znalezione w necie

luźne dyskusje inwestorów
GREG1
Chorąży sztabowy
Posty: 4458
Rejestracja: 03 sty 2006 13:57

znalezione w necie

Postautor: GREG1 » 11 maja 2013 14:26

~... : Słowa niejakiego Johna Swintona, amerykańskiego dziennikarza znanej gazety ''The New York Times'', który w dzień odejścia na emeryturę nie wytrzymał i powiedział prosto z mostu to, co mu od dawna leżało na sercu, szokując przy tym Amerykanów!
Oto, co powiedział:
''Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.
Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.
Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu wzamian za chleb swój powszedni, czy też - co sprowadza do tego samego - za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę!



My, dziennikarze( politycy-przyp mój) jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!'' zwiń
Ostatnio zmieniony 11 maja 2013 14:28 przez GREG1, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


GREG1
Chorąży sztabowy
Posty: 4458
Rejestracja: 03 sty 2006 13:57

Postautor: GREG1 » 11 maja 2013 14:27

jak wątek przetrwa to rozwinę

cartofffel
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2013 07:36

Postautor: cartofffel » 11 maja 2013 14:32

Obrazek

:idea:

GREG1
Chorąży sztabowy
Posty: 4458
Rejestracja: 03 sty 2006 13:57

Postautor: GREG1 » 11 maja 2013 14:36

Obrazek

:idea:
a może dla rabina na jaguara a może swoich się nie tyka ?

GREG1
Chorąży sztabowy
Posty: 4458
Rejestracja: 03 sty 2006 13:57

Postautor: GREG1 » 11 maja 2013 14:37


cartofffel
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2013 07:36

Postautor: cartofffel » 11 maja 2013 14:39

Obrazek

:idea:

TONY HALIK
Podporucznik
Posty: 19797
Rejestracja: 30 maja 2006 18:38
Lokalizacja: z Jamajki.

Postautor: TONY HALIK » 11 maja 2013 14:39

Przecież to od lat wiadomo od kiedy media istnieją ....że to 5władza.
Kto ma władzę ten ma money a kto ma money ten ma władzę i koło się zamyka....
Wiele jest spraw specjalnie tworzonych żeby odwrócić uwagę opinii od tych bardziej ważnych .....
Każdy w miarę inteligentny sam potrafi analizować i wyciągać wnioski.
Takich tu na tym forum chyba nie brak ...w końcu banan to codzienna analiza :roll:
" Kryterium przedsięwzięcia w biznesie jest jego zyskowność " Peter Drucker
" WINNERS never quit, and quitters never WIN !"

GREG1
Chorąży sztabowy
Posty: 4458
Rejestracja: 03 sty 2006 13:57

Postautor: GREG1 » 11 maja 2013 14:42

Przecież to od lat wiadomo od kiedy media istnieją ....że to 5władza.
Kto ma władzę ten ma money a kto ma money ten ma władzę i koło się zamyka....
Wiele jest spraw specjalnie tworzonych żeby odwrócić uwagę opinii od tych bardziej ważnych .....
Każdy w miarę inteligentny sam potrafi analizować i wyciągać wnioski.
Takich tu na tym forum chyba nie brak ...w końcu banan to codzienna analiza :roll:
jasne że wiadomo ale ktoś z drugiej strony zgrabnie to ujął

TONY HALIK
Podporucznik
Posty: 19797
Rejestracja: 30 maja 2006 18:38
Lokalizacja: z Jamajki.

Postautor: TONY HALIK » 11 maja 2013 14:44

Przecież to od lat wiadomo od kiedy media istnieją ....że to 5władza.
Kto ma władzę ten ma money a kto ma money ten ma władzę i koło się zamyka....
Wiele jest spraw specjalnie tworzonych żeby odwrócić uwagę opinii od tych bardziej ważnych .....
Każdy w miarę inteligentny sam potrafi analizować i wyciągać wnioski.
Takich tu na tym forum chyba nie brak ...w końcu banan to codzienna analiza :roll:
jasne że wiadomo ale ktoś z drugiej strony zgrabnie to ujął
ostatnio było o byłym pracowniku banku amerykańskiego (nie pamiętam jaki)...też powiedział że tam też są przekręty ....
Przekręty widać to normalka nie tylko w Polandii
" Kryterium przedsięwzięcia w biznesie jest jego zyskowność " Peter Drucker
" WINNERS never quit, and quitters never WIN !"

3plus
Kapitan
Posty: 42228
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Postautor: 3plus » 11 maja 2013 15:15

Obrazek

hr-aabia
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9511
Rejestracja: 09 lip 2007 21:25

Re: znalezione w necie

Postautor: hr-aabia » 11 maja 2013 15:26

~... : Słowa niejakiego Johna Swintona, amerykańskiego dziennikarza znanej gazety ''The New York Times'', który w dzień odejścia na emeryturę nie wytrzymał i powiedział prosto z mostu to, co mu od dawna leżało na sercu, szokując przy tym Amerykanów!
Oto, co powiedział:
''Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.
Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazety, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.
Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu wzamian za chleb swój powszedni, czy też - co sprowadza do tego samego - za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę!



My, dziennikarze( politycy-przyp mój) jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!'' zwiń
... cała prawda :lol:
"Nie pchaj rzeki, sama płynie"

Nie kupuje w AMAZONie

abp.CZARNAZARAZA
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 281
Rejestracja: 24 mar 2013 18:08

Postautor: abp.CZARNAZARAZA » 11 maja 2013 16:33

Obrazek

:idea:
a może dla rabina na jaguara a może swoich się nie tyka ?
uuuu jakie to nieładne, niechrześcijańskie, a fe.... :oops:
widzisz GREG, tu jest twój kłopot - upominasz się bowiem o prawdę :shock:
ale jak już ci ktoś wkleja inną prawdę, która ci nie leży, to wróg....
klapki na oczach.....nawet gdyby media były niezależne i pisały prawdę, to ty byś tę prawdę GREG na kolanach złożył w ofierze pierwszemu lepszemu *** w sutannie.....
więc może nie warto :wink:

Projektant
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3603
Rejestracja: 06 maja 2011 16:42
Lokalizacja: z pracowni

Postautor: Projektant » 11 maja 2013 18:21

oj, młodzi wykształceni z dużych miast .. .kogo Wy wybraliście ?

Nic nie usprawiedliwia wulgaryzmów, które wypowiedziałem. Przepraszam - mówi rzeszow.gazeta.pl poseł Zbigniew Rynasiewicz, lider podkarpackiej Platformy Obywatelskiej, który w piątek nazwał "ku...sem" swojego kolegę partyjnego i chciał mu "przyp...lić".

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxWiadTxt

Napastnik z Wawelu był związany z Platformą Obywatelską

http://niezalezna.pl/41128-napastnik-z- ... bywatelska
Komunizm to ustrój, który dzielnie zwalcza problemy, które sam sobie stwarza ...

kaziunat
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 297
Rejestracja: 18 wrz 2012 20:27

Postautor: kaziunat » 11 maja 2013 18:33

Przecież to od lat wiadomo od kiedy media istnieją ....że to 5władza.
Kto ma władzę ten ma money a kto ma money ten ma władzę i koło się zamyka....
Wiele jest spraw specjalnie tworzonych żeby odwrócić uwagę opinii od tych bardziej ważnych .....
Każdy w miarę inteligentny sam potrafi analizować i wyciągać wnioski.
Takich tu na tym forum chyba nie brak ...w końcu banan to codzienna analiza :roll:
Tak - dopiero piąta.
Ale nad wszystkimi tymi władzami /sejm, sądy,prokuratura, media/ jest ta ukryta. To ta realna dziś władza finansjery. To im wszystkie te władze się wysługują i im ulegają bo boją się z nimi zadzierać. Nawet Watykan wobec nich wymięka.

TONY HALIK
Podporucznik
Posty: 19797
Rejestracja: 30 maja 2006 18:38
Lokalizacja: z Jamajki.

Postautor: TONY HALIK » 11 maja 2013 19:26

Przecież to od lat wiadomo od kiedy media istnieją ....że to 5władza.
Kto ma władzę ten ma money a kto ma money ten ma władzę i koło się zamyka....
Wiele jest spraw specjalnie tworzonych żeby odwrócić uwagę opinii od tych bardziej ważnych .....
Każdy w miarę inteligentny sam potrafi analizować i wyciągać wnioski.
Takich tu na tym forum chyba nie brak ...w końcu banan to codzienna analiza :roll:
Tak - dopiero piąta.
Ale nad wszystkimi tymi władzami /sejm, sądy,prokuratura, media/ jest ta ukryta. To ta realna dziś władza finansjery. To im wszystkie te władze się wysługują i im ulegają bo boją się z nimi zadzierać. Nawet Watykan wobec nich wymięka.
faktycznie prawdziwa władza to służby bezpieczeństwa
" Kryterium przedsięwzięcia w biznesie jest jego zyskowność " Peter Drucker
" WINNERS never quit, and quitters never WIN !"


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości