mam prośbę

luźne dyskusje inwestorów
giełdowa ciamajda
Chorąży sztabowy
Posty: 5221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

mam prośbę

Postautor: giełdowa ciamajda » 17 wrz 2005 14:02

Przypomnijcie mi adres strony lazara, bo zapomniałem. dzięki

REKLAMA


robson_24599
Chorąży sztabowy
Posty: 5847
Rejestracja: 27 kwie 2005 12:04

Odp:mam prośbę

Postautor: robson_24599 » 17 wrz 2005 14:07

Obrazek

Coachman
Chorąży
Posty: 963
Rejestracja: 29 kwie 2005 17:35

Odp:mam prośbę

Postautor: Coachman » 17 wrz 2005 23:06

Przypominam ze pkt 6 regulaminu FORUM PARKIETU brzmi nastepująco:
Na forum istnieje bezwzględny zakaz reklamy innych stron internetowych (w polu autor, podpisie, postach) bez zgody Administratora.

Biskup traktuj to jako upomnienie ( mogłeś nie wiedzieć) :D

pzdr



W życiu piękne są tylko chwile. (Ryszard Riedel - DŻEM)
Obrazek

robson_24599
Chorąży sztabowy
Posty: 5847
Rejestracja: 27 kwie 2005 12:04

Odp:mam prośbę

Postautor: robson_24599 » 17 wrz 2005 23:14

no fakt nieczytałem tego reg. ale lazariusz wiele razy sam na starym forum ten adres podawał????więc ,no ale dobra więcej nie będe .ps a dlaczego biskup ja tylko na inve. ups zapomniałem zaglądam tam a nie jestem tam moderatorem :wink: pozdro
Obrazek

giełdowa ciamajda
Chorąży sztabowy
Posty: 5221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:mam prośbę

Postautor: giełdowa ciamajda » 17 wrz 2005 23:35

Przypominam ze pkt 6 regulaminu FORUM PARKIETU brzmi nastepująco:
Na forum istnieje bezwzględny zakaz reklamy innych stron internetowych (w polu autor, podpisie, postach) bez zgody Administratora.

Biskup traktuj to jako upomnienie ( mogłeś nie wiedzieć) :D

pzdr


sorki, że sie zapytałem :cry:

Coachman
Chorąży
Posty: 963
Rejestracja: 29 kwie 2005 17:35

Odp:mam prośbę

Postautor: Coachman » 17 wrz 2005 23:40

Na nowym forum ma byc kulturalnie, na temat i zgodnie z regulaminem, o nic wiecej nie chodzi. Natomiast stare forum to zupełnie inny klimat tworzony przez stałych bywalców w okresie kilkanastu lat, jednak niekoniecznie wszystkim inwestorom musi pasowac. :D Zatem zyczmy sobie aby pozostało tak jak jest, cokolwiek to znaczy :D
Moge dodac ze osobiscie lubie zagladac "TU i TAM" 8)

pozdro
W życiu piękne są tylko chwile. (Ryszard Riedel - DŻEM)
Obrazek

holf
Sierżant
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2005 02:34

Odp:mam prośbę

Postautor: holf » 18 wrz 2005 00:10

Zaraz, zaraz, spokojnie! To była reklama? To była odpowiedź na pytanie, udzielenie informacji, "wycelowane" w konkretną zainteresowaną osobę i to na jej wniosek.

pozdr
Póki wilk krwawi, wilk żyw.

giełdowa ciamajda
Chorąży sztabowy
Posty: 5221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:mam prośbę

Postautor: giełdowa ciamajda » 18 wrz 2005 00:11

Na nowym forum ma byc kulturalnie, na temat i zgodnie z regulaminem, o nic wiecej nie chodzi. Natomiast stare forum to zupełnie inny klimat tworzony przez stałych bywalców w okresie kilkanastu lat, jednak niekoniecznie wszystkim inwestorom musi pasowac. :D Zatem zyczmy sobie aby pozostało tak jak jest, cokolwiek to znaczy :D
Moge dodac ze osobiscie lubie zagladac "TU i TAM" 8)

pozdro
Ja jestem oczywiście za przestrzeganiem regulaminu. Szkoda tylko,ze na nowym forum jest tyle wyzwisk i wzajemnego obrażania , postów, które są pisane czcionką o wielkosći 72 i ostatnio co jest modne, to rozszerzania stron, tak, że nie można tego normalnie czytać. Dobrze Coachman jakbyś się tym zajął, bo sa to rzeczy, które utrudniają swobodne czytanie i sprawiają przyrastanie wątków do ogromnych rozmiarów w bardzo krótkim czasie.

giełdowa ciamajda
Chorąży sztabowy
Posty: 5221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:mam prośbę

Postautor: giełdowa ciamajda » 18 wrz 2005 00:17

Zaraz, zaraz, spokojnie! To była reklama? To była odpowiedź na pytanie, udzielenie informacji, "wycelowane" w konkretną zainteresowaną osobę i to na jej wniosek.

pozdr
no właśnie, to żadna reklama :!: Nawet do głowy mi nie przyszło, że odpowiadając na moje pytanie dana osoba może złamać regulamin i być narazona na upomnienie :wink:
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2005 00:19 przez giełdowa ciamajda, łącznie zmieniany 1 raz.

Coachman
Chorąży
Posty: 963
Rejestracja: 29 kwie 2005 17:35

Odp:mam prośbę

Postautor: Coachman » 18 wrz 2005 02:24

Na nowym forum ma byc kulturalnie, na temat i zgodnie z regulaminem, o nic wiecej nie chodzi. Natomiast stare forum to zupełnie inny klimat tworzony przez stałych bywalców w okresie kilkanastu lat, jednak niekoniecznie wszystkim inwestorom musi pasowac. :D Zatem zyczmy sobie aby pozostało tak jak jest, cokolwiek to znaczy :D
Moge dodac ze osobiscie lubie zagladac "TU i TAM" 8)

pozdro
Ja jestem oczywiście za przestrzeganiem regulaminu. Szkoda tylko,ze na nowym forum jest tyle wyzwisk i wzajemnego obrażania , postów, które są pisane czcionką o wielkosći 72 i ostatnio co jest modne, to rozszerzania stron, tak, że nie można tego normalnie czytać. Dobrze Coachman jakbyś się tym zajął, bo sa to rzeczy, które utrudniają swobodne czytanie i sprawiają przyrastanie wątków do ogromnych rozmiarów w bardzo krótkim czasie.
Dział OBLIGACJE jest wolny, tam utworze wątek pt. coachman. Bedzie można wpisywać tam zauwazone nieprawidłowiści w poszczególnych watkach/postach, tzn bluzgi, wzajemne wyzywanie sie rozciaganie stron, spam... itd. Nie jestem w stanie zapanować nad wszystkim. Postaram sie jesli tylko bedę obecny na forum w miare możliwosci je usuwać, tylko prosze o dokladna lokalizacje, tzn TYTUŁ WĄTKU I NR STRONY.

pzdr


W życiu piękne są tylko chwile. (Ryszard Riedel - DŻEM)
Obrazek

giełdowa ciamajda
Chorąży sztabowy
Posty: 5221
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:mam prośbę

Postautor: giełdowa ciamajda » 18 wrz 2005 13:00

Na nowym forum ma byc kulturalnie, na temat i zgodnie z regulaminem, o nic wiecej nie chodzi. Natomiast stare forum to zupełnie inny klimat tworzony przez stałych bywalców w okresie kilkanastu lat, jednak niekoniecznie wszystkim inwestorom musi pasowac. :D Zatem zyczmy sobie aby pozostało tak jak jest, cokolwiek to znaczy :D
Moge dodac ze osobiscie lubie zagladac "TU i TAM" 8)

pozdro
Ja jestem oczywiście za przestrzeganiem regulaminu. Szkoda tylko,ze na nowym forum jest tyle wyzwisk i wzajemnego obrażania , postów, które są pisane czcionką o wielkosći 72 i ostatnio co jest modne, to rozszerzania stron, tak, że nie można tego normalnie czytać. Dobrze Coachman jakbyś się tym zajął, bo sa to rzeczy, które utrudniają swobodne czytanie i sprawiają przyrastanie wątków do ogromnych rozmiarów w bardzo krótkim czasie.
Dział OBLIGACJE jest wolny, tam utworze wątek pt. coachman. Bedzie można wpisywać tam zauwazone nieprawidłowiści w poszczególnych watkach/postach, tzn bluzgi, wzajemne wyzywanie sie rozciaganie stron, spam... itd. Nie jestem w stanie zapanować nad wszystkim. Postaram sie jesli tylko bedę obecny na forum w miare możliwosci je usuwać, tylko prosze o dokladna lokalizacje, tzn TYTUŁ WĄTKU I NR STRONY.

pzdr

ok, to świetny pomysł :) Mam nadzieję, że dzięki temu będzie wiekszy porządek na furum. Pozdrawiam :wink:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości