Odlot Trzaskowskiego

luźne dyskusje inwestorów
yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Odlot Trzaskowskiego

Postautor: yanek z hor » 10 lip 2020 09:59

Tego juz nie da sie słuchac..

PRAWDOPODOBNIE po wyborach PIS zacznie zwalniac ludzi ???? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: - to PIS moze zwalniac ludzi w Biedronce ??? mi sie wydawało ze zrobił gigantyczna pomoc aby takiej sytuacji nie było

PIS niszczy samorządy PRAWDOPODOBNIE po wyborach zlikwiduje powiaty :shock: :shock: :shock:

PIS PRAWDOPODOBNIE zacznie podwyższać podatki i on kazdą taka ustawę zavetuje

Zavetuję każdą złą ustawę :roll: :roll: :roll: a nie zavetuję dobrej :roll: :roll: :roll:

Jestem za współpraca z wyszehradem albo nie jestem
Jestem za LGBT albo nie jestesm
Jestem za wypłatą za mienie spadkowe albo nie jestem
itd itd

a po drugie z czasem wszystko się zmienia :roll: :roll: :roll:

Poziom obłedu i zidiocenia tego pana poraża - oczywiscie to jest wszystko robione dla elektoratu ***. Jaki elektorat taki przekaz
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

REKLAMA


szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: szumidło » 10 lip 2020 11:19

yanusz, jako najmundrzejszy na forum, moze bys wyjasnil wszystkim dlaczego polski rzad zwraca sie do niemieckiego rzadu o interwencje w sprawie publikacji amerykanskiej gazety "Fakt" ??
Czegos tutaj nie kumam, Fakt nalezy bezsprzecznie do Axel Sprojnger, ktory jak wiadomo jest kontrolowany przez amerykanow, najwiekszy udzial ma tam amerykanska firma inwestycyjna KKR.

A Bielan zaapelował do ambasadora Niemiec o interwencję ws. publikacji "Faktu". Chodzi o ułaskawienie przez Andrzeja Dudę mężczyzny skazanego za przestępstwo seksualne na małoletniej osobie.

PIS boi sie amerykanow a Niemiec zawsze dobry do bicia, ciemny lud wszystko kupi, czy jak :twisted:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: yanek z hor » 10 lip 2020 11:25

yanusz, jako najmundrzejszy na forum, moze bys wyjasnil wszystkim dlaczego polski rzad zwraca sie do niemieckiego rzadu o interwencje w sprawie publikacji amerykanskiej gazety "Fakt" ??
Czegos tutaj nie kumam, Fakt nalezy bezsprzecznie do Axel Sprojnger, ktory jak wiadomo jest kontrolowany przez amerykanow, najwiekszy udzial ma tam amerykanska firma inwestycyjna KKR.

A Bielan zaapelował do ambasadora Niemiec o interwencję ws. publikacji "Faktu". Chodzi o ułaskawienie przez Andrzeja Dudę mężczyzny skazanego za przestępstwo seksualne na małoletniej osobie.

PIS boi sie amerykanow a Niemiec zawsze dobry do bicia, ciemny lud wszystko kupi, czy jak :twisted:
Może ustosunkuj się do mojego wpisu ??? Trzaskowski ma schizofremie paradoidlna ?

Dziwne jest to że Kulczyk załatwił w Niemczech wywalenie poprzzedniego naczelnego bo był za bardzo PISowski - jakoś nie musiał jechać do USA
Taki Amazon w Polsce nie jest filią Amazonu w USA tylko Amazonu w Niemczech
Jakos jakiś Niemiec pouczał Dudę i napisał Panie Duda musimy porozmawiac

Coś jeszcze ?
Zawsze powtarzam - żeby hejtować to trzeba miec rozum
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: szumidło » 10 lip 2020 11:28


Dziwne jest to że Kulczyk załatwił w Niemczech wywalenie poprzzedniego naczelnego bo był za bardzo PISowski - jakoś nie musiał jechać do USA
Taki Amazon w Polsce nie jest filią Amazonu w USA tylko Amazonu w Niemczech
Jakos jakiś Niemiec pouczał Dudę i napisał Panie Duda musimy porozmawiac

Coś jeszcze ?
Zawsze powtarzam - żeby hejtować to trzeba miec rozum
KKR przejal wiekszosc udzialow w 2019 roku

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: szumidło » 10 lip 2020 11:32


Może ustosunkuj się do mojego wpisu ??? Trzaskowski ma schizofremie paradoidlna ?

Z pewnoscia nie, jakbys wiedzial co oznacza ten termin i jakie sa objawy schizofrenii paranoidalnej to bys nie pisal takich bzdur, ale jezeli chcesz kogos "z rozumem" jak to nazywasz hejtowac, to zawsze mozna rzucic jakies puste haslo, co nie :twisted:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: yanek z hor » 10 lip 2020 11:36


Może ustosunkuj się do mojego wpisu ??? Trzaskowski ma schizofremie paradoidlna ?

Z pewnoscia nie, jakbys wiedzial co oznacza ten termin i jakie sa objawy schizofrenii paranoidalnej to bys nie pisal takich bzdur, ale jezeli chcesz kogos "z rozumem" jak to nazywasz hejtowac, to zawsze mozna rzucic jakies puste haslo, co nie :twisted:
Nie wiem szumidło o co ci znowu chodzi. Schizofremia to omamy i urojenia
.. przeczytaj mój pierwszy post. Nawet nie chce mi się pisać o innych przykładach .... Jedno jest pewne ze Trzaskowski ma psychoze i na wiecach ludzi podburza przeciwko PIS i to jest jego jedyny przekaz
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: szumidło » 10 lip 2020 11:41


Może ustosunkuj się do mojego wpisu ??? Trzaskowski ma schizofremie paradoidlna ?

Z pewnoscia nie, jakbys wiedzial co oznacza ten termin i jakie sa objawy schizofrenii paranoidalnej to bys nie pisal takich bzdur, ale jezeli chcesz kogos "z rozumem" jak to nazywasz hejtowac, to zawsze mozna rzucic jakies puste haslo, co nie :twisted:
Nie wiem szumidło o co ci znowu chodzi. Schizofremia to omamy i urojenia
.. przeczytaj mój pierwszy post. Nawet nie chce mi się pisać o innych przykładach .... Jedno jest pewne ze Trzaskowski ma psychoze i na wiecach ludzi podburza przeciwko PIS i to jest jego jedyny przekaz
A sztab Dudy i sam Duda co robi na wiecach ? Wez nie zartuj, to jest polityka i nie wciskaj nikomu kitu, ze biedny Duda jest atakowany przez RT a PIS nie atakuje Trzaskowskiego? Obejrzyj sobie WDziennik TV w TVP i TVPinfo, sama milosc :twisted:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: yanek z hor » 10 lip 2020 11:52


Z pewnoscia nie, jakbys wiedzial co oznacza ten termin i jakie sa objawy schizofrenii paranoidalnej to bys nie pisal takich bzdur, ale jezeli chcesz kogos "z rozumem" jak to nazywasz hejtowac, to zawsze mozna rzucic jakies puste haslo, co nie :twisted:
Nie wiem szumidło o co ci znowu chodzi. Schizofremia to omamy i urojenia
.. przeczytaj mój pierwszy post. Nawet nie chce mi się pisać o innych przykładach .... Jedno jest pewne ze Trzaskowski ma psychoze i na wiecach ludzi podburza przeciwko PIS i to jest jego jedyny przekaz
A sztab Dudy i sam Duda co robi na wiecach ? Wez nie zartuj, to jest polityka i nie wciskaj nikomu kitu, ze biedny Duda jest atakowany przez RT a PIS nie atakuje Trzaskowskiego? Obejrzyj sobie WDziennik TV w TVP i TVPinfo, sama milosc :twisted:
Już zmieniłeś temat ????
Naprawde nie widzisz różnicy na wiecach ????
Jedna jest zasadnicza na wiece Trzaskowskiego nie chodza "bojowki" PIS i nie torpeduja takich spotkan - coś takiego robi tylko elektorat ***. Druga zasadnicza rzecz to Duda mówi o wizji Polski - czyli nie podpisze zwrotu mienia spadkowego, nie podpisze adopcji dzieci, nadal bedzie współpracowac z Czachami Węgrami słowacją i tworzyć będą jeden front w relacjach z KE itd. Natomiast Trzaskowski non stop o PIS i wali ogólniki ze jest gwarantem nowoczesnosci europejskości - jakieś bezokoliczniki i system nienawiści PODOBNO PIS chce zlikwidowac Powiaty, PODOBNO PIS chce otworzyć bereze kartuska, PODOBNO PIS bedzie zabierać majątki, PODOBNO PIS zlikwiduje wybory , PODOBNO to się nazywa schizofremia..
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: szumidło » 10 lip 2020 12:04



Nie wiem szumidło o co ci znowu chodzi. Schizofremia to omamy i urojenia
.. przeczytaj mój pierwszy post. Nawet nie chce mi się pisać o innych przykładach .... Jedno jest pewne ze Trzaskowski ma psychoze i na wiecach ludzi podburza przeciwko PIS i to jest jego jedyny przekaz
A sztab Dudy i sam Duda co robi na wiecach ? Wez nie zartuj, to jest polityka i nie wciskaj nikomu kitu, ze biedny Duda jest atakowany przez RT a PIS nie atakuje Trzaskowskiego? Obejrzyj sobie WDziennik TV w TVP i TVPinfo, sama milosc :twisted:
Już zmieniłeś temat ????
Naprawde nie widzisz różnicy na wiecach ????
Jedna jest zasadnicza na wiece Trzaskowskiego nie chodza "bojowki" PIS i nie torpeduja takich spotkan - coś takiego robi tylko elektorat ***. Druga zasadnicza rzecz to Duda mówi o wizji Polski - czyli nie podpisze zwrotu mienia spadkowego, nie podpisze adopcji dzieci, nadal bedzie współpracowac z Czachami Węgrami słowacją i tworzyć będą jeden front w relacjach z KE itd. Natomiast Trzaskowski non stop o PIS i wali ogólniki ze jest gwarantem nowoczesnosci europejskości - jakieś bezokoliczniki i system nienawiści PODOBNO PIS chce zlikwidowac Powiaty, PODOBNO PIS chce otworzyć bereze kartuska, PODOBNO PIS bedzie zabierać majątki, PODOBNO PIS zlikwiduje wybory , PODOBNO to się nazywa schizofremia..
Druga strona robi to samo, to jest polityka, oni tak zawsze sciemniaja przed wyborami a potem wiadomo... jakos to bedzie, jakby sie tak czepiac to jedni i drudzy strasza swoich wyborcow co to bedzie jak wygra przeciwnik. Przyprawiaja sobie rogi, etc.
Nie jestem fanem ani PO ani tym bardziej PIS, ale mam juz dosc tego ***, partyjniactwa, korupcji politycznej.ktora zafundowal nam PIS, nie twierdze ze RT to zmieni, ale przyjamniej bedzie jakis czynnik kontrolujacy ta wladze, bo brak kontroli jednowladztwa jest bardziej niebezpieczny niz nieudolna wladza.

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: trance » 10 lip 2020 12:07

Tak, Duda mówi o wizji, trzymajcie mnie...
wali w kółko to samo o 500 plus, które dumnie nazywa się "programem", ciśnie o tym jak Microsoft i Google dzięki nim zawitało do Polski i tym dobrym, wspaniałym relacjom z Trumpem choć właściciele tych firm chyba nie są jego fanami i o tym zapomniał wspomnieć? :roll:
A potem jedzie po PO i Trzaskowskim aż się rzygać chce.
*** są tyle warci co ***. Jeden lepszy od drugiego.

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: miki331 » 24 lip 2020 18:45

Dziambor i Bosak ostro o TVP: To, co tam się dzieje, to jest coś obrzydliwego! |
https://www.youtube.com/watch?v=DAQdm8u-n7I

Robert7979
Plutonowy
Posty: 15
Rejestracja: 16 sie 2020 09:56

Re: Odlot Trzaskowskiego

Postautor: Robert7979 » 16 sie 2020 10:30

Jedni warci drugich


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości