Dobra zmiana wg PIS

luźne dyskusje inwestorów
krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 21 wrz 2017 22:38

yanek tak poza polityką, bo świata i tak nie uratujemy...
Ty tam coś niby grasz na kontraktach... Ja bardziej gram na DAX i SPX/DJI/NDX i tak mi się widzi krótkoterminowo przynajmniej wg Elliota, że powinna nastąpić krótkoterminowo zmiana trendu, ALE w średnim terminie widziałbym jeszcze DAX na 13000-13200 :idea: DAX zachowuje sie obecnie jednak dużo słabiej niż USA...
Nasdaq jakby wybijał się z klina dołem, ale w takich sytuacjach często są szybkie zwroty z finiszującą falą wzrostową powyżej ostatniego szczytu i zwała...
...czyli dużo wskazuje na spadki, ale zasięgi fal są jeszcze niezrealizowane w 100%... :?: :idea: :arrow:

Taką miałbym koncepcję... a jak Ty to widzisz?
Teraz gram głównie na forex USA bo tutaj spodziewam się spadków. Szczerze mówiac AT to jest sztuka dla sztuki nic nie wnosząca. Dla mnie liczy się gospodarka i otoczka czy kasa wpływa do kasyna i tutaj zaczyna sie likwidacja sumy bilansowej. Po drugie to balony. Z Niemcami to tutaj jestem neutralny bo Niemcy wysysają cała strefe EURO i pod wzgledem gospodarki bardzo dobrze funkcjonuja...
Teraz w tym tygodniu siedzę przy kompie i kopię się z nasdaq i SP aby zająć pozycję dać SL i zapomnieć na 2 miesiące. Na Nasdaq już prawie mam spokój ale S&P cały czas nie pokazał kierunku
Nasdaq jak nie wróci do klina, to można by już zakładać ruch powrotny po wybiciu w dół i dalsze spadki, ale może nas jeszcze wywieść ponad ostatni szczyt, taki fake...
Sp500 jest trochę mocniejszy, muszę jutro trochę posiedzieć i przeanalizować dokładniej wykresy...

Ps fundamenty, gospodarka, makro, wyniki, etc to tylko impuls dla ruchów w ramach trendu..
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

REKLAMA


yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 21 wrz 2017 22:47

od 2009 były wzrosty bo był dodruk. Od pażdziernika w USA umarzanie dodruku, w Europie ograniczenie dodruku - dlatego spodziewam sie braku wzrostów i skończenie trendu wzrostowego. Wiadomo było że po zwycięstwie Dudy beda spadki, bo "zachód" nie libi "inności". W grudniu ruszyliśmy ostro do góry bo gospodarka pokazała jaką ma siłę wbrew ratingo i innym bzdurom. Nie dało się zakłamywac rzeczywistości. Dla rynku Polskiego bardzo istotne jest OFE - tutaj zarabiam a nie na kreskach - z muminem i wtomkiem "rywalizowałem" kto dobrze "wymyśli" przyszłośc - AT splajtowała.
Oczywiście gram na duży zarobek a nie kilka punktów bo tutaj może AT cos pokazuje
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 21 wrz 2017 22:53

Francuz będzie zachowywał się lepiej niż ogół bo tutaj sa nadzieje na reformy Macrona. Według mnie to wszystko się rozsypie jak domek z kart i pozostanie to iluzją. Jedyną nadzieją dla Francji to zagonić muzułmanów do pracy i ich ucywilizowac - skończyć z zasiłkami bo to zabija francuską gospodarke - mld EURO na nierobow, którzy nic nie wnosza do społeczeństwa. Czyli podbicie i poleci na twarz.
Anglik będzie się osuwał bo wyjście z UE to "katastrofa" gospodarcza :lol: , atak naprade tylko londyńsskie city moze zostac zmarginalizowane
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 21 wrz 2017 22:56

Tak na koniec jeszcze w temacie polityki...
Co ja mam Ci powiedzieć!? Za dwa lata wybory, trzeba w zasadzie iść głosować... jest jeszcze demokracja, wybory niby wolne...
Ty masz dobrze, wiesz na kogo głosować, masz swoich faworytów, których popierasz.
Ja nie wiem...
PISu z pewnych względów nie lubię i nie uważam, ze na dłuższa metę Polsce PIS wyjdzie na dobre...
PO i Nowoczesna szkoda gadać... najlepiej obie partie rozwiązać i na ich gruzach spróbować cos stworzyć, ale czy to się uda!? Mam wątpliwości...
Kukiz bez komentarza...
Na razie nie widzę żadnej alternatywy dla PIS... nie wiadomo na kogo głodować... i tak ma kolego 50% społeczeństwa i nie są to żadni lewacy...
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 22 wrz 2017 08:21

Tak na koniec jeszcze w temacie polityki...
Co ja mam Ci powiedzieć!? Za dwa lata wybory, trzeba w zasadzie iść głosować... jest jeszcze demokracja, wybory niby wolne...
Ty masz dobrze, wiesz na kogo głosować, masz swoich faworytów, których popierasz.
Ja nie wiem...
PISu z pewnych względów nie lubię i nie uważam, ze na dłuższa metę Polsce PIS wyjdzie na dobre...
PO i Nowoczesna szkoda gadać... najlepiej obie partie rozwiązać i na ich gruzach spróbować cos stworzyć, ale czy to się uda!? Mam wątpliwości...
Kukiz bez komentarza...
Na razie nie widzę żadnej alternatywy dla PIS... nie wiadomo na kogo głodować... i tak ma kolego 50% społeczeństwa i nie są to żadni lewacy...
Wszystko się zgadza - duza część wyoborców wybiera "gorsze zło" Natomiast nie staja się przez to *** - sa tylko wyborcami. Natomiast nie wiem też jak ustosunkowac się do twojej osoby jak jesteś drugim po KOSA hejterem który tutaj wkleja szkalująco-propagandowe wklejki, które można tez zobaczyć na innych portalach. Dziwne nie .....

Nieodpowiedziałeś mi na pytanie dlaczego takiej sytuacji nie było za PO ?? Hejt KOD, obywatele RP, jakieś bzdury o łamaniu demokracji i Konstytucji, strony szkalujące, cenzura na portalach, cenzura w mediach społecznościowych. - może to jest tylko polityka miłości ???
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

lala1
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 22 wrz 2017 13:23
Kontakt:

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: lala1 » 22 wrz 2017 13:40

proszę zobaczyć co ludzie sprzedają na allego http://allegro.pl/ziemia-po-ktorej-chod ... 53468.html. Chwilę temu widziałam licytacja dobiła do 8.500 zł, ale chyba została usunięta

KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: KOSA7 » 22 wrz 2017 15:24

proszę zobaczyć co ludzie sprzedają na allego http://allegro.pl/ziemia-po-ktorej-chod ... 53468.html. Chwilę temu widziałam licytacja dobiła do 8.500 zł, ale chyba została usunięta


Są ważniejsze sprawy niż ta ,,święta ziemia dla pisowskich kretynów" !
Co z mordercami Igora Stachowiaka zabitego na komisariacie paralizatorami? Co z Macierewiczem, który został publicznie oskarżony o związki z mafią i Kremlem? Gdzie jest Berczyński i dlaczego cały czas pobiera wynagrodzenie za (nie)pracę w komisji? Kto zarabia na wycince lasów? Kiedy Polska armia otrzyma obiecaną broń, bo na razie to ani helikopterów, ani dronów, ani nawet super długopisów do cięcia szkła?
Zobacz macki PIS-owskiej ośmiornicy, nepotyzm i kolesiostwo !
http://misiewicze.pl/lista-misiewiczow

KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: KOSA7 » 22 wrz 2017 15:41

Tak na koniec jeszcze w temacie polityki...
Co ja mam Ci powiedzieć!? Za dwa lata wybory, trzeba w zasadzie iść głosować... jest jeszcze demokracja, wybory niby wolne...
Ty masz dobrze, wiesz na kogo głosować, masz swoich faworytów, których popierasz.
Ja nie wiem...
PISu z pewnych względów nie lubię i nie uważam, ze na dłuższa metę Polsce PIS wyjdzie na dobre...
PO i Nowoczesna szkoda gadać... najlepiej obie partie rozwiązać i na ich gruzach spróbować cos stworzyć, ale czy to się uda!? Mam wątpliwości...
Kukiz bez komentarza...
Na razie nie widzę żadnej alternatywy dla PIS... nie wiadomo na kogo głodować... i tak ma kolego 50% społeczeństwa i nie są to żadni lewacy...
Wszystko się zgadza - duza część wyoborców wybiera "gorsze zło" Natomiast nie staja się przez to *** - sa tylko wyborcami. Natomiast nie wiem też jak ustosunkowac się do twojej osoby jak jesteś drugim po KOSA hejterem który tutaj wkleja szkalująco-propagandowe wklejki, które można tez zobaczyć na innych portalach. Dziwne nie .....

Nieodpowiedziałeś mi na pytanie dlaczego takiej sytuacji nie było za PO ?? Hejt KOD, obywatele RP, jakieś bzdury o łamaniu demokracji i Konstytucji, strony szkalujące, cenzura na portalach, cenzura w mediach społecznościowych. - może to jest tylko polityka miłości ???
Tylko naiwniacy zaufali PiS-owi,że będzie sprawiedliwie i demokratycznie po przejęciu przez nich, władzę.Obecnie rządzący różnią się od swych poprzedników jedynie arogancją,chamstwem i nieustępliwością wobec szarego człowieka.
I gwoli przypomnienia - z Kaczyńskim i jego ludźmi nie ma żadnej dyskusji ! Jedynie argument siły.

i powiem wam jedno.Zdrajcą Polski jest każdy kto izoluje Polskę w UE i w ten sposób wpycha nas ponownie w łapy moskala, kto demoluje naszą armię usuwając z niej generałów doświadczonych na misjach i wyszkolonych w strukturach NATO jednocześnie powołując na ich miejsce niedoświadczonych lizusów po przyspieszonych kursach, kto 'uwalił' zakup nowoczesnych śmigłowców i jednocześnie trwoni przeznaczone na to pieniadze na wyrzutnie ulotek, długopisy z latarkami oraz na luksusowe limuzyny i samoloty dla kacyków rządowych, kto ciągle obraża najważniejsze kraje UE i w ten sposób pozbawiamy się dopłat na rolnictwo i modernizację kraju, kto wreszcie zadłuża nas po uszy w zagranicznych bankach a pożyczone pieniądze rozdaje na socjal kupując sobie w ten sposób poparcie w sondażach!!!Nigdy wiecej paranoików i stuknietych!
Zobacz macki PIS-owskiej ośmiornicy, nepotyzm i kolesiostwo !
http://misiewicze.pl/lista-misiewiczow

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 22 wrz 2017 16:10

Co znaczy określenie "***" już Ci wytłumaczyłem, ale widocznie nie dotarło... nie obrażam się, nie mam nic z tym wspólnego...
zresztą używaj sobie, w jakim tam chcesz znaczeniu...
a ty znowu swoje..... *** to postawa, sposób bycia, funkcjonowania - to nie jest forma obrażania, ani cos wspólnego z lewicą - cały czas tego nie wiesz ?
Kolego nie rozumiesz, że używasz słowa *** w błędnym znaczeniu i jeszcze się kłócisz, że masz rację a racji ewidentnie nie masz...
*** słownikowo to skrajna lewica, osoby o poglądach lewicowych,koniec kropka... ale prawica, głównie ta niedouczona, albo ze zwykłej ignorancji, albo z głupoty używa tego słowa w zupełnie innym znaczeniu, które to sobie prawica sama wymyśliła... a głównie w tym określeniu wypowiadanym tak chętnie przez prawicę chodzi o obrażenie przeciwników politycznych... i to jest główne znaczenie słowa *** - chęć obrażenia przeciwnika politycznego, nie żadna postawa, światopogląd, tylko obraza...
Kaczyńskiego też nazywają ***...
Nawet Papieża jak coś powie nie w myśl nieomylnej prawicy tęż nazywa się ***... każdy może być nazwany ***...
Jeżeli tego nadal nie rozumiesz, to nie widzę dla Ciebie już żadnej nadziei... masakra... :roll:
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 22 wrz 2017 16:22

Tak na koniec jeszcze w temacie polityki...
Co ja mam Ci powiedzieć!? Za dwa lata wybory, trzeba w zasadzie iść głosować... jest jeszcze demokracja, wybory niby wolne...
Ty masz dobrze, wiesz na kogo głosować, masz swoich faworytów, których popierasz.
Ja nie wiem...
PISu z pewnych względów nie lubię i nie uważam, ze na dłuższa metę Polsce PIS wyjdzie na dobre...
PO i Nowoczesna szkoda gadać... najlepiej obie partie rozwiązać i na ich gruzach spróbować cos stworzyć, ale czy to się uda!? Mam wątpliwości...
Kukiz bez komentarza...
Na razie nie widzę żadnej alternatywy dla PIS... nie wiadomo na kogo głodować... i tak ma kolego 50% społeczeństwa i nie są to żadni lewacy...
Wszystko się zgadza - duza część wyoborców wybiera "gorsze zło" Natomiast nie staja się przez to *** - sa tylko wyborcami. Natomiast nie wiem też jak ustosunkowac się do twojej osoby jak jesteś drugim po KOSA hejterem który tutaj wkleja szkalująco-propagandowe wklejki, które można tez zobaczyć na innych portalach. Dziwne nie .....

Nieodpowiedziałeś mi na pytanie dlaczego takiej sytuacji nie było za PO ?? Hejt KOD, obywatele RP, jakieś bzdury o łamaniu demokracji i Konstytucji, strony szkalujące, cenzura na portalach, cenzura w mediach społecznościowych. - może to jest tylko polityka miłości ???
Dobre.. :lol: drugi hejter po KOSIE... :lol:

No to musimy sobie teraz wyjaśnić co oznacza słowo hejter...
Mam Ci wytłumaczyć, czy zadasz sobie trochę trudu i się wyedukujesz sam!?

Kolega widzę nie odróżnia zwykłej krytyki wypowiadanej w ramach wolności słowa od propagandy... radzę również poczytać co to jest...
Jeżeli już coś wklejam to są to z reguły cytaty odnoszące się do aktualnych wydarzeń... że to jest w głównej mierze krytyka obecnej władzy, to jest rzeczą normalną... prawdziwa cnota krytyki się nie boi, więc nie widzę problemu... pieśni pochwalne na temat rządu poszukaj sobie na portalach prawicowych, chociaż już ostatnio jakby Ziemkiewicz też powoli traci cierpliwość do "dobrej zmiany" i zaczyna również pisać coraz bardziej krytycznie...

Wracając do rzekomego "hejtu"... :lol: sorry ale nie mogę się powstrzymać od śmiechu czytając takie bzdury... drugi hejter... :lol:

Poczytaj sobie wywiad prof Staniszkis na temat Kaczyńskiego... kiedyś Pani profesor była zwolennikiem "dobrej zmiany" a obecnie nie kryje rozczarowania tym co z tego zostało...
https://wiadomo.co/prof-jadwiga-stanisz ... osc-pis-u/
To też wg Ciebie hejt?
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 22 wrz 2017 16:43

Nieodpowiedziałeś mi na pytanie dlaczego takiej sytuacji nie było za PO ?? Hejt KOD, obywatele RP, jakieś bzdury o łamaniu demokracji i Konstytucji, strony szkalujące, cenzura na portalach, cenzura w mediach społecznościowych. - może to jest tylko polityka miłości ???
Czy nie było za PO!?
Nie wiem, cz nie było... różnica polegała na tym, że PO była dość próżną partią i jej cała strategia opierała się na straszeniu złym PISem... z PISu i jego zwolenników robiono oszołomów i głupie mohery... straszono, że jak wygra PIS to wróci średniowiecze a gospodarka się zawali... takie postawienie sytuacji sprawiało, że pisowska prawica traktowana była jak banda oszołomów a ludzie wstydzili się przyznać, że popierają PIS i siedzieli cicho... Prawica była marginalizowana, nie miała też poza Rydzykiem żadnych większych mediów do dyspozycji..
Ale każda władza się zużywa i PO też zaczęła słabnąć, popełniając coraz więcej błędów i dopiero po niespodziewanej porażce Komorowskiego pisowska prawica złapała wiatr w żagle... co dla niektórych było szokiem... gwóźdź do trumny wybory parlamentarne, gdzie dzięki przypadkowi PIS zamiast 180 głosów poprzez wypadnięcie SLD zdobył 231 i większość parlamentarną dającą samodzielne rządy...
PIS nie skrywa, że nie uznaje Konstytucji, nie ma jednak większości żeby ją zmienić więc tak uchwala ustawy, żeby obejść konstytucyjne ograniczenia... opozycja jest bezradna i może tylko próbować protestować poprzez apel do społeczeństwa, więc czemu się dziwisz, że ludzie wychodzą na ulice... nic innego nie mogą zrobić...
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 22 wrz 2017 18:45

Z Warszawy do Wiednia przez Brzeszcze. Obok domu premier...
https://wiadomosci.wp.pl/z-warszawy-do- ... 885339777a
Pociąg "Chopin" z Warszawy do Wiednia, dotąd zatrzymywał się w Katowicach. Od grudnia już nie będzie. Teraz zatrzyma się na stacji Brzeszcze-Jawiszowice...
... na stacji Brzeszcze zatrzymują się już dwa międzynarodowe pociągi - z Krakowa do Pragi i z Krakowa do Budapesztu.
Jaka to fajna gmina... :mrgreen:

ps Orban też ma specjalną kolejkę do swojej miejscowości...
...wizytą delegacji w rodzinnej miejscowości premiera Viktora Orbana, Felcsut, liczącej 1600 mieszkańców. Goście zapoznali się tam z inwestycją w kolejkę łączącą Felcsut, gdzie znajduje się stadion piłkarski na 3500 osób, z odległym o 5,7 km Alcsutdoboz, liczącym 1400 mieszkańców.

UE przeznaczyła na tę inwestycję 2 mln euro, co stanowiło około 80 proc. kosztów.

Zdaniem krytyków projekt ten ma służyć wyłącznie zaspokojeniu próżności Orbana, gdyż kolejka prawie nie jest używana.
https://stooq.pl/n/?f=1196896&c=1
:roll:
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 22 wrz 2017 19:03

Ciekawe, czy to też hejt? jak nie hejt, to pewnie ***... najpewniej prawicowy, katolicki *** hejter.. :roll: :)

Bp Tadeusz Pieronek: Szkoda słów dla Kaczyńskiego
Z tymi ludźmi nie da się normalnie rozmawiać. Im nie są potrzebne żadne argumenty, racje, bo oni wszystko wiedzą. Dlaczego tak ma być? Bo tak ma być i tyle. Wszyscy zwolennicy tej władzy mówią tym samym językiem - dodaje. Nie szczędzi słów krytycznych wobec PiS, łamania konstytucji, barbarzyńskiej polityki wobec uchodźców, a także Kościoła katolickiego, który nie mówi pełnym głosem w ważnych sprawach.
https://wiadomo.co/bp-tadeusz-pieronek- ... zynskiego/
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: KOSA7 » 22 wrz 2017 20:59

Tak na koniec jeszcze w temacie polityki...
Co ja mam Ci powiedzieć!? Za dwa lata wybory, trzeba w zasadzie iść głosować... jest jeszcze demokracja, wybory niby wolne...
Ty masz dobrze, wiesz na kogo głosować, masz swoich faworytów, których popierasz.
Ja nie wiem...
PISu z pewnych względów nie lubię i nie uważam, ze na dłuższa metę Polsce PIS wyjdzie na dobre...
PO i Nowoczesna szkoda gadać... najlepiej obie partie rozwiązać i na ich gruzach spróbować cos stworzyć, ale czy to się uda!? Mam wątpliwości...
Kukiz bez komentarza...
Na razie nie widzę żadnej alternatywy dla PIS... nie wiadomo na kogo głodować... i tak ma kolego 50% społeczeństwa i nie są to żadni lewacy...
Wszystko się zgadza - duza część wyoborców wybiera "gorsze zło" Natomiast nie staja się przez to *** - sa tylko wyborcami. Natomiast nie wiem też jak ustosunkowac się do twojej osoby jak jesteś drugim po KOSA hejterem który tutaj wkleja szkalująco-propagandowe wklejki, które można tez zobaczyć na innych portalach. Dziwne nie .....

Nieodpowiedziałeś mi na pytanie dlaczego takiej sytuacji nie było za PO ?? Hejt KOD, obywatele RP, jakieś bzdury o łamaniu demokracji i Konstytucji, strony szkalujące, cenzura na portalach, cenzura w mediach społecznościowych. - może to jest tylko polityka miłości ???
Dobre.. :lol: drugi hejter po KOSIE... :lol:

No to musimy sobie teraz wyjaśnić co oznacza słowo hejter...
Mam Ci wytłumaczyć, czy zadasz sobie trochę trudu i się wyedukujesz sam!?

Kolega widzę nie odróżnia zwykłej krytyki wypowiadanej w ramach wolności słowa od propagandy... radzę również poczytać co to jest...
Jeżeli już coś wklejam to są to z reguły cytaty odnoszące się do aktualnych wydarzeń... że to jest w głównej mierze krytyka obecnej władzy, to jest rzeczą normalną... prawdziwa cnota krytyki się nie boi, więc nie widzę problemu... pieśni pochwalne na temat rządu poszukaj sobie na portalach prawicowych, chociaż już ostatnio jakby Ziemkiewicz też powoli traci cierpliwość do "dobrej zmiany" i zaczyna również pisać coraz bardziej krytycznie...

Wracając do rzekomego "hejtu"... :lol: sorry ale nie mogę się powstrzymać od śmiechu czytając takie bzdury... drugi hejter... :lol:

Poczytaj sobie wywiad prof Staniszkis na temat Kaczyńskiego... kiedyś Pani profesor była zwolennikiem "dobrej zmiany" a obecnie nie kryje rozczarowania tym co z tego zostało...
https://wiadomo.co/prof-jadwiga-stanisz ... osc-pis-u/
To też wg Ciebie hejt?

widzę, że ktoś tutaj próbuje merytorycznie rozmawiać z PISiakami, a z nimi nie da się rozmawiać merytorycznie, dziwię się że jeszcze nie doszedłeś do takiego wniosku, ,,oni" mają mózgi wyprane w chlorze, msa odporni na wszelkie argumenty , głowy zamknięte a kluczyk dzierży jarek oszust :oops:
Zobacz macki PIS-owskiej ośmiornicy, nepotyzm i kolesiostwo !
http://misiewicze.pl/lista-misiewiczow

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 22 wrz 2017 21:30

widzę, że ktoś tutaj próbuje merytorycznie rozmawiać z PISiakami, a z nimi nie da się rozmawiać merytorycznie, dziwię się że jeszcze nie doszedłeś do takiego wniosku, ,,oni" mają mózgi wyprane w chlorze, msa odporni na wszelkie argumenty , głowy zamknięte a kluczyk dzierży jarek oszust :oops: [/b]
Nadzieja umiera ostatnia...



KOSA jak się czujesz będąc *** i hejterem!?
Ja się dopiero niedawno dowiedziałem, że też nim jestem... wprawdzie dopiero drugim, ale zawsze na podium... :)
:roll:
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości