Eksporterzy: ukraińskie embargo jest niezrozumiałe

luźne dyskusje inwestorów
_znawca_
Starszy chorąży
Posty: 1888
Rejestracja: 12 lut 2014 16:11

Postautor: _znawca_ » 09 kwie 2014 11:44

...popieram Rosjan...

REKLAMA


tutenhamon.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2444
Rejestracja: 03 lut 2014 08:28

Postautor: tutenhamon. » 09 kwie 2014 11:46

Sekretarz stanu USA John Kerry oskarżył rosyjskich agentów o zaangażowanie w separatystyczne zamieszki na wschodzie Ukrainy, które mogą być dla Moskwy "ukartowanym pretekstem do wojskowej interwencji jak na Krymie". Wykluczył natomiast amerykańską interwencję wojskową w odpowiedzi na kryzys na Ukrainie. - Nie znam nikogo w USA, kto powiedziałby, że musimy iść na wojnę z powodu Krymu - zaznaczył. :lol: :lol: :lol:
dobre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gdzie alineczka :D
a kto mowil...o interwencji...ja mowie o tym ze ruskie ekonomicznie poplyna....nie mowie ze jutro..ale za pare lat beda mieli cieplo....

I jeszce jedno...mam nadzije ze TEN kryzys spowoduje jeszce jedno..ze UE..dorosnie do tego...zeby i wspolnie budowac armie..i zeby nie tylko na GOSPODARKE patrzec wspolnotowo..ale i OBRONNIE....

WTEDY..ruski juz calkiem..beda w GLEBOKIM...ROWIE..jesli chodzi o skutki tego...co sami sobie zaserwowali.... :lol: 8) :lol:
ale ci ten tvn zrobil sieczke w tym mozgu......nienawisc do rukih juz ci uszami i *** wychodzi widze

tzn. tyle ze na ludzi mniej myslacych propaganda wplywa jak talala jestes tego chodzacym przykladem
koels..TELEWIZJi praktycznie nie OGLADAM....

To nie jest nienawisc tylko PRAGMATYZM....i nasze bezpieczenstwo.....

Jeszce raz mowie..KOLO...C.***.JA...mi lata INTERES NARODOWY KACAPA>...bo on zawsze oznaczal KLOPOTY dla POLSKI.....a mnie OBCHODZI INTERES NARODOWY POLSKI....wiec im slabszy KACAP...tym lepiej dla POLSKI....to jest proste jak drut...
no wlasnei widze ze kolo choooja ci lata interes polski

i masz w *** ze NASI eksporterzy mega dostana po ***

i powiedz mi ze kacap jest slaby dzieki skakaniu tuskaczenki i sikorenki tojuz bedzie wszystko na temat

nie mozesz pojac tego *** ze skakanie tuska i sikorksiego nic nie wniosly i bez ich skakan sprawa zapewne potoczyla by sie tak samo z ta roznica ze mielibysmy dobre stosunki i z ukraina i rosja i teraz polscy przedsiebiorcy nie musieliby sie martwic gdzie sprzedac swoje towary


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości