Dobra zmiana wg PIS

luźne dyskusje inwestorów
krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 20 paź 2017 11:02

krieger - po co Ty to wszystko piszesz, przecież ten yanek czy zenek i tak z tego nic nie zrozumie :roll:
Mowi, ze ma "otwarty umysl"... dajmy czlowiekowi szanse... :roll:
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

REKLAMA


nosek
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 29 wrz 2017 10:20

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: nosek » 20 paź 2017 14:55

Dajcie spokój ocenianie partii politycznych nie ma sensu.

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: AdmiralPiett » 20 paź 2017 15:15

JAK ZA komuny ,,mezczyzna-podpalil-sie-przed-palacem-kultury-i-nauki '' :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:




http://wiadomosci.onet.pl/kraj/warszawa ... ki/f0kqbrs


Pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie podpalił się człowiek.
W ten sposób zaprotestował przeciwko działaniom Prawo i Sprawiedliwość i Jarosław Kaczyński.
Zostawił poniższy list:

"Protestów pod adresem obecnych władz mógłbym sformułować dużo więcej, ale skoncentrowałem się na tych. które są najbardziej istotne, godzące w istnienie i funkcjonowanie całego państwa i społeczeństwa.

Nie kieruję żadnych wezwań pod adresom obecnych władz, gdyż uważam, że nic by to nie dało. Wiele osób mądrzejszych i bardziej znanych ode mnie, podobnie jak wiele instytucji polskich i europejskich wzywało już tę władzę do różnych działań i niezmiennie te apele były ignorowano, a wzywający obrzucani błotem. Najpewniej i ja za to, co zrobiłem też takim błotem zostanę obrzucony. Ale przynajmniej bodę w dobrym towarzystwie.

Natomiast chciałbym, żeby Prezes PiS oraz cała PiS-owska nomenklatura przyjęła do wiadomości, że moja śmierć bezpośrednio ich obciąża i że mają moją krew na swoich rękach.

Wezwanie swoje kieruję do wszystkich Polek i Polaków, tych którzy decydują o tym kto rządzi w Polsce, aby przeciwstawili się temu co robi obecna władza i przeciwko czemu ja protestuję. I nie dajcie się zwieść temu, że co jakiś czas działalność władz uspokaja się i daje pozór normalności (jak choćby ostatnio) - za kilka dni czy tygodni znowu będą kontynuować ofensywę, znowu będą łamać prawo. I nigdy nie cofną się i nie oddadzą tego co już raz zdobyli.

Wprawdzie to już dość wyświechtane powiedzenie, ale bardzo tutaj pasuje: Jeśli nie my to kto? Kto jak nie my, obywatele ma zrobić porządek w naszym kraju?
Jeśli nie teraz to kiedy? Każda chwila zwłoki powoduje, że sytuacja w kraju staje się coraz trudniejsza i coraz trudniej będzie wszystko naprawić.

Przede wszystkim wzywam aby przebudzili się ci, którzy popierają PiS - nawet jeśli podobają się wam postulaty PiS-u to weźcie pod uwagę, że nie każdy sposób ich realizacji jest dopuszczalny. Realizujcie swoje pomysły w ramach demokratycznego państwa prawa, a nie w taki sposób jak obecnie.

Tych, którzy nie popierają PiS-u, bo polityka jest im obojętna albo mają inne preferencje wzywam do działania - nie wystarczy czekać na to co czas przyniesie, nie wystarczy wyrażać niezadowolenia w gronie znajomych, trzeba działać. A form i możliwości jest naprawdę dużo.

Proszę was jednak, pamiętajcie, że wyborcy PiS to nasze matki, bracia, sąsiedzi, przyjaciele i koledzy. Nie chodzi o to, żeby toczyć z nimi wojnę (tego właśnie by chciał PiS) ani „nawrócić ich" (bo to naiwne) ale o to aby swoje poglądy realizowali zgodnie z prawem i zasadami demokracji. Być maże wystarczy zmiana kierownictwa partii.

Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich - nie czekajcie dłużej! Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj, zanim całkowicie pozbawi nas wolności. A ja wolność kocham ponad wszystko. Dlatego postanowiłem dokonać samospalenia i mam nadzieję, że moja śmierć wstrząśnie sumieniami wielu osób, że społeczeństwo się obudzi i że nie będziecie czekać aż wszystko zrobią za was politycy - bo nie zrobią!

Obudźcie się! Jeszcze nie jest za późno!

1. Protestuję przeciwko ograniczaniu przez władze wolności obywatelskich.

2. Protestuję przeciwko łamaniu przez rządzących zasad demokracji, w szczególności
przeciwko zniszczeniu (w praktyce) Trybunału Konstytucyjnego i niszczeniu systemu niezależnych sądów.

3. Protestuję przeciwko łamaniu przez władzę prawa, w szczególności Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Protestuję przeciwko temu, aby ci, którzy są za to odpowiedzialni (m.in. Prezydent) podejmowali jakiekolwiek działania w kierunku zmian w obecnej konstytucji - najpierw niech przestrzegają tej, która obecnie obowiązuje.

4. Protestuję przeciwko takiemu sprawowaniu władzy, że osoby na najwyższych stanowiskach w państwie realizują polecenia wydawane przez bliżej nieokreślone centrum decyzyjne związane z Prezesem PiS, nieponoszące za swoje decyzje odpowiedzialności. Protestuję przeciwko takiej pracy w Sejmie, kiedy ustawy tworzone są w pośpiechu, bez dyskusji i odpowiednich konsultacji, często po nocach, a potem muszą być prawie od razu poprawiane.

5. Protestuję przeciwko marginalizowaniu roli Polski na arenie międzynarodowej i ośmieszaniu naszego kraju.

6. Protestuję przeciwko niszczeniu przyrody szczególnie przez tych, którzy mają ją chronić (wycinka Puszczy Białowieskiej i innych obszarów cennych przyrodniczo, forowanie lobby łowieckiego, promowanie energetyki opartej na węglu).

7. Protestuję przeciwko dzieleniu społeczeństwa, umacnianiu i pogłębianiu tych podziałów. W szczególności protestuję przeciwko budowaniu „religii smoleńskiej” i na tym tle dzieleniu ludzi. Protestuję przeciwko seansom nienawiści, jakimi stały się „miesięcznice smoleńskie": przeciwko językowi nienawiści i ksenofobii wprowadzanemu przez władze do debaty publicznej.

8. Protestuję przeciwko obsadzaniu wszystkich możliwych do obsadzenia stanowisk swoimi ludźmi, którzy w większości nie mają odpowiednich kwalifikacji.

9. Protestuję przeciwko pomniejszaniu dokonań, obrzucaniu błotem i niszczeniu autorytetów takich jak np. Lech Wałęsa, czy byli prezesi TK.

10. Protestuję przeciwko nadmiernej centralizacji państwa i zmianom prawa dotyczącego samorządów i organizacji pozarządowych zgodnie z doraźnymi potrzebami politycznymi rządzącej partii.

11. Protestuję przeciwko wrogiemu stosunkowi władzy do imigrantów oraz przeciw dyskryminacji różnych grup mniejszościowych: kobiet, osób homoseksualnych (i LGBT), muzułmanów i innych.

12. Protestuję przeciwko całkowitemu ubezwłasnowolnieniu telewizji publicznej i niemal całego radia i zrobieniu z nich tub propagandowych władzy. Szczególnie boli mnie niszczenie (na szczęście jeszcze nie całkowite) Trójki - radia, którego słucham od czasów
młodości.

13. Protestuję przeciwko wykorzystywaniu służb specjalnych, policji i prokuratury do
realizacji swoich własnych (partyjnych bądź prywatnych) celów.

14. Protestuję przeciwko nieprzemyślanej, nieskonsultowanej i nieprzygotowanej reformie.

15. Protestuję przeciwko ignorowaniu ogromnych potrzeb służby zdrowia".
Szkoda człowieka-

a słusznie pisał !
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 20 paź 2017 19:37

Podkomisja smoleńska nie potwierdza słów Macierewicza o zarejestrowanym momencie eksplozji

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... ign=chrome
update... :lol: :lol: :lol:
Po interwencji ministra obrony... komisja zmienila zdanie i juz slyszy wybuch...
Antoni Macierewicz, 14 października: "w rejestratorach lotu mamy zapis momentu wybuchu". Podkomisja smoleńska,16 października: "zapis rejestratora niekoniecznie oznacza eksplozję". Podkomisja smoleńska, 19 października: "w pełni zgadzamy się ze słowami ministra Macierewicza". Tak wygląda ustalanie "prawdy" o Smoleńsku pod rządami ministra obrony
https://oko.press/komisja-smolenska-nap ... ierewicza/

I to jest yanek prawdziwy obled... moze bys sie wypowiedzial w tym temacie? Ciekawe co sadzi o tym Twoj otwarty umysl...??
nie interesuje mnie Smoleńsk, bo twierdze że jezeli nie bedzie czarnych skrzynek i wraku samolotu w Polsce to sytuacja jest patowa. Z drugiej strony gdyby PO rzetelnie zajęła się rozwiązaniem katastrofy to temat juz by nie istniał. Obecnie Smoleńsk to jest ulubiony temat ***.
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 20 paź 2017 19:40

yanek mam dla Ciebie taki maly test na inteligencje... dosc prosty... trzeba tylko podac pewne okreslenie...


Jak nazywamy kogos o skrajnych pogladach lewicowych???
Zależy co mówimy o skrajnej lewicy. Jezeli to sa osoby promujace gejów, muzułmanów itd kosztem białych hetero to nazywamy ich ***. Jezeli to jest człowiek który chce podziału dobr kazdemu po równo to lewicowiec
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 20 paź 2017 19:44

yanek mam jeszcze cos dla Ciebie w Twoim ulubionym temacie...

Twoi koledzy hejterzy, tak jak zreszta wczesniej pisalem, ale co przelecialo przez Twoj "otrwarty umysl"... Twoi koledzy w mysl zasady, kto nie znami to ***... zrobili z Pani Zofii Romaszewskiej ***... i to nawet jest *** od samego urodzenia... :roll:

https://wpolityce.pl/forum/polityka/28- ... ?strona=16
Nie wiem ile mam tłumaczyć Twojemu ciasnemu zniewolonemu umysłowi że mnie z kimś mylisz. Chociaz w pewnym sensie rozumiem Twoje zachowanie. Dla *** odmienne poglady to rasizm, ksenofobia rasizm, faszyzm, łamanie demokracji i stad te obszczekiwania bez jakiejś sensownej dyskusji
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 20 paź 2017 19:52


Ktorys z forumowiczow pisal niedawno, ze masz sprany propaganda prawicowa mozg... chyba mial racje... :roll:
Tylko wspolczucie pozostaje...

TOTALNY OBŁĘD

Otwórz swój umysł, przestań trwac w obłędzie. Ty masz problem ze nie mozesz obrazic ludzi o poglądach lewicowych ? Kto to jest *** to juz ci raz napisałem i 5 razy powielałem.... jak grochem o ściane
No obled... kolego masz bardzo waskie horyzonty myslowe i ktos taki, z takim ciasnym umyslem poucza "Otwórz swój umysł, przestań trwac w obłędzie"... paranoja... powtarzaj to jak mantre, moze Ci to pomoze, bo skoro zadne autorytety Ciebie nie przekonuja, slownikowe znaczenie slowa ze Slownika Jezyka Polskiego to tez dla Ciebie zadna wykladnia, bo jakis hejter oszolom - twoj guru twierdzi inaczej, to powielasz te bzdury...
Napisales 5 razy, klamstwo mozesz napisac nawet 1000 razy i nadal bedzie klamstwem...
Dla ciebie autorytetem jest człowiek który obraza Pis, dla mnie to ktoś zupełnie inny - więc o czym my tutaj wogóle piszemy ? Jaki mój guru ??? Już naprawde masz jakis niezły odlot. Jeszcze twierdzisz że powielam jakies stwierdzenia bo je ktoś powiedział - TOTALNY OBŁED
Jak masz problem z diagnoza słowa *** to idź na ulice i zapytaj się Polaków kogo uważaja za ***
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: miki331 » 20 paź 2017 23:26

Nie dali sie nabrać na manipulacje i żonglowanie cyferkami przez propagandystów rządowych :
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... an/yd0p8v9

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 21 paź 2017 08:53

Nie dali sie nabrać na manipulacje i żonglowanie cyferkami przez propagandystów rządowych :
https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... an/yd0p8v9
Przeczytaj dobrze artykuł i wytyczne w wyznaczaniu ratingu i porównaj do sytuacji realnej w krajach Europy albo do czasu rządów PO. Wyszedł bezsensowny belkot bez sensu w stylu Balcerowicza.
Agencja Standard & Poor's może podwyższyć ratingi Polski, jeżeli, w przeciwieństwie do jej prognoz:

"deficyt na rachunku obrotów bieżących pozostanie niewielki oraz zauważy się trwałą obniżkę poziomu zadłużenia netto oraz ograniczenie wydatków na obsługę zadłużenia
polityka budżetowa ulegnie zmianie w celu przygotowania się na efekty fiskalne starzejącej się oraz malejącej populacji w wieku pracującym lub długoterminowy wzrost potencjalny okaże się wyższy niż obecne szacunki S&P;, co pozwoliłoby w trwały i relatywnie szybki sposób zbliżyć poziom PKB per capita w Polsce do poziomu unijnego."

deficyt na rachunku obrotów bieżących w tym okresie mamy najlepszy od 25lat. Trwała obnizka zadłużenia - jakiego kraju dotyczy ? jest taki kraj ?? Ograniczenie wydatków na obsługe zadłużenia - ma wpływ większy agencja ratingowa a nie Polska.
Bezrobocie spadło do rekordowego poziomu, poziom zatrudnienia wzrósł o 4,6% do tego 1,5mln Ukraińców a agencja pisze - to macie problem bo będziecie mieli brak rak do pracy - czyli kraje z najnizszym bezrobociem powinny dostaac rating CCC bo nie mają potencjału rozwoju ???? Jeżeli wzrost PKB Polski za ostatnie kwartały znajduje się w pierwszej trójce w krajach UE to chyba jednak poziom PKB er capita zbliża się jednak do unijnego ...

TOTALNY BEŁKOT
Miki mam nadzieję że przeczytałes tylko tytuł i stąd wysmarowałes taki post :mrgreen:
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: KOSA7 » 21 paź 2017 09:24

Staniszkis: żałuję, że głosowałam na PiS
- Popełniłam błąd popierając PiS, dlatego teraz tak bardzo angażuję się krytycznie - przyznaje prof Jadwiga Staniszkis. Przyznała też, że po dwóch latach prezydentury Andrzeja Dudy, uważa, że to Bronisław Komorowski byłby lepszym prezydentem, "bo to jest też kwestia stylu".


- Kiedy patrzę na te uśmiechy Dudy, jego samozadowolenie, jego niszczące działania, to, co zrobiono z Trybunałem Konstytucyjnym, to jest tragiczne. Działający TK powinien punktować to, co się dzieje, pokazywać te naruszania konstytucji. A ten system przestał działać - mówiła Staniszkis w programie "Gość Wydarzeń" na antenie Polsat News.

Zdaniem Staniszkis sposób zarządzania partią PiS przez prezesa Kaczyńskiego przypomina system partyjniactwa, nomenklatury, uzależniania strachu przed jakimkolwiek niezależnym obszarem władzy. - Odbywa się selekcja, czy ktoś da się użyć jako narzędzie w przyszłych działaniach. Obserwuje się poszczególnych "pisiaków" w tej sytuacji. To jest paraliżowanie, neutralizowanie tych, którzy są niezależni. To przypomina miękką, ale skuteczną metodę niszczenia ludzi - uważa profesor.
- Ci, którzy uczestniczą w ramach obozu władzy, a znam i Krzysztofa Szczerskiego i Andrzeja Zybertowicza, uczestnicząc w tym wszystkim, milcząc, moim zdaniem dają bardzo złe świadectwo samym sobie, bo to jest bardzo głęboka destrukcja - dodała.

Źródło: Polsat News

https://wiadomosci.wp.pl/staniszkis-zal ... 706065025a
Zobacz macki PIS-owskiej ośmiornicy, nepotyzm i kolesiostwo !
http://misiewicze.pl/lista-misiewiczow

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 21 paź 2017 23:48

Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 22 paź 2017 08:40

:shock: :shock: :shock:
Potrafisz sklecić chociaz kilka zdań i wyrazic opinię własną na jakiś temat. Wiem że masz ograniczenia bo będąc *** musisz się wkomponowac w cała tą sekciarską ideę, ale troche kreatywnosci by się przydało. Coś tam było o autorytetach i opiniach - to jest kolejny autorytet ?

Wyłuszczę ci parę *** które można było przeczytac
Tak to jest TOTALNA opozycja i nie jest to wymysł TVP tylko słowa Schetyny. Ma być totalna bo chce obalić rządy PISu i to w formie przejecia władzy a nie demokratycznych wyborów.
Tak PIS może się chwalić osiągnieciami w gospodarce w ściąganiu VAT, poziomem bezrobocia bo to jest prawdziwy sukces a nie propaganda
W momencie przejecia władzy przez PO w 2007 rok, wszystkich dziennikarzy wywalili z TVP, a nie poszczególnych w stylu LISA i innych którzy prowadzili kamanię wyborcza Komorowskiego i pO
NIE - TVN to nie jest demokratyczna apolityczną TV
NIE - LIS nie jest apolityczny ,nie jest nawet dziennikarzem
Teraz w mediach jest pluralizm - mamy TV prorzadową i przeciwrządową. Tak jakies 2 lata temu nie wyglądało, wszystkie były anty oopozycyjne i pro rzadowe - *** okreslały wtedy te media demokratyczne i pluralistyczne, nawet w celach jeszcze wiekszej demokracji chcieli pozbawicc pasma nadawania niszową TV - TVTRWAM
NIE - wyrazanie odmiennych opini od lewackich to nie jest łamanie demokracji, powrót do PRL, czy odwracanie się od Europy
NIE - decentralizacja mediów, nie ma polegac na zawłaszczeniu mediów przez Kaczynskiego ale wprowadzenie zasad stosowanych w kazdym innym kraju europejskim aby tylko w formie TVP nie było pluralizmu w mediach

Masz jakieś opinie na mój wpis oprócz lewackiego hejtu ?
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 22 paź 2017 09:29

Jakbyś Moherku pomimo Twojego otwartego jak pusta stodoła umysłu nie zauważył, to opinia tego gościa dotyczy nie osiągnięć PIS tylko tego co stało się z mediami publicznymi po przejęciu ich przez PIS...

Przecież Ty tego nawet nie przeczytałeś horyanku... nikt nie kwestionuje poprawy w gospodarce i innych pozytywnych osiągnięć PISu.. mówimy o propagandzie samozwanczego "obozu patriotycznego" i jego nowomowie... podłej propagandzie partyjnej...
Nie widzisz tego jak TVPpis szkaluje osoby, czy grupy które uważa za wrogie!?
Naprawdę jesteś tak ograniczony, ze kupujesz ten przekaz w ciemno...!?
Kanapki z kawiorem - to jest dziennikarstwo Twoich idoli...

Yanek żaden oszołom taki jak Ty nie będzie mi mówił, co mam pisać i jak mam pisać.
Tobie brak elementarnej kultury osobistej, wszystkich o innym zdaniu uważasz za ***. To jest chore...
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

eryk7
Kapitan
Posty: 42982
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 22 paź 2017 09:34

NIE WIDZISZ ŻE MA łeb ZAPCHANY NIE WIADOMO CZYM I WIDZISZ CAŁĄ NOC DUMAŁ CO NAPISAĆ A LEKI PRZESTAŁY DZIAŁAĆ
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 22 paź 2017 14:53

Jakbyś Moherku pomimo Twojego otwartego jak pusta stodoła umysłu nie zauważył, to opinia tego gościa dotyczy nie osiągnięć PIS tylko tego co stało się z mediami publicznymi po przejęciu ich przez PIS...
dlatego nazywanie ciebie *** jest adekwatne do sytuacji. Tak z ciekawości jakie media publiczne były przed przejeciem przez PIS ??? Były ostoja demokracji, pluralizmu ?? Były takie same tylko ukierunkowanie się zmieniło. No tak nie do końca .... - po przejęciu władzy przez PO wszystkich wywalona na zbity pysk natomiast po przejeciu przez PIS tylko część. Inna różnica jest taka że obecnie przekaz głownie ukierunkowany jest na pozytywne działania rządu, a przedtem była typowo szkalująca opozycję. Nie widzisz tego ??? Twój ciasny umysł tego nie rozumie ???
Przynajmniej w tej konstelacji masz 2 strony - propagowanie rządu przez TVP i szkalowanie rządu przez TVN, Polsat itd (chociaż życzył bym sobie aby było propagowanie opozycji) - to jest akceptowalny prze ze mnie pluralizm, gdzie można obejrzec sobie wiadomości na Polsta i TVP i wyrobic sobie zdanie - ale do tego trzeba miec otwarty umysł ..... ***

... ty nawet *** nie próbujesz tego zrozumiec, ale wręcz walczysz z tym aby przekaz był jednostronny i tendencyjny abys nie musiał robić żadnej "gimnastyki" umysłowej. Ty to wtedy bedziesz nazywać demokracja, a ja reżimem lewackim ...... ***
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości