Pralko suszarka. Jaką polecacie?

luźne dyskusje inwestorów
pitar
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 367
Rejestracja: 08 wrz 2014 09:55

Pralko suszarka. Jaką polecacie?

Postautor: pitar » 29 sty 2016 12:25

WItam
Zamierzam kupic pralkosuszarke do domu. Pasuje mi zeby było to jedno urzadzenie (zmiesci sie pdo skosem) . Wiem ze Wiekszosc poleca osobno pralke i osobno suszarke, ale wolabym kupic jedno - czy mozecie cos konrketnego polecic - lub kategorycznie odradzic ? Z gory dzieki za opinie i porady. P.S. ten watek juz widizlaem ale sprzed 2-3 lat - teraz mam nadzieje technologia poszla do przodu i mozna cos ciekawego juz znalesc.
pozdraiwam
Marcin

REKLAMA


stilzkil
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 12 maja 2015 14:51

Postautor: stilzkil » 31 sty 2016 09:08

A ile zamierzasz przeznaczyć na urządzenie ? Jeśli szukasz czegoś tańszego to proponuje zerknąć sobie na sprzęty marki Candy Obecnie mamy ich pralko suszarkę oraz nie mamy nic do zarzucenia. Uzytkujemy od prawie pół roku ten model ; http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie- ... w-596lwc-s . Plusów ma moim zdaniem sporo:
klasa energetyczna A
dużą pojemność 9 kg
prędkość wirowania 1500 obrotów na minute

Wprawdzie cicha nie jest ale przy tej prędkości wirowania ciężko byłoby tego wymagać.

fijek
Starszy plutonowy
Posty: 36
Rejestracja: 12 sie 2015 00:56

Postautor: fijek » 09 lut 2016 22:55

Najlepsza suszarka to sznurek :)
Ostatnio zmieniony 11 lip 2019 17:53 przez fijek, łącznie zmieniany 3 razy.

galantis
Starszy sierżant
Posty: 74
Rejestracja: 23 sty 2016 18:45

Postautor: galantis » 23 lut 2016 17:26

Zobacz sobie pralki siemens z euro.com.pl . Mam w domu siemensa, ale nie ma opcji suszenia. Aczkolwiek jestem zadowolona. Zobacz sobie te z suszarkami, może coś wpadnie ci w oko


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości