Kurtki zimowe

luźne dyskusje inwestorów
janekbiznes
Starszy sierżant

Kurtki zimowe

Postautor: janekbiznes » 10 sty 2016 11:54

Kupiłem ostatnio kurtkę na zbliżające się zimniejsze dni. Odnosze jednak wrażenie że jest zbyt cienka, inne podobnie. Dlaczego w sklepach nie ma naprawdę ciepłych kurtek, te co wiszą sprawiają wrażenie "przejściówek".

pitar
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: pitar » 12 sty 2016 08:00

Jeśli chodzi o mnie to wolę zdecydowanie bardziej takie przejściówki od bardzo ciepłych kurtek. Zimy obecnie w Polsce nie są takie zimne.Jest raptem kilka dni z mocniejszym mrozem. Wolę kupić sobie cieńszą kurtkę ale nałozyć pod spód jakąś porządną bluze.Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Jeśli szukasz czegoś fajnego to zajrzyj sobie do supersklepu:
http://supersklep.pl/kurtki/wyprzedaz
Aktualnie mają tam sporo przecenionych kurtek. I tych przejściowych i tych zimowych.

Majk

Postautor: Majk » 29 sty 2016 22:35

W przyszłości szukaj na portalach zakupowych, gdzie jest kilka sklepów z ofertami. Teraz już wystawili marynarki damskie bo po sezonie, ale na przyszłość warto pamietać adres.

Kosik
Sierżant sztabowy

Postautor: Kosik » 03 paź 2016 12:56

Poszukaj sobie przez oladi jeśli chodzi o wybór to jest ogromny głównie dlatego, że to porównywarka, w której masz ofertę z wielu różnych sklepów http://oladi.pl/promocja-kurtki-meskie/ można sobie porównać i wybrać to co będzie odpowiednie, a powiem Wam, że taki sam towar może kosztować w jednym miejscu dużo więcej niż w innym.

stif
Kapral

Postautor: stif » 03 paź 2016 14:19

Chyba po prostu źle wybrałeś. Moja dziewczyna kupiła sobie w zeszłym roku świetną kurkę typu parka - ma takie futerko od środka które w każdej chwili możesz odpiąć, po odpięciu kurtka jest taka typowo jesienno - wiosenna, a z podpinką idealna na zimę bo bardzo grzeje. Futerko jest sztuczne, ale bardzo grzeje. Wygląda mniej więcej tak (nawet kolor kurtki i futra ten sam):
Obrazek
fot. http://magmac.pl/
W tym roku ja rozglądam się za czymś podobnym, ale w ciemnym kolorze. Na pewno jednak z taką odpinaną opcją, bo nie lubię mieć zbyt wielu rzeczy w szafie.

joanna75
Starszy plutonowy

Postautor: joanna75 » 06 paź 2016 11:12

bardzo ładna

Kupermach

Postautor: Kupermach » 07 paź 2016 08:10

My jedziemy na narty z biurem podróży www.travel-concierge.com.pl i też szukam jakiś dobrych kurtek zimowych ale narciarskich. Ktoś poda link do dobrych firm?

mislsks
Szeregowy

Re: Kurtki zimowe

Postautor: mislsks » 11 sty 2018 18:48

Ja też jestem zawiedziona ofertą sklepów stacjonarnych, wszystkie kurtki są bardzo cienkie. Dlatego zamówiłam w tym outlecie: www.limango-outlet.pl/damskie-kurtki-puchowe . Szukałam czegoś markowego, żeby miec pewność do co jakości. Zamówiłam ten model:Obrazek i jestem z niego zadowolona. Ma bardzo dobra temoizolację, dlatego nie jest mi zimno nawet w chłodniejsze czy bardziej wietrzne dni.

Wróć do „Hyde Park”