Akcja las 2 return !!

luźne dyskusje inwestorów
drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8616
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Akcja las 2 return !!

Postautor: drex1 » 30 paź 2020 18:21

byłem wczoraj wieczorem prawie wszedzie znicze zapalone ludzie przewidujący juz byli :oops:

.
A ja właśnie byłem u fryzjera i się chłop z bratem umawiał na 22:00 by pójść na cmentarz :mrgreen:
Współczuję tylko tym, którzy żyją z handlu. Tak się pandemią z doskoku zarządza.
we wrocku o 20 zamykają glówny cmentarz. O 22 to tylko przez płot

REKLAMA


Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: Akcja las 2 return !!

Postautor: Trolejbus » 30 paź 2020 18:28

Mój tata spotkał sąsiadkę, a ona wszystko wie, co się dzieje. Mówiła, że ludzie stoją w kolejce, by wejść na cmentarz i przy latarkach czyszczą i myją swoje groby. :shock:

A przepraszam, co robili tydzień temu i miesiąc temu? Czemu wszystko na ostatnią chwilę?
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Akcja las 2 return !!

Postautor: pandorinium » 30 paź 2020 18:36

Który Polak robi coś inaczej niż na ostatnią chwilę? :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7461
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Akcja las 2 return !!

Postautor: NiKtoś » 30 paź 2020 18:46

I tak ide 1wszego na cmentarz. Z kobietami nie protestowalem ale jak sie zbierze duzo pod cmentarzem to juz wezme udzial w zamieszkach.. Szykuje sobie kg pomidorow...Jak bedzie dziura to wejde.. To juz sie w pale nie miesci co te globy wyczyniaja :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Akcja las 2 return !!

Postautor: miki331 » 30 paź 2020 19:17

I tak ide 1wszego na cmentarz. Z kobietami nie protestowalem ale jak sie zbierze duzo pod cmentarzem to juz wezme udzial w zamieszkach.. Szykuje sobie kg pomidorow...Jak bedzie dziura to wejde.. To juz sie w pale nie miesci co te globy wyczyniaja :mrgreen:
Najlepszy sposób , zeby jutro albo pojutrze wejść na cmentarz to podkop !

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: Akcja las 2 return !!

Postautor: sebaa321 » 30 paź 2020 20:04

byłem wczoraj wieczorem prawie wszedzie znicze zapalone ludzie przewidujący juz byli :oops:

.
A ja właśnie byłem u fryzjera i się chłop z bratem umawiał na 22:00 by pójść na cmentarz :mrgreen:
Współczuję tylko tym, którzy żyją z handlu. Tak się pandemią z doskoku zarządza.
Ludzie są nienormalni....jakby umrzykowi robiło różnice czy zaplicie znicza 1 listopada czy za tydzien :roll:
Zenek jak taki katol i Pisi..or jak Ty moze tak mówić o zmarłych? Wy to jednak wywrotowcy jak kaczor mowi bronic kościoły to z nożami lecicie a jak mowi ze na cmentarz nie to w sumie ch..j ze zmarlymi tacy z was katole :lol:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Akcja las 2 return !!

Postautor: zenek69 » 30 paź 2020 20:38



A ja właśnie byłem u fryzjera i się chłop z bratem umawiał na 22:00 by pójść na cmentarz :mrgreen:
Współczuję tylko tym, którzy żyją z handlu. Tak się pandemią z doskoku zarządza.
Ludzie są nienormalni....jakby umrzykowi robiło różnice czy zaplicie znicza 1 listopada czy za tydzien :roll:
Zenek jak taki katol i Pisi..or jak Ty moze tak mówić o zmarłych? Wy to jednak wywrotowcy jak kaczor mowi bronic kościoły to z nożami lecicie a jak mowi ze na cmentarz nie to w sumie ch..j ze zmarlymi tacy z was katole :lol:
A kilka dni w ta czy tamta robi różnicę? Ważna jest pamięć na codzien a nie pokazówka od święta


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości