A po sesji dobra nutka ...

luźne dyskusje inwestorów
pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 20 cze 2017 09:57

pilnuj doskonale ci wychodzi cale dnie czujny cieciu, szkoda ze twoje sposoby dzialania sa takie prostackie. prawdziwy twardziel oj musisz byc wyjatkowym osobnikiem. przy takim to mozna zyc rzucil bym ci jeszcze pare groszy ale szkoda wzroku jak spada a ten sie cieszy i raduje bo wygral pieniadze i mozliwosc super zycia. reszta musi ci strasznie zazdroscic takiego powodzenia trafnych decyzji i super zycia pelnego mozliwosci

https://www.youtube.com/watch?v=2tN875A3Bj8

REKLAMA


pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 07:45


pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 08:17

pozwolili ci testowac ludzka cierpliwosc za pare groszy, sami szczesciarze cie otaczaja masz ogromne mozliwosci przy takim tlumie usmiechnietych ludzi jestem gotow pogodzic sie z ta niesprawiedliwoscia i swoim nieudacznictwem

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 08:22

zrob z kogos chorego psychicznie wyciagnij jaks tekst o pedofilach ludzie to uwielbiaja juz sie nie moga doczekac az ich dzieci dolacza do elitarnego grona twoich wielbicieli reszta sie przygladnie ale to garstka wiec luz

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 08:24

troche historii lyknij pokaz swoje dziela rzadowi oni przychylnym okiem beda spogladac na twoje poczynania bo przeciez koryto maja otwarte moze pomnik ci wystawia jak idziesz z reklamowka pelna niespodzianek

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 08:43

musisz byc bogiem albo zeslannikiem jakims waznym nisko sie klaniam i jak reszta przerazona twoim dostojenstwem czeka na wiecej twoich dziel - tyle czasu poswieciles to musi sie oplacac - zemsta i ponizenie musi ci wyjatkowo smakowac ale ze sluszna to przyjmuje z godnoscia reszcie zazdroszcze przedstawienia i takiego pana sam buntownikiem zostane na zasilku spolecznym

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 08:52

Te Deum laudamus - Ciebie Boga wysławiamy
https://www.youtube.com/watch?v=2UN35U5xFZM

Parkiet - A big fukk you to the horde who ate our session members
https://www.youtube.com/watch?v=EQd8lhAgmo0

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 08:59

bog nam sie objawil trzeba sie cieszyc choc tu podobno matoly siedza wiec lepiej pisz na forex nawigator tam sami inteligenci a jak pilnuja kasy to sie w pale nie miesci cale narody klekaja przed taka zgraja lamaczy kregoslupow moralnych prowadzacych do chwaly - twoje wysilki nie pojda na marne najlepiej oplacany wszechmogacy czy cos tam ogarniajacy psychiki no nie guwniazu tylko moze cos ladniejszego ale polskiego nie znam zbyt dobrze wiec moze dlatego sie nie umiem dogadac tak dobrze jak reszta

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 09:13

idz przeczolgaj kogos to przynosi dobre efekty reszta z rozdziabionymi buziami siedzi i sie zachwyca twoja tworczoscia musza choc starac sie ci dorownac wszak przykladem swiecisz i wskazujesz droge faktycznie duzo mozesz to fakt prawdziwy mezczyzna bog z bogami nad usmiechnietym tlumem a ja tu kpie no coz kara musiala mnie spotkac za takie zniewagi czekam na wiecej juz cos przygotowales z pewnoscia pusc gluchy telefon albo pismo od komornika

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 09:19

korzystaj ze swoich mozliwosci musisz sie dobrze maskowac bo jak tylko premier szydlo sie dowiedziala kim jestes stwierdzila ze prawo nagnie dla ciebie - cos wspanialego co za ludzie wytrenowani pod pregierzem praw boga sam bog nam sie tu objawil cos wspanialego

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 09:32

ble ble ble komunikacja moja jest na niskim poziomie wiec szkoda czasu ja sie nie nadaje do rozmowy z taka persona reszta sie czuje wspaniale wiec jestem spokojny i czekam na kolejne ciosy i twoja zemste ponizenie czy co tam uwazasz za stosowne by uznac mnie za niedojde nieudacznika czy co tam cie cieszy czy was cieszy juz sie zgubilem dawno ale reszta nadaza jest ok prowadz wodzu ble ble ble

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 09:57

podobno ktos sie podpalil z bezradnosci ale to szczegol po tobie splywa to bo przeciez jestes wyjatkowy spryciaz twardziel tworzacy raj na ziemi taktyk inteligent niedojdy do kostek ci nie siegaja ale wiekszosc sie cieszy jest dumna i spokojna o jutro i miejsce jakas garstka niedojd niedorownuje przykladnym obywatelom ktorzy nabrali pewnosci siebie dzieki przykladnemu panu moze kiedys sie doksztalce i bede mogl dorownac wiekszosci i dolaczyc do grona wychwalajacego pana musisz tresowac mnie dalej moze plec zmienie albo nie rozrozniam do tej pory i myle cie z adolfem mam cos z wyobraznia nie tak musze sie leczyc psycholog tu powinien byc jakis albo przynajmniej cudotworca by mnie nawrocic na dobra droge

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 10:45

napisz cos niedojdzie komornika naslij masz narzedzi kupe by miec tupet utrzymywac swoje mozliwosci piosenki ci beda spiewac bys sie dalej super czul naostrz noz na mnie zrob film o tym a reszta bedzie milczec i uczyc sie jezykow przerazona twoja boskoscia i umiejetnoscia komunikacji

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 10:47

napisz cos do garstki niedojd ktore nie nadazaja za twoja umiejetnoscia odnajdywania sie w gaszczu mozliwosci

pryszczaty student
Starszy chorąży
Posty: 1605
Rejestracja: 10 lip 2010 23:40

Postautor: pryszczaty student » 22 cze 2017 10:51

trzeba byc naprawde niedojda by nie umiec sie odnalezc a tu tylu szczesciarzy straszne przyznac ci racje ale tak jest nie umiem sie odnalezc w gaszczu mozliwosci a ty wraz z wiekszoscia potrafisz tego dokonac chyle czola wraz z garsteczka niedojd i frajerow *** itd no coz malo nas wiec korzystaj i pokazuj droge moze nadazed i dolacze do usluznych ci slug jakze swobodnych w swych racjach prawdziwy cudotworca z ciebie cos wspanialego a ja lamaga nie daje rady


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości