowiedzi Kukiza i na ta chwile ma u mnuie poparcie bo prubuje walczyc z tym systemowym szajsem wokoło od którego przyzwyczailismy sie i myslimy ze nic nie mozna. mozna tylko trzeba chciec isc na wybory prezydenckie a jesienią na parlamentarne.

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 12:18

To ty mnie nie rozsmieszaj
europa jest jaka jest i ani ty ani ja nic na to nie poradzimy.wazne aby gospodarczo to funkcjonowalo i konsolidowalo sie wobec zagrozen ze wschodu czy afryki pólnocnej.wtedy nawet nasz grajdoł gpw bendzie spokojny

W sieci i na you tube jest pełno wypowiedzi Kukiza i na ta chwile ma u mnuie poparcie bo prubuje walczyc z tym systemowym szajsem wokoło od którego przyzwyczailismy sie i myslimy ze nic nie mozna. mozna tylko trzeba chciec isc na wybory prezydenckie a jesienią na parlamentarne.


dokladnie... i ZAGLOSOWAC NA KORWINA :)

miwik
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 353
Rejestracja: 06 kwie 2010 10:07

Postautor: miwik » 22 mar 2015 12:23

Zbanowany_ Ty podobno w weekendy to na forum nie przesiadujesz jakoś ostatnio się tak tłumaczyłeś! Wiesz o co pytam, bo jakoś nie dotarło w zeszłym tygodniu :oops:

Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Postautor: Truth » 22 mar 2015 12:29

chciał sie troche polansowac i przy okazji tą jego lebiege zyciową-świirom i zakałom narodowym mówimy STANOWCZE NIE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 12:31

chciał sie troche polansowac i przy okazji tą jego lebiege zyciową-świirom i zakałom narodowym mówimy STANOWCZE NIE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dokladnie zwlaszcza takim ktorzy nawet NIE POTRAFIA CZYTAC :)

Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Postautor: Truth » 22 mar 2015 12:36

o tak korwin potrafi a nawet wiencej.jak zostanie prezydentem mamy 15% wzrost jak w banku.*** skad takie oszolomy biorom sie :o :o :o :o :o :o :o :o :o

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 13:10

Widzisz nie dogadamy sie bo ja nigdy nie zrozumiem socjalistow...a ty zahorzaly socjalista widac nie potrafi zrozumiec ze rzad zeby cos dac najpierw musi o wiele wiecej zabrac....bo nie ma ZADNYCH SWOICH PIENIEDZY!!!

ale dla kogos kto nie potrafi czytac ze zrozumieniem takie rzeczy sa nie do ogarniecia.....

Truth
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 379
Rejestracja: 03 sty 2015 10:51

Postautor: Truth » 22 mar 2015 13:29

jasne ja mam klopoty ze zrozumienien a inni to żyją w matrixie chyba. twój link to byl protest w sprawie działan przeciwko bezrobociu i zmian w prawie wyborczym.jak ktoś chce coś zrobic dla szarego to źle.

kogo bronisz rządu i lewiatana czy zwykłych ludzi, którzy musza grac tak jak zagra im kapela tusk-kopacz i pracodawcy i zyja za śmieciówki. a emerytura 1300zl po 35 latach pracy ( znany mi przypadek w branzy transportowej, cale dnie poza domem )*** życie w polsce jest piękne!!!!!!!( NA STAROŚĆ).

zbanowany_faraon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3746
Rejestracja: 31 lip 2014 18:13

Postautor: zbanowany_faraon » 22 mar 2015 13:32

tylko KORWIN moze to zmienic.... kukiz *** nie ma pojecia o polityce

.Laptop`
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2135
Rejestracja: 28 sty 2015 19:31

Postautor: .Laptop` » 22 mar 2015 15:18


Experto
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2940
Rejestracja: 03 lut 2012 21:57

Postautor: Experto » 22 mar 2015 16:25

PBK wraz z właścicielami SKOK Wołomin - byłymi oficerami WSI


Obrazek


No comments...
Obrazek
- Co tam słychać?
- Drukujemy akcje, aż papieru zabrakło...
- Drukujcie dwustronnie!

Outlander
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 319
Rejestracja: 23 sty 2015 23:03

Postautor: Outlander » 22 mar 2015 16:31

PBK wraz z właścicielami SKOK Wołomin - byłymi oficerami WSI


Obrazek


No comments...

zrobisz sobie zdjęcie z kolegą, który za 10 lat okaże się szują, masz ponosić tego konsekwencje?

.Laptop`
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2135
Rejestracja: 28 sty 2015 19:31

Postautor: .Laptop` » 22 mar 2015 16:37

PBK wraz z właścicielami SKOK Wołomin - byłymi oficerami WSI


Obrazek


No comments...

zrobisz sobie zdjęcie z kolegą, który za 10 lat okaże się szują, masz ponosić tego konsekwencje?
glabie a bul mowil ze nuigdy sie z nimi nie spotkal i nie zna schetyna unikal przywitania a bul sobie z nimi zdjecie zrobil :)

?yd
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 310
Rejestracja: 23 sty 2015 22:13

Postautor: ?yd » 22 mar 2015 16:38

ma
jasne ja mam klopoty ze zrozumienien a inni to żyją w matrixie chyba. twój link to byl protest w sprawie działan przeciwko bezrobociu i zmian w prawie wyborczym.jak ktoś chce coś zrobic dla szarego to źle.

kogo bronisz rządu i lewiatana czy zwykłych ludzi, którzy musza grac tak jak zagra im kapela tusk-kopacz i pracodawcy i zyja za śmieciówki. a emerytura 1300zl po 35 latach pracy ( znany mi przypadek w branzy transportowej, cale dnie poza domem )*** życie w polsce jest piękne!!!!!!!( NA STAROŚĆ).
piszesz że przeszakdza ci emerytura 1300 zł

no to QRVA MATOLE JEDEN jest tylko 1 cżłowiek w polityce który od 25 lat mówi że ZUS zbankrutuje i należy go zliwkwidować (zostawić tylko dla tych co go chcą, koniec z przymusem) - KORWIN

25 -20 lat temu jak to mówił to wszscy dobrotliwie się do niego uśmiechali z politowaniem

10-15 juz mniej uśmiechów

a teraz sam NIK mówi w raporcie że emerytury są 'BARDZO ZAGROŻONE'

*** kanapowy


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości