Dobra zmiana wg PIS

luźne dyskusje inwestorów
yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 06 paź 2017 00:55

Prof. Ireneusz Krzemiński: Polaków opanował rodzaj głupoty
https://wiadomo.co/prof-ireneusz-krzemi ... j-glupoty/

... a po co to wkleiłeś ? Potrafisz własnymi słowami to napisać ? czy może ci się tylko tytuł spodobał ?
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

REKLAMA


krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 06 paź 2017 08:34

Prof. Ireneusz Krzemiński: Polaków opanował rodzaj głupoty
https://wiadomo.co/prof-ireneusz-krzemi ... j-glupoty/

... a po co to wkleiłeś ? Potrafisz własnymi słowami to napisać ? czy może ci się tylko tytuł spodobał ?
Przeczytałeś wywiad!?
Przeczytaj najpierw, potem będziesz się wypowiadał...
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

eryk7
Kapitan
Posty: 43126
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 06 paź 2017 10:24

TYLKO *** i CO NIE MAJĄ DZIECI mają NAJWIĘCEJ DO POWIEDZENIA :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Masz problemy psychologiczne....
Martwię się o ciebie


martw się o siebie U MNIE WSZYSTKO W PORZĄDKU JA NIE ZMYŚLAM :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 43126
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 06 paź 2017 10:25

TUTAJ 18-NASTA CZĘSĆ NIE MA KTOŚ LINKA DO 15-NASTEJ CZĘŚCI I 16-NASTEJ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


https://www.youtube.com/watch?v=p8JTtpVzFW8
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 06 paź 2017 10:50

Prof. Ireneusz Krzemiński: Polaków opanował rodzaj głupoty
https://wiadomo.co/prof-ireneusz-krzemi ... j-glupoty/

... a po co to wkleiłeś ? Potrafisz własnymi słowami to napisać ? czy może ci się tylko tytuł spodobał ?
Przeczytałeś wywiad!?
Przeczytaj najpierw, potem będziesz się wypowiadał...
akurat co ja zrobiłem czy przeczytałem czy nie to nie jest istotne - chcialbym się tylko dowiedzieć co było przyczyną wklejenia tego artykułu. Mogłes np wkleić jakis poradnik ogrodniczy, np jak uprawiac truskawki itp, a akurat trafiło na ten powyżej. Więc ponawiam pytanie - tytul ci sie spodobał ???

Jeszcze nie odpowiedziałes mi na pytanie po co teraz protestuja - tez trudne do zrozumienia ?
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 06 paź 2017 10:53

TYLKO *** i CO NIE MAJĄ DZIECI mają NAJWIĘCEJ DO POWIEDZENIA :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Masz problemy psychologiczne....
Martwię się o ciebie


martw się o siebie U MNIE WSZYSTKO W PORZĄDKU JA NIE ZMYŚLAM :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
to dochodzi schizofremia.....
Nie wiem co niby mam zmyslać jeżeli nie wklejam nie propaguje jakiś artykułów, czy nie przedstwiam jakiś wydarzeń
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 06 paź 2017 11:36

Krieger - jestes zwykłą propagandowa maszynką. Nie rozumiesz, nie masz własnej opini. Jeszcze jak cos ci nie odpowiada to od razu "krzyczysz" o braku demokracji łamaniu Konstytucji - jestes typowym ***.

MAm nadzieję że zrozumiałeś co obecnie definiuje się przez słowo *** :roll:
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

eryk7
Kapitan
Posty: 43126
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 06 paź 2017 15:12



Masz problemy psychologiczne....
Martwię się o ciebie


martw się o siebie U MNIE WSZYSTKO W PORZĄDKU JA NIE ZMYŚLAM :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
to dochodzi schizofremia.....
Nie wiem co niby mam zmyslać jeżeli nie wklejam nie propaguje jakiś artykułów, czy nie przedstwiam jakiś wydarzeń

TAK KTO MA TO MA TAM WCZEŚNIEJ SOBIE przypomnij JAK pisałeś ŻE BYLI ZWIĄZANI Z peło A OKAZAŁO ŻE skazaniec ich wkręcił ALE CO wy tłuki piSSiowskie mataczenie macie wyssane z mlekiem matki :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 43126
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 06 paź 2017 15:20

KRIEGER NIE DYSKUTUJ Z NIM TU NIE MA HORYZONTÓW NA ROZSĄDNĄ DYSKUSJĘ WIDZISZ ZE MA łeb zapchany piSSiowską propagandą jest z tych co jak nie pie rdzi jak oni to jest przeciw nam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 06 paź 2017 16:10

KRIEGER NIE DYSKUTUJ Z NIM TU NIE MA HORYZONTÓW NA ROZSĄDNĄ DYSKUSJĘ WIDZISZ ZE MA łeb zapchany piSSiowską propagandą jest z tych co jak nie pie rdzi jak oni to jest przeciw nam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Gość nie potrafi normalnie dyskutować, jak mu się kończą argumenty to używa natychmiast "argumentum ad personam"...

O czym tutaj mówić... każdy w miarę inteligentny człowiek wie, że słowo "***" to pusta inwektywa... taka sama jak moher, czy stado lemingów... wie każdy no może poza właśnie takimi typami, którzy powtarzają bezmyślnie tą pustą pisprawicową propagandę...
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 06 paź 2017 16:43

Ekspert TVP o czarnym proteście:
„Ja tam stałem i patrzyłem i tak sobie myślałem, którą bym bzyknął. Ta? Oj, nie! Ta? Jezus… wierzcie mi, że tak stałem i myślałem: kto to ***?”, tak uzupełnił swoje przemyślenia Sklepowicz przy aplauzie Marcina Roli, dziennikarza wRealu24
https://oko.press/stalem-patrzylem-ktor ... omentarzy/
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 06 paź 2017 18:06

Unia wstrzymuje dotację na kontrowersyjny projekt tej fundacji. Ekspertem miała być córka ministra Szyszki...
http://innpoland.pl/137853,unia-wstrzym ... ra-szyszki
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 06 paź 2017 18:54





martw się o siebie U MNIE WSZYSTKO W PORZĄDKU JA NIE ZMYŚLAM :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
to dochodzi schizofremia.....
Nie wiem co niby mam zmyslać jeżeli nie wklejam nie propaguje jakiś artykułów, czy nie przedstwiam jakiś wydarzeń

TAK KTO MA TO MA TAM WCZEŚNIEJ SOBIE przypomnij JAK pisałeś ŻE BYLI ZWIĄZANI Z peło A OKAZAŁO ŻE skazaniec ich wkręcił ALE CO wy tłuki piSSiowskie mataczenie macie wyssane z mlekiem matki :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
że co ??? ja tutaj wypisuję czy ktoś jest powiązany z PO czy z PISem ??? Może rozstrzasam kto co robił 30-40 lat temu ???
Brak słów ....
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 06 paź 2017 19:06

KRIEGER NIE DYSKUTUJ Z NIM TU NIE MA HORYZONTÓW NA ROZSĄDNĄ DYSKUSJĘ WIDZISZ ZE MA łeb zapchany piSSiowską propagandą jest z tych co jak nie pie rdzi jak oni to jest przeciw nam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Gość nie potrafi normalnie dyskutować, jak mu się kończą argumenty to używa natychmiast "argumentum ad personam"...

O czym tutaj mówić... każdy w miarę inteligentny człowiek wie, że słowo "***" to pusta inwektywa... taka sama jak moher, czy stado lemingów... wie każdy no może poza właśnie takimi typami, którzy powtarzają bezmyślnie tą pustą pisprawicową propagandę...
Cały czas nie rozumiesz....
To jeszcze raz - ***, *** - ideologia równoznaczna z islamem i faszyzmem. Nie znosi żadnej odmiany, żadnych różnic. Kazda osoba partia która nie utorzsamia sie z lewactwem jest atakowana i oskarżana o łamanie demokracji, łamanie Konstytucji, rasizm, ksenofobizm, faszyzm itp *** jako ideologia w społeczeństwie predysponuje wszystkie mniejszości - geje, pedofilie, muzułmanów, kolorowych, natomiast zwalcza większość czyli białych hetero którzy chca żyć tak jak się żyło 30 lat temu w Europie. *** kontroluje wszystkie media i kreują swoja ideologie, aby tez likwidować jakąkolwiek odmiane w mediach przez jakies niezależne portale wprowadziło tzw "mowe nienawisci". Zwalczając białych hetero także zmienili prawo i wprowadzili tzw przestępstwo z nienawisci - i tak muzułmanin który zgwałcił 7 letnia BIAŁA dziewczynke dostaje kare 40 godzin prac społecznych, a biały hetero który napisał precz z islamem dostaje 2 lata pudła.

Cały czas nie odpowiedziałes na pytania .... Brakuje inteligencji, czy tylko wklejasz bo tak trzeba. Nie zdziwie sie jak zobacze takie same wklejki na innych portalach zaśmiecanych przez ***
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 06 paź 2017 19:28

KRIEGER NIE DYSKUTUJ Z NIM TU NIE MA HORYZONTÓW NA ROZSĄDNĄ DYSKUSJĘ WIDZISZ ZE MA łeb zapchany piSSiowską propagandą jest z tych co jak nie pie rdzi jak oni to jest przeciw nam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Gość nie potrafi normalnie dyskutować, jak mu się kończą argumenty to używa natychmiast "argumentum ad personam"...

O czym tutaj mówić... każdy w miarę inteligentny człowiek wie, że słowo "***" to pusta inwektywa... taka sama jak moher, czy stado lemingów... wie każdy no może poza właśnie takimi typami, którzy powtarzają bezmyślnie tą pustą pisprawicową propagandę...
Cały czas nie rozumiesz....
To jeszcze raz - ***, *** - ideologia równoznaczna z islamem i faszyzmem. Nie znosi żadnej odmiany, żadnych różnic. Kazda osoba partia która nie utorzsamia sie z lewactwem jest atakowana i oskarżana o łamanie demokracji, łamanie Konstytucji, rasizm, ksenofobizm, faszyzm itp *** jako ideologia w społeczeństwie predysponuje wszystkie mniejszości - geje, pedofilie, muzułmanów, kolorowych, natomiast zwalcza większość czyli białych hetero którzy chca żyć tak jak się żyło 30 lat temu w Europie. *** kontroluje wszystkie media i kreują swoja ideologie, aby tez likwidować jakąkolwiek odmiane w mediach przez jakies niezależne portale wprowadziło tzw "mowe nienawisci". Zwalczając białych hetero także zmienili prawo i wprowadzili tzw przestępstwo z nienawisci - i tak muzułmanin który zgwałcił 7 letnia BIAŁA dziewczynke dostaje kare 40 godzin prac społecznych, a biały hetero który napisał precz z islamem dostaje 2 lata pudła.

Cały czas nie odpowiedziałes na pytania .... Brakuje inteligencji, czy tylko wklejasz bo tak trzeba. Nie zdziwie sie jak zobacze takie same wklejki na innych portalach zaśmiecanych przez ***
Kolego mówiąc Twoim językiem...
Powtarzasz te same "argumenty", które wklejają mohery na innych portalach...
Brakuje inteligencji...!? nie zdziwiłbym się, gdybym zobaczył takie same wklejki na innych portalach zaśmiecanych przez prawicowych hejterów...

Naprawdę szkoda dyskusji z Tobą... powtarzasz te bzdury gdzieś przeczytane w internecie, które wymyślili kiedyś prawicowi hejterzy chcący dokopać swoim adwersarzom... i teraz tacy jak Ty powtarzają bezmyślnie ***, *** uogólniając i w efekcie sprowadzając to słowa do inwektywy...
*** to pusta inwektywa, którą używają prawicowi hejterzy, którym brakuje argumentów...
*** można nazwać każdego... nawet Papieża któryś z Twoich prawicowych hejterów nazwał ***, bo nie spodobały mu się jego poglądy...
Słownik idiotów...

Wiem, że prawica zwłaszcza ta pisowska ma problemy z normalną, merytoryczną dyskusją i rzuca na lewno i prawo tym lewactwem... Wy już jak alkoholicy widzicie wszędzie białe myszki-***...
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości