Rozmowa kwalifikacyjna

luźne dyskusje inwestorów
Manila
Sierżant sztabowy
Posty: 131
Rejestracja: 27 paź 2014 13:20

Rozmowa kwalifikacyjna

Postautor: Manila » 11 mar 2016 08:44

sluchajcie za dwa dni mam rozmowe kwalifikacyjna , jest to moja peirwsza tego typu rozmowa w zyciu, nie wiem jak sie mam przygotowac, o co moga mnie pytac, prosze o podpowiedz w tej kwestii...

REKLAMA


clon
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 20 mar 2015 08:33

Postautor: clon » 11 mar 2016 11:36

Wszystko zależy od tego jaka jet to praca niemniej w każdej są standardowe pytani w stylu:
jakie są pani/pana oczekiwania finansowe
jakie są dobre strony
oraz jakie są złe strony

Na stronie znajduje się dobry arytkuł w temacie:
http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak ... ikacyjnej/

O tym jak się zachować. Poczytaj sobie.

JanuszKo
Plutonowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2016 11:02

Postautor: JanuszKo » 19 kwie 2016 13:59

Na rozmowę trzeba sobie przygotować fajną historyjkę, może być zmyślona, ale żeby pokazywała wasze kompetencje.
Na początku na rozmowie można troszeczkę podkolorować, ale żeby nie pojechać z historią za bardzo, bo jak to jest praca wymagająca jakiś umiejętności czy wiedzy, to szybko się zweryfikuje, że mało kłamałaś. Lepiej mówić prawdę, ale nadrobić entuzjazmem.

alakazam
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 20 kwie 2016 07:04
Kontakt:

Postautor: alakazam » 20 kwie 2016 07:18

W sieci masz multum poradników z pytaniami na rozmowę.
Ostatnio słyszałem nawet taki przypadek:
Kobieta na rozmowę i dostaje pytanie "Gdzie Pani siebie widzi za 5 lat?", odpowiedziała mu "Na Pana miejscu". Oczywiście nie dostała pracy :)

Widmowy_Roger_666
Starszy chorąży
Posty: 1019
Rejestracja: 14 wrz 2012 13:22

Postautor: Widmowy_Roger_666 » 21 kwie 2016 16:46

rozmowy kwalifikacyjne to zwykle pic na wodę - i tak zawsze przyjmą PO_leconego przez Królika albo Wuja

reszta robi za PARAWAN, że niby była selekcja - patrz przypadek córeczki Rostowskiego, bez żadnych kwalifikacji przyjętej do pracy w resorcie Sikorskiego

dlatego 2,3 mln ludzi wyemigrowało w tego Platfusowego Raju
3


8) 8) 8)
Platforma Obłudy i Bajek z expose Donalda


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości