Kamica nerkowa jak leczyć

luźne dyskusje inwestorów
Manila
Sierżant sztabowy
Posty: 131
Rejestracja: 27 paź 2014 13:20

Kamica nerkowa jak leczyć

Postautor: Manila » 04 sty 2017 07:41

Witam, mam problem z kamicą nerkową gdyż zarówno w jednej jak i drugiej nerce mam kamień ( 3 mm i 6 mm) , niestety nie wiem jakiego rodzaju mam kamicę. Około 10 lat temu również byłam na to chora i wtedy lekarze zalecili mi ograniczać spożywanie soli, czy można z tego wywnioskować jaki rodzaj kamicy mam? Od kilku miesięcy staram się dużo pić lecz nie ma efektów, a ból pojawia się co kilka dni a nawet codziennie. Co powinnam robić oprócz wypijania dużej ilości płynów?

REKLAMA


pitar
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 367
Rejestracja: 08 wrz 2014 09:55

Re: Kamica nerkowa jak leczyć

Postautor: pitar » 04 sty 2017 09:32

Witam, mam problem z kamicą nerkową gdyż zarówno w jednej jak i drugiej nerce mam kamień ( 3 mm i 6 mm) , niestety nie wiem jakiego rodzaju mam kamicę. Około 10 lat temu również byłam na to chora i wtedy lekarze zalecili mi ograniczać spożywanie soli, czy można z tego wywnioskować jaki rodzaj kamicy mam? Od kilku miesięcy staram się dużo pić lecz nie ma efektów, a ból pojawia się co kilka dni a nawet codziennie. Co powinnam robić oprócz wypijania dużej ilości płynów?
Sugeruję skontaktować się z innym lekarzem. Może on zleci Ci odpowiednie działania.

Na tej stronie jest również kilka informacji o tym jak sobie ulżyć w przypadku ataku kolki nerkowej:
http://kolka-nerkowa.pl/choroba/leczeni ... -nerkowej/

Dobrze jest pić wodę oraz robić sobie ciepłe kapiele.

drongrrla
Plutonowy
Posty: 15
Rejestracja: 28 lis 2016 19:34

Postautor: drongrrla » 04 sty 2017 22:34

Dobrze sobie od czasu do czasu przepłukać organizm zacnym piwkiem a nie truć się chemią.


_____________________

chwilówki na raty


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości