Dobra zmiana wg PIS

luźne dyskusje inwestorów
BRATEK
Chorąży
Posty: 753
Rejestracja: 21 maja 2015 10:20

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: BRATEK » 22 paź 2017 17:47

pisowski bolszewik yanek uważa że jest kimś lepszym od ludzi którzy są przeciwko pisowi, których nazywa *** :mrgreen:
ten gość ma mózg wyprany w chlorze :mrgreen:
Kaczyński robi z Polski wysyPISko śmieci !

REKLAMA


krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 23 paź 2017 09:06

Jakbyś Moherku pomimo Twojego otwartego jak pusta stodoła umysłu nie zauważył, to opinia tego gościa dotyczy nie osiągnięć PIS tylko tego co stało się z mediami publicznymi po przejęciu ich przez PIS...
dlatego nazywanie ciebie *** jest adekwatne do sytuacji. Tak z ciekawości jakie media publiczne były przed przejeciem przez PIS ??? Były ostoja demokracji, pluralizmu ?? Były takie same tylko ukierunkowanie się zmieniło. No tak nie do końca .... - po przejęciu władzy przez PO wszystkich wywalona na zbity pysk natomiast po przejeciu przez PIS tylko część. Inna różnica jest taka że obecnie przekaz głownie ukierunkowany jest na pozytywne działania rządu, a przedtem była typowo szkalująca opozycję. Nie widzisz tego ??? Twój ciasny umysł tego nie rozumie ???
Przynajmniej w tej konstelacji masz 2 strony - propagowanie rządu przez TVP i szkalowanie rządu przez TVN, Polsat itd (chociaż życzył bym sobie aby było propagowanie opozycji) - to jest akceptowalny prze ze mnie pluralizm, gdzie można obejrzec sobie wiadomości na Polsta i TVP i wyrobic sobie zdanie - ale do tego trzeba miec otwarty umysł ..... ***

... ty nawet *** nie próbujesz tego zrozumiec, ale wręcz walczysz z tym aby przekaz był jednostronny i tendencyjny abys nie musiał robić żadnej "gimnastyki" umysłowej. Ty to wtedy bedziesz nazywać demokracja, a ja reżimem lewackim ...... ***
Widze, ze kolega moherek ma bardzo wybiorcza pamiec i przejal narracje PIS...
"Pluralizm na poziomie wszystkich mediow elektronicznych"...
To jest wlasnie ta pisowska nowomowa...
"Pierwszy sort" ma generalnie problem z wlasciwym uzyciem wielu slow i uzywa je w zupelnie nowych, wykreowanych przez siebie znaczeniach... przykladowo "PIS partia "wolnosci"... no... wolnosc ta wyglada tak, ze "wolno" miec tylko takie zdanie jakie ustala guru partii... jezeli potrafisz myslec i masz kregoslup moralny, wylatujesz...

Twoj autorytet Kurski juz nawet nie owija w bawelne, ze o pluralizmie w TVPis nie ma mowy...
https://oko.press/jacek-kurski-bez-scie ... rorzadowa/
W wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Jacek Kurski wyjaśnia, dlaczego telewizja publiczna jest, jaka jest. Czyli - zdaniem wielu - nierzetelna, nienawistna, sprzyjająca rządzącemu PiS. Prezes telewizji uważa, że nie jest to żaden problem, bo Telewizja publiczna nie ma być pluralistyczna. Ma być prorządowa




ps horyanek Ty potrafisz sklecic chociaz jedno zdanie nie uzywajac slowa "***"??
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

eryk7
Kapitan
Posty: 43047
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 23 paź 2017 12:11

PROSZĘ ,,posady i stanowiska'' ZAMIAST tych CO KASĘ UKRADLI BIORĄ SIĘ ZA TYCH CO UJAWNILI,,sledztwo-w-sprawie-dzialania-na-szkode-skok-pod-lupa-prokuratury-dziennikarze :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ze/2vyjltc
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 23 paź 2017 18:07

Jakbyś Moherku pomimo Twojego otwartego jak pusta stodoła umysłu nie zauważył, to opinia tego gościa dotyczy nie osiągnięć PIS tylko tego co stało się z mediami publicznymi po przejęciu ich przez PIS...
dlatego nazywanie ciebie *** jest adekwatne do sytuacji. Tak z ciekawości jakie media publiczne były przed przejeciem przez PIS ??? Były ostoja demokracji, pluralizmu ?? Były takie same tylko ukierunkowanie się zmieniło. No tak nie do końca .... - po przejęciu władzy przez PO wszystkich wywalona na zbity pysk natomiast po przejeciu przez PIS tylko część. Inna różnica jest taka że obecnie przekaz głownie ukierunkowany jest na pozytywne działania rządu, a przedtem była typowo szkalująca opozycję. Nie widzisz tego ??? Twój ciasny umysł tego nie rozumie ???
Przynajmniej w tej konstelacji masz 2 strony - propagowanie rządu przez TVP i szkalowanie rządu przez TVN, Polsat itd (chociaż życzył bym sobie aby było propagowanie opozycji) - to jest akceptowalny prze ze mnie pluralizm, gdzie można obejrzec sobie wiadomości na Polsta i TVP i wyrobic sobie zdanie - ale do tego trzeba miec otwarty umysł ..... ***

... ty nawet *** nie próbujesz tego zrozumiec, ale wręcz walczysz z tym aby przekaz był jednostronny i tendencyjny abys nie musiał robić żadnej "gimnastyki" umysłowej. Ty to wtedy bedziesz nazywać demokracja, a ja reżimem lewackim ...... ***
Widze, ze kolega moherek ma bardzo wybiorcza pamiec i przejal narracje PIS...
"Pluralizm na poziomie wszystkich mediow elektronicznych"...
To jest wlasnie ta pisowska nowomowa...
"Pierwszy sort" ma generalnie problem z wlasciwym uzyciem wielu slow i uzywa je w zupelnie nowych, wykreowanych przez siebie znaczeniach... przykladowo "PIS partia "wolnosci"... no... wolnosc ta wyglada tak, ze "wolno" miec tylko takie zdanie jakie ustala guru partii... jezeli potrafisz myslec i masz kregoslup moralny, wylatujesz...

Twoj autorytet Kurski juz nawet nie owija w bawelne, ze o pluralizmie w TVPis nie ma mowy...
https://oko.press/jacek-kurski-bez-scie ... rorzadowa/
W wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Jacek Kurski wyjaśnia, dlaczego telewizja publiczna jest, jaka jest. Czyli - zdaniem wielu - nierzetelna, nienawistna, sprzyjająca rządzącemu PiS. Prezes telewizji uważa, że nie jest to żaden problem, bo Telewizja publiczna nie ma być pluralistyczna. Ma być prorządowa




ps horyanek Ty potrafisz sklecic chociaz jedno zdanie nie uzywajac slowa "***"??
krieger - czytasz moje posty ? czy czytasz i nie rozumiesz ? Stosunek mediów do władzy wyjasniłem i ty to powielasz ale udowadniasz ze nie mam racji nazywajac mnie moherem, ze powtarzam cos po guru partii i inne takie lewackie bzdury.

Jak nazywasz mnie moherem to zdefiniuj mi to pojecie tak jak ja napisałem dlaczego jestes ***
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 23 paź 2017 18:11

Kolejne lewackie sekciarskie zachowania PO - "ucho prezesa" - mozna kpić robic satyrę z PIS i prezydenta a jak z polityków PO to skandal ....
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

BRATEK
Chorąży
Posty: 753
Rejestracja: 21 maja 2015 10:20

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: BRATEK » 23 paź 2017 20:51

PROSZĘ ,,posady i stanowiska'' ZAMIAST tych CO KASĘ UKRADLI BIORĄ SIĘ ZA TYCH CO UJAWNILI,,sledztwo-w-sprawie-dzialania-na-szkode-skok-pod-lupa-prokuratury-dziennikarze :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... ze/2vyjltc

W systemie SKOK zniknęły grube miliardy, a prokuratura - zamiast wziąć pod lupę skokowych bossów - zajęła się dziennikarzami, którzy ujawnili fatalną sytuację finansową kas. Takie śledztwo ruszyło w momencie, gdy prokuratorem generalnym został Zbigniew Ziobro, politycznie i personalnie powiązany ze SKOK-ami. :mrgreen:

· Twórcą SKOK jest senator PiS Grzegorz Bierecki. Dorobił się na tym milionów
· Prokurator generalny Zbigniew Ziobro jest blisko związany z Biereckim, m.in. pomagał mu w kampanii wyborczej. W wydawanej przez SKOK-i "Gazecie Bankowej" pracowała żona Ziobry


PiS ściąga aferzystów. Czyli tych którzy ujawniają informacje o tym że finansowe wałki się kontroluje :mrgreen: :mrgreen:
Przecież miało nie być kolesiostwa, nadużywania władzy do prywatnych celów, kumplowania się z biznesem funkcjonariuszy publiczny z biznesem? A tu w całej okazałości mam przykład jawnego działanie funkcjonariusza publicznego bardzo wysokiego szczebla na korzyść partyjnego kolegi, biznesmena.
Widać więc ile warte są pana zapewnienia oraz prawość i sprawiedliwość w waszym wydaniu.
Afera Amber to mały pikuś w porównaniu z aferą ze SKOK-ami, zamiatana pod dywan przez najwyższych funkcjonariuszy państwowych
:twisted: :twisted:
Kaczyński robi z Polski wysyPISko śmieci !

BRATEK
Chorąży
Posty: 753
Rejestracja: 21 maja 2015 10:20

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: BRATEK » 23 paź 2017 20:52

Staniszkis: żałuję, że głosowałam na PiS
- Popełniłam błąd popierając PiS, dlatego teraz tak bardzo angażuję się krytycznie - przyznaje prof Jadwiga Staniszkis. Przyznała też, że po dwóch latach prezydentury Andrzeja Dudy, uważa, że to Bronisław Komorowski byłby lepszym prezydentem, "bo to jest też kwestia stylu".


- Kiedy patrzę na te uśmiechy Dudy, jego samozadowolenie, jego niszczące działania, to, co zrobiono z Trybunałem Konstytucyjnym, to jest tragiczne. Działający TK powinien punktować to, co się dzieje, pokazywać te naruszania konstytucji. A ten system przestał działać - mówiła Staniszkis w programie "Gość Wydarzeń" na antenie Polsat News.

Zdaniem Staniszkis sposób zarządzania partią PiS przez prezesa Kaczyńskiego przypomina system partyjniactwa, nomenklatury, uzależniania strachu przed jakimkolwiek niezależnym obszarem władzy. - Odbywa się selekcja, czy ktoś da się użyć jako narzędzie w przyszłych działaniach. Obserwuje się poszczególnych "pisiaków" w tej sytuacji. To jest paraliżowanie, neutralizowanie tych, którzy są niezależni. To przypomina miękką, ale skuteczną metodę niszczenia ludzi - uważa profesor.
- Ci, którzy uczestniczą w ramach obozu władzy, a znam i Krzysztofa Szczerskiego i Andrzeja Zybertowicza, uczestnicząc w tym wszystkim, milcząc, moim zdaniem dają bardzo złe świadectwo samym sobie, bo to jest bardzo głęboka destrukcja - dodała.

Źródło: Polsat News

https://wiadomosci.wp.pl/staniszkis-zal ... 706065025a
pani profesor przejrzała na oczy, lepiej późno :roll: niż wcale
Kaczyński robi z Polski wysyPISko śmieci !

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: miki331 » 23 paź 2017 23:59


eryk7
Kapitan
Posty: 43047
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: eryk7 » 24 paź 2017 21:47

PROSZĘ ,,"*** szalencza-jazda-wozu-transmisyjnego'' :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... Id,2456840
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: miki331 » 25 paź 2017 01:15

Kolejny "wspaniały" sukces rządu i całego PIS !!!
Polscy pracownicy delegowani (ok. 5000 tys. luda) będzie zarabiało tyle co każdy obywatel kraju, w którym Polak jest zatrudniony !
Ciekawe ile firm transportowych i budowlanych padnie na pysk ?
Zmaleja też znacznie wpływy do budżetu, bo składki bedzie sie płaciło w kraju zatrudnienia.
Co jeszcze jest do spieprzenia ?

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: miki331 » 25 paź 2017 01:16

Kolejny "wspaniały" sukces rządu i całego PIS !!!
Polscy pracownicy delegowani (ok. 500 tys. luda) będzie zarabiało tyle co każdy obywatel kraju, w którym Polak jest zatrudniony !
Ciekawe ile firm transportowych i budowlanych padnie na pysk ?
Zmaleją też znacznie wpływy do budżetu, bo składki ( i przede wszystkim podatki !) będzie sie płaciło w kraju zatrudnienia.
Co jeszcze jest do spieprzenia ?

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 25 paź 2017 08:18

tacy "udacznicy " ze jak tylko koniunkture na Zachodzie , ktora ciagnie Polska gospodarke, sie skonczy to zostawia calkiem Polske "w ruinie" :evil:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: yanek z hor » 25 paź 2017 08:23

tacy "udacznicy " ze jak tylko koniunkture na Zachodzie , ktora ciagnie Polska gospodarke, sie skonczy to zostawia calkiem Polske "w ruinie" :evil:
Wiesz jaki jest wyznacznik koniunktury na świecie ? To sa rządy PIS
W 2005-2007 była światowa koniunktura i w momencie przejęcia władzy przez PO przez 8 lt bym permanentny kryzys który skończył sie w październiku 2015 roku. Teraz znowu jest koniunktura i moze się skończyć w 2019 roku więc jeszcze 2 lata nie ma o co sie martwić
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 25 paź 2017 09:32

W tym kontekscie mozna to tez uznac za szczyt koniunktury i zapowiedz krachu.... :roll:
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Re: Dobra zmiana wg PIS

Postautor: krieger » 25 paź 2017 09:35



dlatego nazywanie ciebie *** jest adekwatne do sytuacji. Tak z ciekawości jakie media publiczne były przed przejeciem przez PIS ??? Były ostoja demokracji, pluralizmu ?? Były takie same tylko ukierunkowanie się zmieniło. No tak nie do końca .... - po przejęciu władzy przez PO wszystkich wywalona na zbity pysk natomiast po przejeciu przez PIS tylko część. Inna różnica jest taka że obecnie przekaz głownie ukierunkowany jest na pozytywne działania rządu, a przedtem była typowo szkalująca opozycję. Nie widzisz tego ??? Twój ciasny umysł tego nie rozumie ???
Przynajmniej w tej konstelacji masz 2 strony - propagowanie rządu przez TVP i szkalowanie rządu przez TVN, Polsat itd (chociaż życzył bym sobie aby było propagowanie opozycji) - to jest akceptowalny prze ze mnie pluralizm, gdzie można obejrzec sobie wiadomości na Polsta i TVP i wyrobic sobie zdanie - ale do tego trzeba miec otwarty umysł ..... ***

... ty nawet *** nie próbujesz tego zrozumiec, ale wręcz walczysz z tym aby przekaz był jednostronny i tendencyjny abys nie musiał robić żadnej "gimnastyki" umysłowej. Ty to wtedy bedziesz nazywać demokracja, a ja reżimem lewackim ...... ***
Widze, ze kolega moherek ma bardzo wybiorcza pamiec i przejal narracje PIS...
"Pluralizm na poziomie wszystkich mediow elektronicznych"...
To jest wlasnie ta pisowska nowomowa...
"Pierwszy sort" ma generalnie problem z wlasciwym uzyciem wielu slow i uzywa je w zupelnie nowych, wykreowanych przez siebie znaczeniach... przykladowo "PIS partia "wolnosci"... no... wolnosc ta wyglada tak, ze "wolno" miec tylko takie zdanie jakie ustala guru partii... jezeli potrafisz myslec i masz kregoslup moralny, wylatujesz...

Twoj autorytet Kurski juz nawet nie owija w bawelne, ze o pluralizmie w TVPis nie ma mowy...
https://oko.press/jacek-kurski-bez-scie ... rorzadowa/
W wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Jacek Kurski wyjaśnia, dlaczego telewizja publiczna jest, jaka jest. Czyli - zdaniem wielu - nierzetelna, nienawistna, sprzyjająca rządzącemu PiS. Prezes telewizji uważa, że nie jest to żaden problem, bo Telewizja publiczna nie ma być pluralistyczna. Ma być prorządowa




ps horyanek Ty potrafisz sklecic chociaz jedno zdanie nie uzywajac slowa "***"??
krieger - czytasz moje posty ? czy czytasz i nie rozumiesz ? Stosunek mediów do władzy wyjasniłem i ty to powielasz ale udowadniasz ze nie mam racji nazywajac mnie moherem, ze powtarzam cos po guru partii i inne takie lewackie bzdury.

Jak nazywasz mnie moherem to zdefiniuj mi to pojecie tak jak ja napisałem dlaczego jestes ***
To jest wlasnie typowe dla takich typow jak Ty...
Ty mi cos "wyjasniles" i to jest prawda objawiona, ktora nie podlega dyskusji wg Ciebie... a ja mam jakies tam lewackie urojenia... Mamy odmienne zdania na pewne tematy, ale Twoja "argumentacja" to jest trolling...
Za kazdym razem atakujesz albo mnie, albo autora cytowanego tekstu, wyzywajac od *** i innych ciasnych umyslow...
Nie mam zamiaru prowadzic "dyskusji" na takim poziomie... znajdz sobie jakiegos przyjaciela i mu sie wyzal...

ps kto to jest moher? To takie samo obrazliwe okreslenie jak ***, tez bez wiekszego znaczenia...
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości