Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

luźne dyskusje inwestorów
Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

Postautor: Klakier17 » 17 gru 2017 17:41

https://zarabianienaforexgieldaobligacj ... -roku.html

FON? Naprawdę szkoda twojego cennego czasu, jedynie to ma walor edukacyjny i traktować to trzeba jako przestrogę tego typu spółki.
Ze swojej listy śmiało możesz usunąć bankruty jak Hyperion, Lark (powiązane z MNI która jest na groszach) bo będzie to wyglądać jak Cube czy Bumech (ew. cała rodzina w jednym spisie).
Tak samo CFI i Starhedge o który sam prosiłem ale oczywiście podpuszczałem cię bo to farbowany lis przecie :mrgreen:
Spółki Patrowicza to też albo kosz albo jeden wpis ze znanym zakończeniem, patrz FON.
EFE i Govenę można razem połączyć bo jedno posiada drugie a to drugie ledwie tydzień na giełdzie jest.

Możesz zrobić też jakąś ankietę i analizować jak się spółki będą powtarzały albo niech ktoś podaje jakieś 2 zdania uzasadnienia dlaczego analizować daną spółkę bo inaczej to każdy cie zasypie. :idea:
Ostatnio zmieniony 17 gru 2017 17:53 przez Klakier17, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

Postautor: Klakier17 » 17 gru 2017 17:48

Poza tym proponuję ci rozwiązanie zamiast *** reklamy których nikt nie lubi i każdy blokuje czym może to napisz do OBS-a z bloga Gazeta Giełdowa powie ci jak to zrobić. On kiedyś robił zbiórkę na prenumeratę Pulsu Biznesu i można było legalnie anonimowo wpłacać, chwila moment zebrał ponad 2 000 zł. Tutaj spokojnie z 20 gości wpłaci ci nawet minimum po 10 zł choć liczę więcej i masz już 200 zł czyli więcej niż za te reklamy przez pół roku.

Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

Postautor: Klakier17 » 17 gru 2017 17:56

https://zarabianienaforexgieldaobligacj ... -roku.html
Chciałem stworzyć bloga z chatem, albo i forum, dla graczy giełdowych. Ale z takim typowym, prawdziwym niezalenym.
No ale to chyba nie na Blogspocie gdzie obok artykułu o tym żeby unikać jakiejś szemranej spółki, wyświetla się reklama jakiegoś Forexa z siedzibą na Cyprze.

daimond
Chorąży sztabowy
Posty: 4681
Rejestracja: 13 mar 2006 20:42

Re: Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

Postautor: daimond » 17 gru 2017 18:23

właśnie o HYP prosiłem bo udziały
w spółce MSS, proszę o analizę dalej.

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

Postautor: AdamKruchy » 17 gru 2017 18:33

Klakier dzięki za info. Muszę pomyśleć, ale to już po Sylwestrze. Stworzyć coś takiego, co będzie naczyniem połączonym. Będziemy potrzebowa realne info, że Szczecina to ten z okolic jedzie i sprawdza. To działa. W USA tak jest. Szwagierka znajdzie mi artykuł to wrzucę, że takie coś teraz rządzi i pozwala ludziom zarabiać. Do tego dzięki informacjom ostrzegają przed kłopotami, kiepskimi spółkami itp.

Ale jeszcze raz dzięki.
Co do Hyperiona to tez zrobię, tylko dajcie mi czas.
8) 8) 8)

Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

Postautor: Klakier17 » 17 gru 2017 20:52

Idąc za ciosem jeszcze mi się nasuwa coś takiego jak CrowFunding albo najprościej zakładasz konto na PayPal i to chyba nawet da rady do obecnego bloga podpiąć, wtedy kto chce co ci coś tak kapnie, nawet w walucie 8)


Dobra ponieważ się aktywnie udzielam to poproszę o analizę spółki która gdzieś mi wpadła w oko i zainteresowała Emmerson Realty (EMM) z Njukonekta. Uzasadnienie wniosku :mrgreen:
https://emmerson.pl/pl/
Jest sobie groszówka Emmerson Realty która działa w pośrednictwie nieruchomości i rok w rok ma straty nawet teraz kiedy jest boom w mieszkaniach a chwalą się stałymi zleceniami obsługą różnych inwestycji na wyłączność. Straty może nie jakieś masakryczne ale jednak spore. Groszówka która prowadzi realny biznes w dobrym obszarze, posiadająca lokale w kilku miastach w kraju (swoje i franczyzowe, byłem w jednym z nich), zatrudniająca realnie kilkadziesiąt osób no to jak na NewConnect wydawałoby się że cud-miód. Tymczasem 10 milionów na sprzedaży po 3 kwartałach i ... Tabelkowo cena 40gr na giełdzie 6gr. Co tu jest nie tak z finansami, czy kasa gdzieś wypływa, czy ciążą straty z lat ubiegłych, czy są inne problemy nie widoczne od razu? Czy po prostu brak zainteresowania a spółeczka ok? Jest również notowana Grupa Emmerson (GEM) powiązane są ze sobą.
Dzięki z góry i pozdrówki.

dani123
Plutonowy
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2017 07:36

Re: Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

Postautor: dani123 » 20 gru 2017 07:40

Kruchy w dalszym ciągu czekam na odpowiedź odnośnie Alei+parę innych informacji, więcej nie che mi się pisać póki co tylko tyle:) :
Zgodnie z nową restrykcją Kruszek melduje się jako obserwator i czekam na odpowiedź. Możesz zacząć od 0, postaraj się:
1) Jaki odsetek negatywnych opinii stanowią miesięczne paragony, dla uproszczenia przyjmijmy 1000. Niżej screen z dowodem, że takie ilości są realne-na forum bankiera znajdziesz tegoroczne zdjęcie. Ponadto skąd wzięły Ci się setki opinii?
https://imgur.com/7bkBCbG
2) W jaki sposób określasz super wyniki? Co składa się na te super wyniki? Część detaliczna czy część hurtowa? Na którą część są negatywne opinie? Czemu Twoim zdaniem hurtownicy zza granicy czytają polskie fora o Alei?
3) Czemu używasz terminu informacja poufna, nie znając podstawowych kryterium takich informacji?
4) Czemu skłamałeś z historią o mechaniku? Często zdarza Ci się kłamać i manipulować faktami?
5) Czemu na podstawie samego wyświetlenia, nie znając języka rosyjskiego mówisz o powiązaniach spółki i emisji z Rosją?
6) Czemu uważasz, że Aleja jest zła, bo nie zatrudnia na zasadzie umowy o pracę?
7) Czy sprawdziłeś już, że można w Polsce dobrowolnie odprowadzać składki do ZUS?
8) Czemu szkalujesz dobre imię członków RN? W tym jednego szanowanego opozycjonistę?
9) Czy masz skłonności rusofobiczne?
„jak dla mnie za dużo nazwisk rosyjskojęzycznych”
10) Na jakiej podstawie oceniasz kompetencje osób związanych ze spółką? I czemu nie zapoznałeś się z ogólnodostępnymi życiorysami? Czemu tak lekceważąco ich traktujesz? Jaki zawód Ty wykonujesz?
„jak dla mnie w tej spółce jest pomieszanie z poplątaniem, z jednej strony właściciel, obok aktorka, opozycjonista, „
11) Na jakiej podstawie twierdzisz, że życiorysy mają być na stronie spółki?
12) Czemu chcesz pouczać spółkę, która z detalu przeszła na międzynarodowy hurt?
13) Czemu twierdzisz, że Prezes spółki będzie sypała akcjami po zakończeniu lock upa? Skąd masz takie informacje? I czemu Twoim zdaniem nie sypie teraz akcjami nie ujętymi w lock upie?
14) Czemu zmieniłeś politykę i usunąłeś naszą konwersację unikając moich odpowiedzi? Czemu dalej usuwasz moje wiadomości? Zalogowałem się, obserwuje więc czemu? Czemu nie odpowiadasz? https://imgur.com/DxOYMTB
15) Jakie masz kompetencje, by na swoim blogu „poprawiać’ rekomendacje banków? Czemu przeczytałeś tylko sam finał rekomendacji bez zagłębiania się w szczegóły?
16) Co masz do powiedzenia ludziom, których nagoniłeś na Stoppoint pod nic nie znaczące listy intencyjne? W których nawet druga strona wstydziła się ujawnić? Czemu naganiałeś na 40+gr, 50gr. Jaki miałeś w tym interes?
17) Czemu szkalujesz dobre spółki nie znając podstaw analiz? Przeinaczając fakty, kłamiąc, manipulując informacjami? A wychwalasz spółkę zbudowaną na spekulacyjnych fundamentach, Klasztornych?
18) Czemu kłamiesz, że ktoś się kontaktował z Tobą w sprawie sponsorowanego artykułu, jeśli wiemy że Twój blog jest poniżej wszelkich poziomów? I czemu żalisz się, że ludzie mają włączonego ad blocka. Nie zarabiasz na giełdzie czy grasz wirtualnie?

Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

Postautor: Klakier17 » 20 gru 2017 20:37

Mnie się wydawało że na swoim blogu może pisać co mu się podoba :?:

dani123
Plutonowy
Posty: 16
Rejestracja: 20 gru 2017 07:36

Re: Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

Postautor: dani123 » 21 gru 2017 08:01

@kruchy vel klakier vel pablo vel bolek vel Andersen(to akurat ode mnie :))
Łącznie z kłamstwami, manipulacją faktami, oszustwem. Dokładnie możesz pisać co chcesz, tak jak i ja mogę wytykać ci te brednie na każdym kroku. W dalszym ciągu nie odpowiedziałeś.

eforumowicz
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2018 17:30

Re: Blog Adama Kruchego - zdążyć przed końcem roku

Postautor: eforumowicz » 29 lip 2018 17:41

Blog na platformie blogger (blogspot.com) jest dobrym pomysłem. Czytam tam regularnie kilka o inwestowaniu.
Co wpłat z internetu to za mocno bym się na nie nastawiał ;-)


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości