......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

luźne dyskusje inwestorów
eryk7
Kapitan
Posty: 43111
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 19 sty 2024 12:55


myslalem ze Ty ciut madrzejszy jestes..
a ile tam owczego sera i baraniej skory.. :oops:
Eryk bardzo lubi dogryzać, jest bardzo uszczypliwy, tylko ciekawe dlaczego, zazwyczaj jest to wynikiem jakichś życiowych przeżyć w okresie młodości czy cuś w ten deseń, taka forma odreagowania...... :mrgreen: :twisted: :twisted: :mrgreen:
za malo kasy do chalupy przynosi ,stara wynajela mu stoisko na hali w zakopanem i handluje czym sie da ,
teraz skoczny weekend w zakopcu turystow na fula to pewnie chapnie pare groszy ,a jak wroci do domu to stara zadowolona i lomotu nie bedzie... 8)
ŁOSIU JA JUŻ NIE MUSZĘ NICZEGO PRZYNOSIĆ JA TEGO NIE PRZEPIJĘ DO KOŃCA ŻYCIA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

REKLAMA


Martyr
Kapitan
Posty: 43924
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 19 sty 2024 13:22


myslalem ze Ty ciut madrzejszy jestes..
a ile tam owczego sera i baraniej skory.. :oops:
Eryk bardzo lubi dogryzać, jest bardzo uszczypliwy, tylko ciekawe dlaczego, zazwyczaj jest to wynikiem jakichś życiowych przeżyć w okresie młodości czy cuś w ten deseń, taka forma odreagowania...... :mrgreen: :twisted: :twisted: :mrgreen:

NIE MAM ŻADNYCH ZŁYCH PRZEŻYĆ ŻYCIOWYCH KTÓRE BY MOGŁY WPŁYNĄĆ ZNACZĄCO NA MOJE ŻYCIE CHOCIAŻ MOŻE I TAKIE BYŁY ALE WYCIĄGNĄŁEM WNIOSKI A PO JAKIŚ NIESZCZĘŚCIACH STARAŁEM SIĘ ZAPOMINAĆ I NIE DOBIERAĆ SOBIE DO GŁOWY OLEWAŁEM I ROBIŁEM PO SWOJEMU A ŻE W ŻYCIU MAM DUŻO SZCZĘŚCIA TO SIĘ JAKOŚ KRĘCI CO DO srealu TO NIE JESTEM ZA ciapatymi (MYŚLĘ ŻE WIECIE O CO CHODZI CHOCIAŻ TO PIENIĄDZ NIE ZASADA RZĄDZI TERAZ ŚWIATEM)ZA srarką TEŻ NIE JESTEM A OGLĄDAM TYLKO Z WZGLĘDU NA LEWEGO,ALE POWIEM SZCZERZE ZAWSZE MI BARDZIEJ BYŁO BLISKO DO ATLETICO DLATEGO ŻE ZAWSZE JAK GRAJĄ O COŚ TO MAJĄ PECHA TAKŻE CIESZĘ SIĘ ŻE sreal DOSTAŁ WPIEеRDOL A ATLETICO NIECH ZAGRA Z GIRONĄ TO MYŚLĘ ŻE TO BYŁBY PIĘKNY MECZ 8) 8) 8) :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted:
Ale jednak nie omieszkałeś nam przysrać, bo wiesz, że kibicujemy Realowi :mrgreen: :oops: :oops: :mrgreen:
Lubisz to, nie gadaj :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11890
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 19 sty 2024 13:35

troche wapnem zajeżdża ale coz zrobic jak on taki jest
po meczu napisal ze byl za atletico ,a jakos wczoraj i wczesniej siedzial cicho
a jakby tak napisal pzred meczem ze jest za atlletico a potem real wygral to wyszedlby troche na dur..nia a tak jest panem :idea: :idea: :lol: :lol:
brawo ty: bezkibicowiec bezjajeczny tak sie powinien zowac

i nie klóć sie z góralami ze masz stoisko zbyt male bo wiekszego nie otrzymasz ,ciesz sie ze ci stara w ogole cos ogarnela :shock:

Martyr
Kapitan
Posty: 43924
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 19 sty 2024 13:43

Swoją drogą być za drużyną, która nieustannie symuluje, prowokuje i podgryza przeciwnika, by tylko wyjść na swoje, tak zupełnie bez nijakiej piłkarskiej godności.... :roll: :roll: :| :|

Zgadza się - kibic po fakcie, to marny kibic, typowy kibic sukcesu :mrgreen:

PS. Szkoda, że nie doszło do karnych, to by było sprawiedliwe zakończenie wczorajszej potyczki madryckiej 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43924
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 19 sty 2024 14:31

Łatwo Barce nie będzie 8) 8) 8) 8)

Ćwierćfinałowe pary Pucharu Króla:
Athletic Bilbao - FC Barcelona
Atletico Madryt - Sevilla
Celta Vigo - Real Sociedad
Real Mallorca - Girona

PS. W sumie ten PK to po wczorajszym autostrada do mistrzostwa Realu, gdyż cała czołówka goniąca Real będzie biła się między sobą o trofeum, tracąc przy tym siły grając co trzy dni.
Realowi w to graj, pozostaje im dodatkowo tylko LM 8) 8) 8)
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11890
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 19 sty 2024 15:04

Łatwo Barce nie będzie 8) 8) 8) 8)

Ćwierćfinałowe pary Pucharu Króla:
Athletic Bilbao - FC Barcelona
Atletico Madryt - Sevilla
Celta Vigo - Real Sociedad
Real Mallorca - Girona

PS. W sumie ten PK to po wczorajszym autostrada do mistrzostwa Realu, gdyż cała czołówka goniąca Real będzie biła się między sobą o trofeum, tracąc przy tym siły grając co trzy dni.
Realowi w to graj, pozostaje im dodatkowo tylko LM 8) 8) 8)
to juz ten etap ze teoretycznie nie ma slabych i kazdy ma szanse
pzrykladem jest ostatni mecz celty z valencja
lm wiadomo sprawa otwarta ale la liga to raczej pewnikiem real powinien pyknac 8)

Martyr
Kapitan
Posty: 43924
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 19 sty 2024 15:12

Real ma jeden zaległy mecz, jak go wygra to będzie miał 10 pkt-ów przewagi nad trzecim Bilbao i Barką (oba mają tyle samo), praktycznie w grze pozostanie tylko Girona ze stratą dwóch punktów, w tym pierwszy mecz wysoko przegrany, więc to tak jakby 3 straty, oczywiście pod warunkiem zdobycia kompletu przez Real w tym zaległym.

Prawda, ciężko będzie się Realowi wykoleić na ostatniej prostej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

eryk7
Kapitan
Posty: 43111
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 19 sty 2024 15:14

troche wapnem zajeżdża ale coz zrobic jak on taki jest
po meczu napisal ze byl za atletico ,a jakos wczoraj i wczesniej siedzial cicho
a jakby tak napisal pzred meczem ze jest za atlletico a potem real wygral to wyszedlby troche na dur..nia a tak jest panem :idea: :idea: :lol: :lol:
brawo ty: bezkibicowiec bezjajeczny tak sie powinien zowac

i nie klóć sie z góralami ze masz stoisko zbyt male bo wiekszego nie otrzymasz ,ciesz sie ze ci stara w ogole cos ogarnela :shock:
NIE JESTEM ŻADNYM GÓRALEM NA DODATEK NIE LUBIĘ JEŹDZIĆ W GÓRY JAK JUŻ TO Z MUSU MECZ ZACZĄŁEM OGLĄDAĆ W SUMIE KOŃCÓWKĘ I DOGRYWKĘ,CO DO TEGO ŻE JAKBY WYGRAŁ sreal TO NAWET BYM SIĘ NIE ODZYWAŁ BO PO CO
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

eryk7
Kapitan
Posty: 43111
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 19 sty 2024 15:16

Swoją drogą być za drużyną, która nieustannie symuluje, prowokuje i podgryza przeciwnika, by tylko wyjść na swoje, tak zupełnie bez nijakiej piłkarskiej godności.... :roll: :roll: :| :|

Zgadza się - kibic po fakcie, to marny kibic, typowy kibic sukcesu :mrgreen:

PS. Szkoda, że nie doszło do karnych, to by było sprawiedliwe zakończenie wczorajszej potyczki madryckiej 8)


JASNE PEWNIE SYMULKI BYŁY JA NIE OGLĄDAŁEM TO SIĘ NAWET NIE WYPOWIADAM ALE CO sreal LEPSZY CHYBA NIE ZAWSZE TYLKO JEDNĄ STRONĘ MEDALU WIDZICIE 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

Martyr
Kapitan
Posty: 43924
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 19 sty 2024 15:21

Szkoda, że nie oglądałeś, ciekawe jak byś skomentował zachowanie sędziego...

A tym czasem w ekstraklasie...

Kapitan Widzewa Łódź odchodzi z klubu. Będzie bohaterem niespodziewanego transferu

Po przeszło trzech sezonach Patryk Stępiński ponownie opuszcza Widzew Łódź. Nowym pracodawcą obrońcy będzie beniaminek Ekstraklasy.
Pod koniec grudnia media obiegły informacje na temat transferu Patryka Stępińskiego do Cracovii. Kapitan Widzewa Łódź miał podążyć do ekipy "Pasów" za byłym szkoleniowcem, Januszem Niedźwiedziem.
Ostatecznie Niedźwiedź i Stępiński faktycznie spotkają się w nowej drużynie. Wbrew doniesieniom sprzed kilkunastu dni nie będzie to jednak Cracovia, a Ruch Chorzów.
Niedźwiedź został zaprezentowany w roli szkoleniowca "Niebieskich" pod koniec grudnia. Teraz na zasadzie transferu definitywnego dołączy do niego były młodzieżowy reprezentant Polski.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/kapitan-wi ... u/230885-n
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

Martyr
Kapitan
Posty: 43924
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 19 sty 2024 15:31

Marcin "wpjerdol nie jest mi obcy" Najman znowu gwiazdą Clout MMA :lol: :lol: :lol: :lol:

Marcin Najman będzie miał szansę na rozstrzygnięcie głośnego konfliktu. 44-latek podczas Clout MMA 4 stanie w szranki z Jackiem Murańskim.

Starcie zostało zakontraktowane na dystansie czterech rund. W ostatniej odsłonie freakfighterzy zawalczą bez limitu czasowego. Oznacza to, że jeden z nich będzie musiał zwyciężyć przez nokaut lub poddanie.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/freak/najman-zmi ... a/230794-n
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

eryk7
Kapitan
Posty: 43111
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 19 sty 2024 16:06

Szkoda, że nie oglądałeś, ciekawe jak byś skomentował zachowanie sędziego...

A tym czasem w ekstraklasie...

Kapitan Widzewa Łódź odchodzi z klubu. Będzie bohaterem niespodziewanego transferu

Po przeszło trzech sezonach Patryk Stępiński ponownie opuszcza Widzew Łódź. Nowym pracodawcą obrońcy będzie beniaminek Ekstraklasy.
Pod koniec grudnia media obiegły informacje na temat transferu Patryka Stępińskiego do Cracovii. Kapitan Widzewa Łódź miał podążyć do ekipy "Pasów" za byłym szkoleniowcem, Januszem Niedźwiedziem.
Ostatecznie Niedźwiedź i Stępiński faktycznie spotkają się w nowej drużynie. Wbrew doniesieniom sprzed kilkunastu dni nie będzie to jednak Cracovia, a Ruch Chorzów.
Niedźwiedź został zaprezentowany w roli szkoleniowca "Niebieskich" pod koniec grudnia. Teraz na zasadzie transferu definitywnego dołączy do niego były młodzieżowy reprezentant Polski.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/kapitan-wi ... u/230885-n
KAŻDY OCENIA INACZEJ,NAJLEPIEJ JAK MASZ JAKIEŚ FILMIKI TO ZAPODAJ OCENIĘ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6118
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: AdmiralPiett » 20 sty 2024 00:23

Jak nie z Girona to malo ekscytujace :mrgreen:
mowilem.ze szkoda ze nie Girona !
Hala Girona !

tez w Copa del Rey !!!

A jakby tak podwojna korona ???

No wiem, ze atletyczni (fakt ze piekna akcja i gol Grizego) no i Barca ( z Lewym z lawy) tez przeszli i teoretycznie tez mogliby

ale poki co niekoniecznie z ta ich gra

:mrgreen:

(przebiliby nawet Leicester!)

:mrgreen:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11890
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 21 sty 2024 18:24

szczesliwy dramat realu madryt
przy stanie 0:2 do przerwy palcili 3 na real :shock:
90 plus 10 zwycieski gol
https://www.flashscore.pl/mecz/nwnxNzf3 ... goly-meczu
i co najciekawsze poprzeczka dla girony :lol: 8)
w najsilniejszym skladzie z najslabszym w lidze a prawie by nie wyszlo :roll:

Martyr
Kapitan
Posty: 43924
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 21 sty 2024 18:29

Uczciwie........to LaSędziowie troszku dzisiaj pomogli....

Gol Vini jednak ramieniem, a nie barkiem, bo pewnie to VAR rozpatrywał.
No ale Barce też pomagali, więc cóż, takie błędasy u nich to normalka.
Powinni zadzwonić do Kuleszy, by im kopsnął na kilka meczy Marciniaka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

https://footroll.pl/footlol/video/40002 ... eria-video
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości