Kredyt pod zastaw nieruchomości

luźne dyskusje inwestorów
pitar
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 367
Rejestracja: 08 wrz 2014 09:55

Kredyt pod zastaw nieruchomości

Postautor: pitar » 06 wrz 2017 06:42

Dzien dobry

Zalezy mi na zaciagnoeciu kredytu w wysokosci 40tys pod zastaw nieruchomosci - mieszkania (wartego ok.100tys). Problem jest taki, ze od kilku miesiecy mam umowe zlecenie (2600)netto. W jakim banku dostane kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolnosci kredytowej (umowy o prace)?

REKLAMA


stilzkil
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 12 maja 2015 14:51

Re: Kredyt pod zastaw nieruchomości

Postautor: stilzkil » 06 wrz 2017 08:56

Dzien dobry

Zalezy mi na zaciagnoeciu kredytu w wysokosci 40tys pod zastaw nieruchomosci - mieszkania (wartego ok.100tys). Problem jest taki, ze od kilku miesiecy mam umowe zlecenie (2600)netto. W jakim banku dostane kredyt pod zastaw mieszkania bez zdolnosci kredytowej (umowy o prace)?
Celuj w bank pocztowy, ewentualnie w Alior bank Getin bank również ma dość elastyczną polityke jeśli chodzi o przyznawanie kredytów.
Myślę,że nie będzie problemu z zaciągnięciem kredytu na 40 tys. W sumie nie zarabiasz tak niewiele a suma do pożyczenia nie jest taka duża .

Ewentualnie dopytaj się jeszcze u nich: http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/open-finance/
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2017 19:53 przez stilzkil, łącznie zmieniany 1 raz.

Stonka
Sierżant sztabowy
Posty: 151
Rejestracja: 11 sty 2017 11:33

Re: Kredyt pod zastaw nieruchomości

Postautor: Stonka » 12 wrz 2017 09:08

Mam podobne zdanie, wielka suma to nie jest, można spróbować, oczywiście trzeba byłoby rozeznać się wśród ofert banków.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości