......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

luźne dyskusje inwestorów
MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11874
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 02 maja 2024 20:50

A myślisz, że bym się bał.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Oczywiście w konfrontacji 1vs1, a nie tak jak zazwyczaj, gdzie maczeciarze napindalają w kilku na jednego :lol: :lol: :oops: :oops:

PS. Jak tak oglądam powtórki tej bramki z 98 minuty, to chyba był minimalny spalony i wygląda na to, że centrala chciała jednak poratować Wisłę tymi 5-cioma bańkami :roll: :twisted: :twisted: :roll:

A ty Eryk jak uważasz, fryzjer się spisał w tej akcji.... :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
nie wiem czy zauwazyles ale od razu po zdobyciu gola byla wyrysowana linia i obaj zawodnicy mieli nogi w tym samym miejscu tj. na lini wiec spalonego nie bylo, ale nie patrz obludnie
No właśnie to miałem na myśli, bo przecież centrala odpowiada za rysowanie takich linii, wszak VAR działa na ich zlecenie, tak czy nie i nie mierz innych swoją miarą, bo daleko mi do jakiejś tam wyimaginowanej obłudy, bo chyba nie wiesz co to określenie znaczy.

Za internetami:
Obłudnik mówi co innego, niż myśli.

Zresztą z tego powodu, że Pogoni nie udało się jednak wygrać, nie będę się chlastał, daleko mi do takich objawów :roll: :roll: :roll: :roll:
7 minuta 26 sekunda skrotu
https://www.youtube.com/watch?v=xJwaOBkowmU

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 43908
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 02 maja 2024 21:07

Linie rysujom jak kcom... :lol: :lol: :lol:

Z tej widać że był spalony...ale to ch,o,oj wi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
No gołym okiem widać, że ta linia nie jest równoległa do linii pola karnego i odchodzi w prawo ku górze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11874
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 02 maja 2024 21:25

obluda jednak granic nie zna w przypadku warszawiokow ktorzy byli za pogonia czyli fajfus i marty,
w ciagu 10 -15 sekund po zdobyciu gola zmienili przebieg lini?
no to zeby bylo szczegolniej zawodnik wisly ktory strzelil gola dostawil noge na linie w ulamki sekund pozniej a zawodnik pogoni cofnal prawa noge tak ze w momencie poddania byli na linii
powtorka wykluczyla spalonego wiec nie bylo
Ostatnio zmieniony 02 maja 2024 21:37 przez MACHINEMEN, łącznie zmieniany 1 raz.

Martyr
Kapitan
Posty: 43908
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 02 maja 2024 21:35

Ty taki mocno zaangażowany widzę, gotów niemal się pobić o swoje, ale mam pytanie - jeździsz na mecze, na stadion, czy tylko taki kanapowo-telewizyjny kibol jesteś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

3plus
Kapitan
Posty: 42202
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 02 maja 2024 21:37

Linie rysujom jak kcom... :lol: :lol: :lol:

Z tej widać że był spalony...ale to ch,o,oj wi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
No gołym okiem widać, że ta linia nie jest równoległa do linii pola karnego i odchodzi w prawo ku górze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jakby była na równo to ten spalony byłby jeszcze większy... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11874
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 02 maja 2024 21:45

tylko na widzew jak juz
bylem teraz niefortunnie na rakowie i w zeszlym sezonie na pogoni w grudniu
oba mecze do tylu
nie mam karnetu a o bilety ciezko bo trzeba sie po znajomosciach zalatwiac
za maly mamy stadion do potrzeb kibicowskich,niby w planach jest rozbudowa
moze w przyszlym sezonie na jesien kupie karnet ,tylko to obliguje aby niemal lazic na wszystkie mecze ,ale zobaczymy
ja na widzew kiedys wiecej chodzilem i niektorzy to na chleb mowili beb o pilce wiec nie czepiaj sie

Martyr
Kapitan
Posty: 43908
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 02 maja 2024 21:51

Tak zapytałem tylko, bo ja też chodzę, a z Pabianic troszku trzeba dojechać, ale to i tak raczej szybciej jak w moim przypadku, gdzie 12 km robię w 40-50 minut w dniu meczowym......a co do karnetu, to nie ma obowiązku chodzenia i ryzyka, że stracisz, zawsze możesz się z kimś dogadać i odstąpić miejscówkę, gdy sam nie idziesz z różnych powodów, przynajmniej na Legii tak mamy 8) 8) 8) 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11874
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 02 maja 2024 22:13

Linie rysujom jak kcom... :lol: :lol: :lol:

Z tej widać że był spalony...ale to ch,o,oj wi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
No gołym okiem widać, że ta linia nie jest równoległa do linii pola karnego i odchodzi w prawo ku górze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jakby była na równo to ten spalony byłby jeszcze większy... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chyba sprawić wpi..erdol takiemu gniotowi jak ty tu bardzo mało to co wystawiłeś to ułamki sekund przed poddaniem zawodnik Wisły który strzelił gola dostawił nogę co nawet widać gołym okiem że zaraz to nastąpi a obrońca pogoni cofnął nogę tak ze było na linii . Nawet jak był spalony czy nie było to takie milimetry że nie sposób oszacować.

3plus
Kapitan
Posty: 42202
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 03 maja 2024 07:47

GROSIK to chyba jedyny piłkarz u nas który potrafi powiedzieć szczerze że zawiódł...

Grosicki po spotkaniu był załamany. – Jestem rozczarowany, podobnie jak drużyna. Praktycznie mieliśmy już puchar i straciliśmy bramkę w ostatnich sekundach. Strzeliliśmy gola, choć od początku Wisła była lepszym zespołem. Mogę tylko przeprosić naszych kibiców, choć to mało znaczy w tym momencie. Jest nam przykro i jesteśmy zawiedzeni, tyle – powiedział reprezentant kraku na antenie Polsat Sport.

Kolejne słowa skrzydłowego dają dużo do myślenia. – Byłem dziś bez formy. Nie wiem, co się ze mną działo. Jestem doświadczonym zawodnikiem, a nie pomogłem drużynie. Od kapitana drużyna oczekuje więcej, a ja zawiodłem. Mam tego świadomość. Muszę się zastanowić co dalej – dodał.

Martyr
Kapitan
Posty: 43908
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 03 maja 2024 08:17

Tak czasami bywa w finałach, że teoretycznie słabszy zdobywa trofeum, bo to tylko jeden mecz, w którym decyduje dyspozycja dnia.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE



eryk7
Kapitan
Posty: 43104
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 03 maja 2024 10:06

ALE JAK PODA ZAWODNIK Z DRUŻYNY PRZECIWNEJ TO TEŻ SPALONY BO JAK TAK TO TAK ŁOKIEĆ BYŁ NA WYSOKOŚCI PIŁKI TAKŻE MOŻESZ MIEĆ RACJĘ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Znowu czarujesz i wymyślasz niestworzonki jak przy Barce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TAK SZCZERZE TO MAM GRUBY ZWIS NA TO CO MYŚLISZ MNIE INTERESUJE CO GRAJĄ W ŚWIECIE A NIE NA NASZEJ MURAWIE OCZYWIŚCIE JAK GRAJĄ NA NASZEJ O COŚ TO ZGODA I REMPRA A RESZTA TO NA POCHYBEL 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Martyr
Kapitan
Posty: 43908
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 03 maja 2024 10:08

ALE JAK PODA ZAWODNIK Z DRUŻYNY PRZECIWNEJ TO TEŻ SPALONY BO JAK TAK TO TAK ŁOKIEĆ BYŁ NA WYSOKOŚCI PIŁKI TAKŻE MOŻESZ MIEĆ RACJĘ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :mrgreen: :mrgreen:
Znowu czarujesz i wymyślasz niestworzonki jak przy Barce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TAK SZCZERZE TO MAM GRUBY ZWIS NA TO CO MYŚLISZ MNIE INTERESUJE CO GRAJĄ W ŚWIECIE A NIE NA NASZEJ MURAWIE OCZYWIŚCIE JAK GRAJĄ NA NASZEJ O COŚ TO ZGODA I REMPRA A RESZTA TO NA POCHYBEL 8) 8) 8) 8) 8)
Tak samo ja mam GRUBY ZWIS na te Twoje niestworzonki fryzjerskie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hala Madrid 8) 8) 8) 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

eryk7
Kapitan
Posty: 43104
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 03 maja 2024 10:12



Znowu czarujesz i wymyślasz niestworzonki jak przy Barce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TAK SZCZERZE TO MAM GRUBY ZWIS NA TO CO MYŚLISZ MNIE INTERESUJE CO GRAJĄ W ŚWIECIE A NIE NA NASZEJ MURAWIE OCZYWIŚCIE JAK GRAJĄ NA NASZEJ O COŚ TO ZGODA I REMPRA A RESZTA TO NA POCHYBEL 8) 8) 8) 8) 8)
Tak samo ja mam GRUBY ZWIS na te Twoje niestworzonki fryzjerskie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hala Madrid 8) 8) 8) 8)
ciapatym NIGDY NIE ZA KIBICUJĘ A sreal NA HALĘ z OWCAMI,PEWNIE PRAWDA W OCZY KOLE ZAWSZE ALE PAMIĘTAJ KARMA WRACA TERAZ IM SIĘ SPRZYJA ALE BĘDZIE KIEDYŚ NA ODWRÓT JAK DOŻYJĘ WRÓCIMY DO TEGO PRZYPOMNĘ 8) 8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
















PS;A TAK SZCZERZE TO JA NAWET O TEJ SYTUACJI NIE MYŚLAŁEM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 03 maja 2024 10:14 przez eryk7, łącznie zmieniany 1 raz.
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości