Dentysta w czasie ciąży?

luźne dyskusje inwestorów
SynTadeusza
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2016 09:31

Dentysta w czasie ciąży?

Postautor: SynTadeusza » 21 cze 2016 12:32

Jak to wygląda w czasie 4 miesiąca ciąży? Mojej żonie wypadła plomba i skarży się na ból, który pojawia się coraz częściej i pod coraz co mocniejszą formą. Raczej nie ma opcji żeby przeczekała to aż do końca ciąży. Z tego artykułu http://www.female.pl/artykul/17408-jaki ... ne-w-ciazy dowiedziałem się, że znieczulenie czasem jest lepszą opcją niż ból wywołany zabiegiem. Podzielicie się swoimi doświadczeniami?

REKLAMA


Majk
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 250
Rejestracja: 18 wrz 2011 14:59

Postautor: Majk » 29 cze 2016 10:18

Bardziej wiarygodną odpowiedź uzyskamy od stomatologa. Znajoma ma do czynienia z implantologią zawodowo, poproszę aby zapytała u źródła, co sądzą lekarze specjaliści :)

marianka
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 paź 2016 16:28

Postautor: marianka » 13 lis 2016 00:00

Ja w ciąży leczyłam zęby bez znieczulenia. Ogólnie ze dwa razy w życiu je brałam do tej pory. Po co ryzykować, a ból przy leczeniu nie wiem jak mógłby dziecku zaszkodzić. Absolutnie zębów nie można prześwietlać. A ogólnie o pielęgnacji i domowym wybielaniu (nie w ciąży, ogólnie) wrzucę fajny artykuł http://www.familie.pl/artykul/Marzysz-o ... 286,1.html z tymi poradami sama w domu widocznie poprawiłam koloryt moich zębów.

Stonka
Sierżant sztabowy
Posty: 151
Rejestracja: 11 sty 2017 11:33

Postautor: Stonka » 16 sty 2017 09:45

Ja bym nie widziała problemu w leczeniu zębów w czasie ciąży, ale warto zapytać po prostu lekarza.

UrbiEtOr
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2017 12:51

Postautor: UrbiEtOr » 16 sty 2017 13:02

Dzwonisz do stomatologa i masz odpowiedź. Takich informacji nie ma co szukać po forach internetowych. Internet jest pełen bzdur, mitów i niesprawdzonych informacji.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości