Regulamin PARKIET.COM

luźne dyskusje inwestorów
Admin6_168621
Admin
Admin
Posty: 124
Rejestracja: 07 lis 2007 08:47

Regulamin PARKIET.COM

Postautor: Admin6_168621 » 06 gru 2007 09:07

R E G U L A M I N
Forum Parkiet.com

1. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik ma obowiązek zapoznania się z regulaminem oraz z zasadami funkcjonowania forum.

2. Przed założeniem nowego wątku bądź wysłaniem nowego postu, należy sprawdzić czy takiego lub podobnego już nie ma (najlepiej korzystając z opcji "Szukaj", bądź poprzez prześledzenie wcześniejszych wątków). Powtarzające się wątki i posty będą kasowane.

3. Należy pamiętać o poprawnym i konkretnym nazywaniu wątków oraz umieszczaniu ich w odpowiednich działach. Ułatwia to wyszukiwanie wątków nowym użytkownikom..

4. Posty nie na temat oraz takie, które nie wnoszą nic do dyskusji będą usuwane.

5. Na forum obowiązuje zakaz spamowania i floodowania (pisania w jednym wątku w krótkim odstępie czasu kilku postów pod rząd). Aby uzupełnić wysłaną wypowiedź należy użyć opcji "edytuj" zamiast wysyłania kolejnego posta.

6. Na forum istnieje bezwzględny zakaz reklamy innych stron internetowych (w polu autor, podpisie, postach) bez zgody Administratora.

7. Na forum obowiązuje zakaz rozpowszechniania i wymiany informacji mającej związek z łamaniem praw autorskich i innych przepisów obowiązującego prawa oraz regulaminu forum.

8. Użytkując forum należy się kierować zdrowym rozsądkiem i powszechnie przyjętymi zasadami dobrego wychowania.

9. Na forum obowiązuje zakaz używania wulgaryzmów i zwrotów powszechnie uważanych za obraźliwe.

10. Wypowiedzi użytkowników forum są ich prywatnymi opiniami i Parkiet nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum.

11. Użytkownik niestosujący się do regulaminu forum będzie podlegał następującym konsekwencjom: usunięcie postu i/lub usunięcie wątku i/lub czasowe lub permanentne zablokowanie użytkownika.

12. W przypadku łamania obowiązującego prawa, PARKIET.COM udostępni wszelkie dane na temat użytkownika odpowiednim organom.

13. Administratorzy i Moderatorzy forum nie muszą tłumaczyć się ze swoich decyzji.

14. Moderatorzy otrzymają dostęp do specjalnego forum, za pośrednictwem którego będą kontaktować się z Administratorami i między sobą.

15. Zamieszczenie postu na forum jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

16. Spośród użytkowników wyłonieni zostaną Moderatorzy. Prawa Moderatora będą przyznawane przez Administratorów za zasługi i aktywną działalność na forum.

17. Użytkownik z prawami Moderatora będzie mógł edytować i kasować posty lub wątki naruszające regulamin korzystania z forum.

18. Nad pracą Moderatorów czuwać będą Administratorzy kontrolujący aby nie dochodziło do nadużyć przywilejów przez moderatorów.

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania i nie chroni przed konsekwencjami!


Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości