Jaki dobry i tani kurier

luźne dyskusje inwestorów
clon
Sierżant sztabowy

Jaki dobry i tani kurier

Postautor: clon » 16 sie 2016 08:42

którą firmę wybrać???

stilzkil
Sierżant sztabowy

Postautor: stilzkil » 16 sie 2016 12:58

Osobiście miałem do czynienia z kilkoma firmami kurierskimi. Najbardziej zadowolony byłem z DHL. Jest tanio szybko i solidnie.

Na ich stronie znajduje się informacja jak nadać paczkę dhl . Wszystko zalatwiasz przez internet, nie ma z tym wiekszego problemu. Jest to przy tym jedna z tańszych firm kurierskich.

Jak do tej pory nie dostałem żadnej negatywnej informacji o nich.

Gigismara
Starszy sierżant

Postautor: Gigismara » 24 lis 2016 12:03

Zależy gdzie chcesz wysłać paczkę :) Ze swojej strony mogę polecić Ci tego kuriera https://www.globkurier.pl/przesylki-inf ... odowe.html . Wielokrotnie nadawałam u nich przesyłki międzynarodowe i nigdy nie było z nimi problemu. Przesyłki dochodziły na czas, bez żadnych uszkodzeń samej paczki i przesyłki. Ceny też są bardzo konkurencyjne zwłaszcza jeśli zleca się wysyłkę większej ilości.

pitar
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: pitar » 25 lis 2016 12:09

Firm wysylających przesyłki miedzynarodowe jest sporo. Kurierzy maja zdecydowanie korzystniejsze ceny niż poczta. Co ciekawe to wiele osób jak wraca z Polski do domu w innym kraju nie decyduje się na wykupienie bagażu rejestrowanego ale po prostu wysyła rzeczy kurierem.

Ze swojej strony polecam Eurospedycję. Jest to jedna z lepszych firm kurierskich z jakimi miałem do czynienia. I na pewno najtańsza. Na tej stronie jest ich oferta:
http://www.eurospedycja.com/jak-pakowac/

kokol
Sierżant sztabowy
Kontakt:

Postautor: kokol » 25 lis 2016 17:38

TNT ma bardzo szybkie paczki międzynarodowe.

Wróć do „Hyde Park”