Europejski Indeks Pracowników - ktokolwiek słyszał...

luźne dyskusje inwestorów
goblYN
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 03 kwie 2015 12:50
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Europejski Indeks Pracowników - ktokolwiek słyszał...

Postautor: goblYN » 15 maja 2017 09:15

Zwracam się z uprzejmą prośbą o weryfikację firmy Europejski Indeks Pracowników. Ja i moi znajomi dostajemy telefony od agencji pracy, które powołując się na ww. firmę, proszą o podanie swoich danych do bazy pracowników, wyrażających chęć uzyskania "certyfikatu rzetelnego kandydata". Certyfikat to możliwość wbicia się na czołową listę w rekrutacji do pracy tymczasowej (na 3 miesiące). Mniej więcej tyle się dowiedziałem z telefonicznej rozmowy :)

Chciałbym dowiedzieć się, czy aby na pewno nie wiąże się to z jakimiś opłatami lub nękaniem mnie przez telefon w późniejszym terminie...

Czekam na wasze komentarze.

REKLAMA


followme33
Sierżant
Posty: 49
Rejestracja: 09 sty 2017 16:01
Kontakt:

Postautor: followme33 » 17 maja 2017 12:43

Nigdy o niej nie słyszałem, ale tu masz coś do poczytania:

https://rzetelnykandydat.pl/

goblYN
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 03 kwie 2015 12:50
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Postautor: goblYN » 03 lip 2017 11:48

Ok, pokusiłem się o ten certyfikat i miałem już kilka telefonów od agencji pracy. Nie znalazłem wprawdzie jeszcze niczego konkretnego, ale faktycznie niektórzy pracodawcy zdawali się patrzeć przychylnym okiem na ten certyfikat (zwłaszcza, że wygląda całkiem profesjonalnie). I na szczęście nie sprawdziły się moje obawy w kwestii płatności - rzetelny kandydat rzeczywiście jest całkowicie bezpłatny.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości