Dochodowa praca, elastyczne godziny, dla ludzi z charyzmą!

luźne dyskusje inwestorów
Mr. Hardcore
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7882
Rejestracja: 01 kwie 2007 13:35

Dochodowa praca, elastyczne godziny, dla ludzi z charyzmą!

Postautor: Mr. Hardcore » 09 mar 2009 10:18

Cześć, jest kryzys, ale nie wszystkie branże są nim dotknięte.
Na świecie są dwie pewne rzeczy, które nie podlegają dyskusji – śmierć i podatki. Myślę, że możemy wszyscy zgodnie dodać do tego wypadki komunikacyjne.

Poszukuję ludzi z całej Polski do bardzo dochodowej pracy, którą można, a nawet powinno się traktować jako dodatkową. Ale np dzięki 2-3 wyjazdom można zarobić kilka tysięcy. Wiem, że na tym forum są sami zarobieni milionerzy, którzy nie muszą pracować, ale może znajdą się też tacy, którzy dostali po D*** tak jak ja, do mnie wyciągnięto pomocną dłoń i ja wyciągam teraz do Was.

Praca na zasadzie agenta w firmie prawniczej Codex - Centrum Obsługi Powypadkowej. Jest to branża dosyć nowa około 3-4lat, bardzo potrzebna, o czym przekonuję się odwiedzając swoich klientów. Jeśli choć trochę zainteresowała Was ta oferta to proszę pisać na PW to wytłumaczę wszystko szczegółowo

Pozdrawiam
Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie...

REKLAMA


.kuba.
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7739
Rejestracja: 23 lis 2008 10:35
Lokalizacja: Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami!

Postautor: .kuba. » 09 mar 2009 10:28

CO TO TA CHARYZMA?
BO MOŻE TO MAM A NIE WIEM :lol: :lol: :lol:

RPP

Postautor: RPP » 09 mar 2009 10:30

CO TO TA CHARYZMA?
BO MOŻE TO MAM A NIE WIEM :lol: :lol: :lol:
od chryzantem chyba... :shock: :lol:

Asekurant
Chorąży
Posty: 815
Rejestracja: 24 maja 2007 00:02

Re: Dochodowa praca, elastyczne godziny, dla ludzi z charyzm

Postautor: Asekurant » 09 mar 2009 10:31

Cześć, jest kryzys, ale nie wszystkie branże są nim dotknięte.
Na świecie są dwie pewne rzeczy, które nie podlegają dyskusji – śmierć i podatki. Myślę, że możemy wszyscy zgodnie dodać do tego wypadki komunikacyjne.

Poszukuję ludzi z całej Polski do bardzo dochodowej pracy, którą można, a nawet powinno się traktować jako dodatkową. Ale np dzięki 2-3 wyjazdom można zarobić kilka tysięcy. Wiem, że na tym forum są sami zarobieni milionerzy, którzy nie muszą pracować, ale może znajdą się też tacy, którzy dostali po D*** tak jak ja, do mnie wyciągnięto pomocną dłoń i ja wyciągam teraz do Was.

Praca na zasadzie agenta w firmie prawniczej Codex - Centrum Obsługi Powypadkowej. Jest to branża dosyć nowa około 3-4lat, bardzo potrzebna, o czym przekonuję się odwiedzając swoich klientów. Jeśli choć trochę zainteresowała Was ta oferta to proszę pisać na PW to wytłumaczę wszystko szczegółowo

Pozdrawiam
Witaj :wink:

InwestorS.A._47214
Podporucznik
Posty: 12429
Rejestracja: 20 sie 2005 02:19

Re: Dochodowa praca, elastyczne godziny, dla ludzi z charyzm

Postautor: InwestorS.A._47214 » 09 mar 2009 10:35

Witam,

nawet w czasie BESSY GPW,
to maszynka do zarabiania kasy,

COMARCH publikuje świetne wyniki,
po ich publikacji kupujesz akcje,
i po kilku sesjach - np. dziś,
sprzedajesz
i masz 20 % zysku


POZDR.

SirVulcano
Chorąży sztabowy
Posty: 5553
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Szczecin MegaCity

Postautor: SirVulcano » 09 mar 2009 10:41

To ze musisz miec w barkach szerokosc szafy a biceps 50 cm co by przypier.. klientowi jakby sie rzucał ,że został w balona zrobiony..
CO TO TA CHARYZMA?
BO MOŻE TO MAM A NIE WIEM :lol: :lol: :lol:

sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 09 mar 2009 10:45

To ze musisz miec w barkach szerokosc szafy a biceps 50 cm co by przypier.. klientowi jakby sie rzucał ,że został w balona zrobiony..
CO TO TA CHARYZMA?
BO MOŻE TO MAM A NIE WIEM :lol: :lol: :lol:
A ile się zarabia stojąc na bramce ?
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

Sir_O`Cellot
Starszy chorąży
Posty: 1353
Rejestracja: 19 lut 2009 21:17

Postautor: Sir_O`Cellot » 09 mar 2009 10:45

Hardcore? - Czy to ten sam, którego moryc namówił na zakup akcji Karen na górce a później Elektrimu, i który zawzięcie >bronił< kursu Karen w okolicach 20 zł, a także ten który chciał głupiego szasze w bagażniku do lasu wywozić?
No proszę moryc wylądował w tesco na stoisku rybnym a jego kompan z czasów Karen robi w ubezpieczeniach. Jak to się plotą te losy forumowych rekinów giełdowych.
Tusk jest jak Bierut. Jego rządy to neostalinizm, zamordyzm, cenzura i kontrola publikacji naukowych, kontrola mediów, kontrola sądów, zwalczanie opozycji wszelkimi metodami. Historia zatoczyła koło. Tak źle to nawet za SLD nie było..

Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Postautor: Sputnik » 09 mar 2009 10:47

Hardcore? - Czy to ten sam, którego moryc namówił na zakup akcji Karen na górce a później Elektrimu, i który zawzięcie >bronił< kursu Karen w okolicach 20 zł, a także ten który chciał głupiego szasze w bagażniku do lasu wywozić?
No proszę moryc wylądował w tesco na stoisku rybnym a jego kompan z czasów Karen robi w ubezpieczeniach. Jak to się plotą te losy forumowych rekinów giełdowych.
a ty *** jak dawałeś tyłka, to dajesz dalej ...
Dwoma najpotężniejszymi wojownikami są cierpliwość i czas.
( hr. Lew Tołstoj )

.kuba.
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7739
Rejestracja: 23 lis 2008 10:35
Lokalizacja: Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami!

Postautor: .kuba. » 09 mar 2009 10:49

WIDZĘ,ŻE ZAINTERESOWANIE PRACĄ JEST :D

dann13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2605
Rejestracja: 12 lut 2009 11:25

Re: Dochodowa praca, elastyczne godziny, dla ludzi z charyzm

Postautor: dann13 » 09 mar 2009 10:49

Cześć, jest kryzys, ale nie wszystkie branże są nim dotknięte.
Na świecie są dwie pewne rzeczy, które nie podlegają dyskusji &#8211; śmierć i podatki. Myślę, że możemy wszyscy zgodnie dodać do tego wypadki komunikacyjne.

Poszukuję ludzi z całej Polski do bardzo dochodowej pracy, którą można, a nawet powinno się traktować jako dodatkową. Ale np dzięki 2-3 wyjazdom można zarobić kilka tysięcy. Wiem, że na tym forum są sami zarobieni milionerzy, którzy nie muszą pracować, ale może znajdą się też tacy, którzy dostali po D*** tak jak ja, do mnie wyciągnięto pomocną dłoń i ja wyciągam teraz do Was.

Praca na zasadzie agenta w firmie prawniczej Codex - Centrum Obsługi Powypadkowej. Jest to branża dosyć nowa około 3-4lat, bardzo potrzebna, o czym przekonuję się odwiedzając swoich klientów. Jeśli choć


trochę zainteresowała Was ta oferta to proszę pisać na PW to wytłumaczę wszystko szczegółowo

Pozdrawiam


w leb sie puknij ze bede ci jako agent jezdzil bedziesz pil ciepla herbatke ***** i czytal aprkiet a ja Ci bede lazil klientow nastreczal i bedziesz gromadzil kase :D:D tym wszystkim dziadostwom dziekuje sam rusz dube i przyjedz do mnie podam Ci adres zoabczymy czy ruszysz dupe

staryznajomy
Podporucznik
Posty: 10950
Rejestracja: 05 mar 2009 16:35

Re: Dochodowa praca, elastyczne godziny, dla ludzi z charyzm

Postautor: staryznajomy » 09 mar 2009 10:51

Witam,

nawet w czasie BESSY GPW,
to maszynka do zarabiania kasy,

COMARCH publikuje świetne wyniki,
po ich publikacji kupujesz akcje,
i po kilku sesjach - np. dziś,
sprzedajesz
i masz 20 % zysku


POZDR.
oczywiście Mroczek :lol:

InwestorS.A._47214
Podporucznik
Posty: 12429
Rejestracja: 20 sie 2005 02:19

Postautor: InwestorS.A._47214 » 09 mar 2009 10:56

Witam,

a Comarch dalej rośnie jak na DROŻDŻACH....


POZDR.

kaufland__lover
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2324
Rejestracja: 06 lut 2009 00:05

Postautor: kaufland__lover » 09 mar 2009 11:01

Witam,

a Comarch dalej rośnie jak na DROŻDŻACH....


POZDR.
my na PROCADZIE tłuczemy :lol:

InwestorS.A._47214
Podporucznik
Posty: 12429
Rejestracja: 20 sie 2005 02:19

Postautor: InwestorS.A._47214 » 09 mar 2009 11:03

Witam,

a Comarch dalej rośnie jak na DROŻDŻACH....


POZDR.
my na PROCADZIE tłuczemy :lol:

Witam,

a co z tymi zdjęciami Mroczka z Krakowa ?

zabrakło ci pieniędzy na APARAT FOTOGRAFICZNY :?:


POZDR.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości