Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

luźne dyskusje inwestorów
robo_33772
Porucznik
Posty: 33302
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: ZERNICA-ZERNIKI

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: robo_33772 » 08 wrz 2005 22:17

miala okazje to i wyjechala.ty rysiu jak bys mial okazje to bys nie wyjechal z tego zasranego kraju gdzie jeden mowi na drugiego ze kradnie a sam tez kradnie.ja jakbym mial taka okazje to sekun 5 i mnie tu nie ma a jeszcze do stanow albo do australi to sekunda waliska samolot i dowidzenia jebnieta polsko

REKLAMA


picer69
Starszy chorąży
Posty: 1436
Rejestracja: 04 sie 2005 15:32

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: picer69 » 08 wrz 2005 22:32

Zasrany ten kraj jest tylko w mniemaniu takich jak Ty. A co do Cimoszki to etykieta komucha pasuje do niego jak mało komu. Tym kto brał czynny udział w potrzymywaniu przy życiu mechanizmu masowej inwigilacji, terroru, prześladowań, katowań, dławienia potencjału Polaków, trzymaniu ich pod butem, niszczenia szans gospodarczych był właśnie Cimoszka, potomek członka NKWD. Przyjaciel nieróbów i leserów, ten, który handluje akcjami państwowej spółki na wielką skalę będąc ministrem i zataja to w oświadczeniu majątkowym. :evil:
Tysiące dni, lata niespłaconych ran,
czerwone psy, mordercy wielkich wspomnień, Judaszy płacz, srebrniki za ojczyzne,
fałszywe łzy za zbrodnie komunizmu!!!

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: Jot23 » 08 wrz 2005 22:32

Rysiu-moim dziadkowie oboje wyemigrowali, tam sie poznali, pobrali, tam urodzil sie moj ojciec i nie byly to czasy SLD ani tez AWS

takie bywaja czasy i losy ludzi

Jesli chcesz watek polityczny to mysle ze Hyde Park jest bardziej stosowny, bo tak jak nie lubie wyzwisk miedzy poszczegolnymi osobami (chyba ze upra sie i robia tylko miedzy pojedynczymi osobami to staram sie przymykac oczy i nie tracic czasu na ich pieprzenie), tak tez nie znosze mieszania polityki do biznesu

Enough is enough :twisted:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: Jot23 » 08 wrz 2005 22:38

aha, tylko jeszcze. Ja obydwu tj Tuska i Cimoszewicza cenie (co przy nagonce na tego drugiego co bardziej tepym umysłom moze sie wydac trudne do zrozumienia) i jesli będę głosował to raczej na jednego z nich

A w ogóle najlepiej to by pasowali razem w PO (Cimoszewicz zamiast Rokity) :twisted:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

Azazel
Sierżant sztabowy
Posty: 104
Rejestracja: 04 wrz 2005 18:23
Lokalizacja: Piekło
Kontakt:

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: Azazel » 08 wrz 2005 22:42

Odezwali się panowie specjaliści Nauk Politycznych!!! LOL :twisted:

Ostatnio zmieniony 09 wrz 2005 00:08 przez Azazel, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: Rysiu » 08 wrz 2005 22:57

miala okazje to i wyjechala.ty rysiu jak bys mial okazje to bys nie wyjechal z tego zasranego kraju gdzie jeden mowi na drugiego ze kradnie a sam tez kradnie.ja jakbym mial taka okazje to sekun 5 i mnie tu nie ma a jeszcze do stanow albo do australi to sekunda waliska samolot i dowidzenia jebnieta polsko
Ni *****!Mialem okazje i (prace bym mial) by kiedys mieszkac w Szwajcarii w Losannie.Pobylem ,popatrzylem(super ulozony kraj) i wrocilem.W Polsce sa moje korzenie.Mam kolegow znajomych,rodzine.
Patrzac z perspektywy czasu bardzo dobrze zrobilem.Moj cioteczny brat jest przy mnie cieniaskiem choc b.dobrze (nawet na ich warunki) zarabia .Z tym ,ze spokojnie sobie zyje i nic Go nie obchodzi.
Boli mnie tylko jak widze slepote ludzi(nie przeszkadza mi ta slepota na gieldzie :lol: )ktorzy nie baczac na historie i doswiadczenie biora sie caly czas na propagande i lep przemalowanych komuszkow. Jak mozna byc tak ciemnym i tępym i nie laczyc przyczyn i skutkow??? :shock: :shock: :shock:

Ps.Poza tym gdzie chcesz uciekac?Juz malo zostalo prawdziwie socjalistycznych krajow.Chiny juz tylko ideologicznie sa komunistycznie a gospodarczo to kapitalizm.Zostala Ci Korea Polnocna.Tylko,ze wydaje mi sie ,ze jej dni sa juz policzone.Musisz sie spieszyc.Jej wada jest ,ze tam ludzie znikaja (w obozach koncentracyjnych) .Ale uciekaj do Koreji Polnocnej i korzystaj z socjalistycznego zycia.Sorki-jeszcze zostala tez Kuba.Kiedys bylo NRD ale RFN je wchlonelol choc bylo tak zepsute.Masz pecha bo blisko bylo.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2005 23:07 przez Rysiu, łącznie zmieniany 2 razy.
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

Philip Morris
Porucznik
Posty: 34794
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: Philip Morris » 08 wrz 2005 23:09

jak wklejacie te obrazki? a co do debaty to mam ich w ***** i chyba wypierole do kangurów :twisted:

InwestorS.A._47214
Podporucznik
Posty: 12429
Rejestracja: 20 sie 2005 02:19

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: InwestorS.A._47214 » 08 wrz 2005 23:50

off topic; Donald Tusk

1) Uwaza, że klasa polityczna to próżniacy, dlatego chce zostać Prezydentem,
2) Sprzeciwia się rozrostowi biurokracji, dlatego poparł wprowadzenie
powiatów,
3) Sprzeciwia się finansowaniu partii politycznych z budżetu Państwa, dlatego
PO wzięła na kampanie wyborcą 12 mln zł kredytu, którą chce spłacić z dotacji
budżetowych,
4) Idąc do pracy o 5 rano, zawsze budził 1,5 roczną Córkę, informując ją, że
jest robotnikiem,
5) Uważa, ze ZUS należy obniżyć, dlatego w 1999 r. glosował za jego
podwyższeniem,
6) Jest zwolennikiem prywatyzacji, dlatego uważa, że PKP powinny zostać
państwowe,
7) Mówił, ze jest zwolennikiem JOW, dlatego sam ustalał listy wyborcze PO,
8) Aktywista studencki.
Studia ukończył w maju 1980 r, a już we wrześniu 1980 współzakładał
Niezależne Zrzeszenie Studentów
9) Zwolennik przeprowadzenia lustracji, dlatego w 1992 r. poparł odwołanie
rządu Jana Olszewskiego, który chciał ją przeprowadzić.
10) W jednym zyciorysie podaje, że pracował "jako robotnik" przez 7 lat
...pracował przez 7 lat jako robotnik wysokościowy...
www.tusk.pl/zyciorys.html

W innym życiorysie podaje, że pracował "jako robotnik" przez 6 lat
...1984 - 1989 - robotnik budowlany.....
www.po.org.pl/index2.php?sub=ludzie&kat ... osoba=1062
Cóż, każdy ma prawo walnąć się o jakiś roczek

11) W deklaracji majatkowej z 2003 r. wpisał miast 100 tys., 10 tys., a
zamiast 200 tys. 20 tys.
cóż każdy ma prawo jebnąć sie o jedno zero,

12) Donald Tusk, uważa, że należy rozliczyc afery zwiazane z prywatyzacją PZU
i PKN, przeprowadzone w czasie, gdy On jako członek Unii Wolności
współtworzył rząd eurodeputowanego PO Jerzego Buzka.





A wszystko to Donald Tusk, który aż przez 5 lat pracował jako "robotnik", a
tylko przez 12 lat zasiadał w Parlamencie. Poza tym uważa klasę polityczną za
próżników, dlatego dość rzadko zmienia partie polityczne, i chce zostac
Prezydentem, bo to najwyższy urząd próżniaczy.


:lol: :lol: :lol:

Jot23
Kapitan
Posty: 55914
Rejestracja: 06 cze 2005 00:53

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: Jot23 » 08 wrz 2005 23:59

niezłe,ale i tak ide oglądac debate :twisted:
POWODZENIA-a ja i tak będę robił po swojemu :-)

ChaosTrader
Sierżant
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2005 20:42
Kontakt:

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: ChaosTrader » 09 wrz 2005 00:05

I to jest właśnie najtragiczniejsze.
Co by człowiek nie wybrał, to i tak będzie źle :(

A źle dlatego, że nikt już nie wie co to jest patriotyzm, promowanie i ochrona swojego narodu. Ta historia wciąż się powtarza. Gdyby Sienkiewicz mógł żyć i pisać do dzisiaj, to by napisał nie trylogię, ale dekalogię zdrady i prywaty.
I bynajmniej nie jestem za socjalizmem. Patriotyzm rozumiem jako wybieranie i szanowanie swoich produktów, ochronę swoich zasobów intelektualnych, swoich niewolników w ostateczności.
Przecież, aby być bogatym, trzeba chronić swój kapitał.

A kolejne rządy Polski co robią z kapitałem jakim są młodzi wykształceni ludzie, z kapitałem przedsiębiorczości, z kapitałem polskich firm?

Azazel
Sierżant sztabowy
Posty: 104
Rejestracja: 04 wrz 2005 18:23
Lokalizacja: Piekło
Kontakt:

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: Azazel » 09 wrz 2005 00:09

A czego się spodziewacie?! ANIOŁÓW?! LOL :twisted:
U mnie w Piekle są sami politycy tylko ten chirurg z Nieba ostatnio się tu w Piekle pojawił na troszkę! Ale z tego co widzęto już wrócił do Nieba! :evil:
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2005 00:13 przez Azazel, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

rednas1
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 334
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: rednas1 » 09 wrz 2005 00:45

DO przerwy Tusk znokautowany

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: Rysiu » 09 wrz 2005 01:07

DO przerwy Tusk znokautowany
Szkoda mi Ciebie!Nalezy Ci tylko wspolczuc!Na gieldzie tez dokonujesz takich wyborow? :twisted:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: Trolejbus » 09 wrz 2005 01:10

A ja zagłosuje na Kaczyńskiego, Tusk rzeczywiście wypadł blado na tle Cimoszka (ma facet prezencję) bo Tusk ma wygląd prawiczka ale Cimoszewicz to taki cwaniaczek co się szyderczo uśmiecha, tak jak Miller (na szczęście już nie muszę go oglądać. A ja takich cwaniaczków nie lubię. Ogólnie to lipa, myślałem że będą się kłócić a tu było bardzo grzecznie ... No i dobrze, posadzili Lisa na fotelu, przedtem chodził po studiu jakby miał rozwolnienie.
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2005 01:11 przez Trolejbus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Rysiu
Podporucznik
Posty: 16574
Rejestracja: 13 maja 2005 14:28
Lokalizacja: Z TWOJEGO NAJBARDZIEJ MROCZNEGO SNU

Odp:Debata Tusk vs. Cimoszewicz - Polsat 22.20

Postautor: Rysiu » 09 wrz 2005 01:12

A ja zagłosuje na Kaczyńskiego, Tusk rzeczywiście wypadł blado na tle Cimoszka (ma facet prezencję) bo Tusk ma wygląd prawiczka ale Cimoszewicz to taki cwaniaczek co się szyderczo uśmiecha, tak jak Miller (na szczęście już nie muszę go oglądać. A ja takich cwaniaczków nie lubię. Ogólnie to lipa, myślałem że będą się kłócić a tu było bardzo grzecznie ... No i dobrze, posadzili Lisa na fotelu, przedtem chodził po studiu jakby miał rozwolnienie.
Bez komentarza!
Ps.tylko chcialem podziekowac Millerowi i Cimoszkowi ktory byl w tym rzadzie za 19% podatek gieldowy i 19% podatek od oszczednosci .Moze jak wygra Cimoszko to bedzie 40% albo i wyzszy?Wiedziala co robi corka Cimoszki i ***** za ocean!
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2005 01:16 przez Rysiu, łącznie zmieniany 2 razy.
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości