ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

luźne dyskusje inwestorów
hr-aabia
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9511
Rejestracja: 09 lip 2007 21:25

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: hr-aabia » 31 maja 2020 12:37

... myślałem że ten wątek, to likendowy żart jakiegoś wielbiciela lapiego. Ale widać że to prawda. Cześć (*)
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020 13:03 przez hr-aabia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie pchaj rzeki, sama płynie"

Nie kupuje w AMAZONie

REKLAMA


WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 31 maja 2020 12:50

... myślałem że ten wątek, to likendowy żart jakiegoś wielbiciela lapiego. Ale widać że to prawda. Część (*)
Mam nadzieje, ze patrzy Piotr i sie smieje, niech doda nam energii do zmagan z samymi soba, niech przyjaznie, jakie powstaly przez gielde trwaja, choc nie jest to latwe, bo znak czasu demoluje wszystko, a kazdy chce zyc po swojemu, czesto znamy tylko nicki, a nie ludzi osobiscie. Pamietaj Piotrze, ze arbrys79wawa ma Cie w sercu . *** na kiju bujamy.....yyyy


a i nie strasz mnie po nocach>>)))))
Załączniki
piotr smierc.jpg
piotr smierc.jpg (30.92 KiB) Przejrzano 3170 razy
Sz_mata na kiju bujamy

Silent@Bob
Podporucznik
Posty: 13051
Rejestracja: 18 sty 2006 14:13

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Silent@Bob » 31 maja 2020 17:32

arbrys, usuń proszę załącznik, po co ktoś ma się zagotować. Wiemy przecież, że Mordziaty będzie z nami tak długo, jak będziemy o nim pamiętać.

kejcam1
Podporucznik
Posty: 14519
Rejestracja: 05 maja 2007 19:50

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: kejcam1 » 31 maja 2020 17:34

Obrazek

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: galileogalileo » 31 maja 2020 19:17

trudno uwierzyc
wieloletni uzytkownik tego forum
RIP...laptop

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 31 maja 2020 19:42

arbrys, usuń proszę załącznik, po co ktoś ma się zagotować. Wiemy przecież, że Mordziaty będzie z nami tak długo, jak będziemy o nim pamiętać.
Zalacznik jest po to, by kazdy wiedzial co go czeka. Ja zastanawiam sie czemu zmarl tak mlodo, bo to nie wiek na smierc jeszcze, zawsze, kiedy z nim rozmawialem przez telefon czy pisalem na fb pisal czy mowil Arunia do mnie
Mielimsy taki magnes, chemie miedzy soba, szkoda, ze nie bylo wiekszej ilosci spotkan, kiedys mowilem, ze trzeba kupic sobie domki obok siebie i mowil ok, ale nigdy tego nie zrealizowalismy, Pamietam gadu gadu i odbijajaca sie mordeczke Laptopa z zadowolenia, nawet czesto rano zanim sie obudzilem juz mnie budzil ta skaczaca mordeczka, zego czy na fb czy tu na parkiecie nie ma. Ta mordeczk dawala emocje. Moze trzeba bedzie czesciej dawac poziomy dla samego dawani by ozywic to forum, bo ludie czasem patrza, ale jak nie widza niczego ciekawego odchodza. Jakiedys mase czasu tu spedzalem, po grzywnach zoastlem zabetonowany mentalnie bardziej, bo bo w przypadku Falenty nie dotrzymal slowa, a taki Lapi zawsze robil to co wiedzil i nigdy mnie nie zawiodl a Falenta tak
Bylem zafascynowany Falenta a zostawil mnie jak psa, a gdy sie z nim spotykales rozmawial jak z powietrzem i mial umiejetnosc takiego lawirowania, ze nawet czules sie winny.
Kazdy mysli i ty o tym wspomniales, ze ludzie chcieli od Lpiego informacji, ze on ich ozloci da im eliksir wiecznych wzrostow i drubego portfela
Ale i on jak juz mial i kontakt z Patrowiczem czesto nie wiedzial co sie wydarzy, bo byl odciety od informacji.
Tak samo ja jak bujalem czy Hawe czy Zwg odciety bylem od informacji i nawet Lapiemu nie dawlem cynkow, bo wiedziaem, ze jak ktos walnie pala, to bedzie na mnie, a kurs rosl i zyles wzrostmi kursow z dna na dzien, a wyczerpany byles i tak dniem za dniem i tydizen za tyogdniem mijal

Moze kiedys ksiazke napisze i kazdy zrozumie psychike ludzka jak ona dzila, jak nasze ego sie budzi i chce wiecej z czasem

Laptop palil papieros, plus stres, licho wie moze to bylo przyczyna nowotworu. Dla innych ludzie, ktorzy tu pisza to jak malpy w klatce, specyficzny swiat, ale ludzie pisza na roznych forach czy to motoryzcyjnych czy wedkarkich i wszedzie sa takie pasje i malpy w klatkach, Laptop byl Krolem Parkietowego Forum a dlaczego, bo jedni go kochali inni nienawidzili, to jak w ksiazce Krol Szczurow i Obozowy Krol co mial wszystko, bo umial handlowac i byl sprytny i czesto mial szczescie
Dzieki mnie zostal na gieldzie, po kilku latach pojawil sie Patrowicz

Ale Laptop mimo iz duzo wiedzil wielkich pieniedzy nie zrobil, ale zyl z gieldy, a winien on miec fortune nie tylko po to by ja miec, ale po to by czasem spotykac sie z ludzmi, bo kazdy z kim sie spotykal go lubil,

Kazdy chyba pamieta jest styl ubioru, koleorwe buty, spodnie, ten ruch jezykiem podczas rozmowy i smiech.
Zaluje, ze nie udalo mi sie miec takiej mocy by nas wzmocnic i znowu polczyc, teraz juz a takie mialem nadzieje, ze wroce i znowu staniemy razem i kupimy cos i bedziemy myslec czy nas na haka nie zlapali :mrgreen:
Sz_mata na kiju bujamy

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: gruz » 31 maja 2020 20:14

Śmierć Laptopa utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że życie jest nic nie znaczącym epizodem we wszechświecie. Człowiek składa się z kwadrylionów atomów które się rozpadają i nie ma już nic.Był i już go nie ma.
Ale jednak cholerka, ta niepewność jest.Że to nie może być tak banalne.

not-su
Starszy sierżant
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2020 16:31

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: not-su » 31 maja 2020 20:34

Abryś a co się z mega dzieje? co z dankiem bo swego czasu też sie z Lapkiem kumał blisko

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 31 maja 2020 20:44

Abryś a co się z mega dzieje? co z dankiem bo swego czasu też sie z Lapkiem kumał blisko
Danek zyje, na fb go mam dzis rozmwialem nawet,a Mega nie wiem po 3,5 roku wiezienia za ta spolke co na Nc miala wejsc wyparowal
Nie dobrze, ze Fundmana i jego brata Kamilkosika na kilkset tys przekrecil, bo namowil ich na ta spolke. Lubile Mega, bo dalo sie go lubic, nie wiem moze zyje, licho wie
Sz_mata na kiju bujamy

Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: Myers. » 31 maja 2020 21:00

hehe
ironia losu :mrgreen:

czekam teraz na klan p a r ó w y

not-su
Starszy sierżant
Posty: 72
Rejestracja: 12 mar 2020 16:31

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: not-su » 31 maja 2020 21:03

Abryś a co się z mega dzieje? co z dankiem bo swego czasu też sie z Lapkiem kumał blisko
Danek zyje, na fb go mam dzis rozmwialem nawet,a Mega nie wiem po 3,5 roku wiezienia za ta spolke co na Nc miala wejsc wyparowal
Nie dobrze, ze Fundmana i jego brata Kamilkosika na kilkset tys przekrecil, bo namowil ich na ta spolke. Lubile Mega, bo dalo sie go lubic, nie wiem moze zyje, licho wie

jedno trzeba stwierdzić - to forum nie będzie takie jak 10 lat temu...czasy sie zmieniają ...ludzie sie zmieniają...szkoda bo klimat był pierwszorzędny , te kłótnie z Lapkiem :) , wątki wekendowe , intrygi , nagonki w uj zdjęć z imprez
mroczki , kopytka , wacki z betonoymi butami z Prometu ...jakis sentymentalny na stare lata sie zrobiłem

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: SHUN_TZU » 31 maja 2020 21:05

aha hossa idzie....dżdżownice wychodzą :)
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: gruz » 31 maja 2020 21:06

Abryś a co się z mega dzieje? co z dankiem bo swego czasu też sie z Lapkiem kumał blisko
Danek zyje, na fb go mam dzis rozmwialem nawet,a Mega nie wiem po 3,5 roku wiezienia za ta spolke co na Nc miala wejsc wyparowal
Nie dobrze, ze Fundmana i jego brata Kamilkosika na kilkset tys przekrecil, bo namowil ich na ta spolke. Lubile Mega, bo dalo sie go lubic, nie wiem moze zyje, licho wie

jedno trzeba stwierdzić - to forum nie będzie takie jak 10 lat temu...czasy sie zmieniają ...ludzie sie zmieniają...szkoda bo klimat był pierwszorzędny , te kłótnie z Lapkiem :) , wątki wekendowe , intrygi , nagonki w uj zdjęć z imprez
mroczki , kopytka , wacki z betonoymi butami z Prometu ...jakis sentymentalny na stare lata sie zrobiłem
żeś Saszy wilka z Bieszczad nie wymienił.

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 31 maja 2020 21:11

hehe
ironia losu :mrgreen:

czekam teraz na klan p a r ó w y
Damian Patrowicz kiedys do mnie napisal na gg, bo kazdy mial tu dostepny numer gg jak bylo gg popularne.
Pytal czy wiem kto to i tak ngle pisze Damian, pytal o kiedynek Wig 20, ja ze w dol on, ze gora potem kazdy pamieta jak wig20 zawiesli na kilka dni i cudem mi Lapi mowil przezyl

Mialem do niego numer i rozmaiwlem z nim w niedziele pewna jak bitcoin byl po 20k i mowie, ze idzie zwala, on ze 400tys i przyszla zwala.
A jak widze Patrowiczow, sadze, ze nie mieli szacunku do graczy, Damian palowal ludzi niemilosiernienie na wielu spolkach i do kosci, moze to sprawialo mu przyjemosc, taki sadyzm wycisniecia z rynku wszystkigo szybko i na sile
Sz_mata na kiju bujamy

dami
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3022
Rejestracja: 12 mar 2007 15:18

Re: ŻEGNAJ PIOTR-ODSZEDŁ WIELKI CZŁOWIEK "LAPTOP"-LEGENDA TEGO FORUM

Postautor: dami » 31 maja 2020 21:19


Danek zyje, na fb go mam dzis rozmwialem nawet,a Mega nie wiem po 3,5 roku wiezienia za ta spolke co na Nc miala wejsc wyparowal
Nie dobrze, ze Fundmana i jego brata Kamilkosika na kilkset tys przekrecil, bo namowil ich na ta spolke. Lubile Mega, bo dalo sie go lubic, nie wiem moze zyje, licho wie

jedno trzeba stwierdzić - to forum nie będzie takie jak 10 lat temu...czasy sie zmieniają ...ludzie sie zmieniają...szkoda bo klimat był pierwszorzędny , te kłótnie z Lapkiem :) , wątki wekendowe , intrygi , nagonki w uj zdjęć z imprez
mroczki , kopytka , wacki z betonoymi butami z Prometu ...jakis sentymentalny na stare lata sie zrobiłem
żeś Saszy wilka z Bieszczad nie wymienił.
Dokładnie 😀 pojechał film kręcić i słuch o nim zaginął...
Pracując nie mam czasu zarabiać...


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości