Misiek

luźne dyskusje inwestorów
incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8077
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Misiek

Postautor: incoqnito » 23 sty 2018 14:26

Obrazek
Tak niewiele żądam
Tak niewiele pragnę
Patrzcie jak wyglądam,
ciuszki noszę ładne.

Tak niewiele myślę
Tak niewiele znaczę
Za co się nie wezmę,
zaraz to spartaczę.

(refren)
Koryto
kocham i rozumiem
koryta oddać nie umiem
Koryto kocham i rozumiem
władzy oddać nie umiem

Tak niewiele miałem
Tak niewiele mam
Trochę dał wyborca
trochę wziąłem sam.

Nie mam żadnych żądań,
oczekiwań wielu,
wczoraj byłem w PiSie,
jutro w pe-es-elu...

Koryto
kocham i rozumiem
koryta oddać nie umiem

Nie mam kręgosłupa
honoru - ani krztyny.
Jak koryto wyschnie,
wrócę do Schetyny...

Mają fajną pakę
jest tam Thun i Boni.
Wróciłbym do PiSu,
lecz Jarek nie dzwoni..

Takie mam poglądy
na naszą ojczyznę -
zmieniam partie częściej
niż zmieniam bieliznę.

Takie mam ambicje,
takie priorytety -
partie zmieniam częściej
niż zmieniam skarpety.

Koryto
kocham i rozumiem
koryta oddać nie umiem

:lol: :lol: :lol:

REKLAMA


AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

a Rysiek Czarnecki nie "lepszy" ?

Postautor: AdmiralPiett » 23 sty 2018 14:33

a Rysiek Czarnecki nie "lepszy" ?

1/ był jednym z sygnatariuszy Ruchu Polityki Realnej przekształconego następnie w Unię Polityki Realnej.

2/ W październiku 1989 współtworzył Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe

3/ W wyborach parlamentarnych w 1991, został wybrany w okręgu wrocławskim posłem na Sejm I kadencji z listy Wyborczej Akcji Katolickiej.

4/ W wyborach w 1993 bez powodzenia kandydował do Sejmu z listy Katolickiego Komitetu Wyborczego „Ojczyzna”.

5/ W wyborach parlamentarnych w 1997, zdobył mandat poselski z listy Akcji Wyborczej Solidarność.

- pełnił urząd ministra-członka Rady Ministrów w rządzie Jerzego Buzka

6/ W wyborach parlamentarnych w 2001 roku ubiegał się ponownie o mandat posła z listy Akcji Wyborczej Solidarność Prawicy,

7/ w 2003 objął funkcję doradcy Andrzeja Leppera ds. polityki międzynarodowej.

8/ W lutym 2004 został członkiem Samoobrony RP, po czym w czerwcu tego samego roku uzyskał mandat deputowanego do Parlamentu Europejskiego z listy tego ugrupowania,


9/ We wrześniu 2008 wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości

a w ogole to urodził się w Londynie jako Richard Henry Czarnecki.

Dopiero w 2013 zmienił imiona na Ryszard Henryk !

ze nie wspomne o zwiazkach z SLD , jest żonaty z Emilią, córką Mirosława Hermaszewskiego, pierwszego polskiego kosmonauty ale i członka Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego !
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: Misiek

Postautor: Trolejbus » 23 sty 2018 15:11

Poprzednicy jak Miller, to był w 2005 r. wspominali coś o zmniejszeniu liczby posłów i likwidacji senatu, a ci o tym sza.

Ja bym zredukował parlament o połowę do 230 posłów i senat do 25 senatorów. Ale by było oszczędności. :evil: :evil:

Tylko żeby oni to chcieli pchnąć.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

scorpio
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2236
Rejestracja: 19 maja 2006 16:02
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Misiek

Postautor: scorpio » 23 sty 2018 15:33

Popieram AdmiralPiett Rycho Czarnecki to prekursor wszyscy inni mu nie dorastaja do pięt w pogoni za korytem 8)

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Misiek

Postautor: AdmiralPiett » 23 sty 2018 15:53

Popieram AdmiralPiett Rycho Czarnecki to prekursor wszyscy inni mu nie dorastaja do pięt w pogoni za korytem 8)
Misiek ma/mial "godnego" nauczyciela :mrgreen:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

klapaucjusz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3478
Rejestracja: 18 lis 2005 20:21
Lokalizacja: Szczecin

Re: Misiek

Postautor: klapaucjusz » 23 sty 2018 15:59

Popieram AdmiralPiett Rycho Czarnecki to prekursor wszyscy inni mu nie dorastaja do pięt w pogoni za korytem 8)
A jak pięknie rodzinę poustawiał w zbrojeniówce i gdzie tylko się da !
Gwint to maszynka do zarabiania pieniędzy !

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Misiek

Postautor: Caius Cosades » 23 sty 2018 16:13

Poprzednicy jak Miller, to był w 2005 r. wspominali coś o zmniejszeniu liczby posłów i likwidacji senatu, a ci o tym sza.

Ja bym zredukował parlament o połowę do 230 posłów i senat do 25 senatorów. Ale by było oszczędności. :evil: :evil:

Tylko żeby oni to chcieli pchnąć.
Poszedłbym dalej: 100 senatorów i likwidacja sejmu którego kompetencje przejąłby senat. Wymóg zostania senatorem wg. mnie: min 30 lat, tytuł doktora i członkostwo w mensie - 100 takich rządziło by lepiej Polską niż obecne 560 (460 posłów + 100 senatorów) :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: Misiek

Postautor: Trolejbus » 23 sty 2018 16:32

Poprzednicy jak Miller, to był w 2005 r. wspominali coś o zmniejszeniu liczby posłów i likwidacji senatu, a ci o tym sza.

Ja bym zredukował parlament o połowę do 230 posłów i senat do 25 senatorów. Ale by było oszczędności. :evil: :evil:

Tylko żeby oni to chcieli pchnąć.
Poszedłbym dalej: 100 senatorów i likwidacja sejmu którego kompetencje przejąłby senat. Wymóg zostania senatorem wg. mnie: min 30 lat, tytuł doktora i członkostwo w mensie - 100 takich rządziło by lepiej Polską niż obecne 560 (460 posłów + 100 senatorów) :twisted:
Jeszce bym wprowadził limit, że ta sama osoba może być tylko 3 kadencje maksymalnie, a teraz to oni siedzą tam dożywotnio i "zajmują miejsca" - obecnym młodym 30-40 latkom, którzy mogliby rządzić.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Misiek

Postautor: HotDog » 23 sty 2018 17:56

za duza liczba :!:
po dwóch z województwa i likwidacja senatu :!: :!: :!: :!:

KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Misiek

Postautor: KOSA7 » 23 sty 2018 19:56

..no to dla przypomnienia..
Obrazek
Zobacz macki PIS-owskiej ośmiornicy, nepotyzm i kolesiostwo !
http://misiewicze.pl/lista-misiewiczow

KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: a Rysiek Czarnecki nie "lepszy" ?

Postautor: KOSA7 » 23 sty 2018 19:59

a Rysiek Czarnecki nie "lepszy" ?

1/ był jednym z sygnatariuszy Ruchu Polityki Realnej przekształconego następnie w Unię Polityki Realnej.

2/ W październiku 1989 współtworzył Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe

3/ W wyborach parlamentarnych w 1991, został wybrany w okręgu wrocławskim posłem na Sejm I kadencji z listy Wyborczej Akcji Katolickiej.

4/ W wyborach w 1993 bez powodzenia kandydował do Sejmu z listy Katolickiego Komitetu Wyborczego „Ojczyzna”.

5/ W wyborach parlamentarnych w 1997, zdobył mandat poselski z listy Akcji Wyborczej Solidarność.

- pełnił urząd ministra-członka Rady Ministrów w rządzie Jerzego Buzka

6/ W wyborach parlamentarnych w 2001 roku ubiegał się ponownie o mandat posła z listy Akcji Wyborczej Solidarność Prawicy,

7/ w 2003 objął funkcję doradcy Andrzeja Leppera ds. polityki międzynarodowej.

8/ W lutym 2004 został członkiem Samoobrony RP, po czym w czerwcu tego samego roku uzyskał mandat deputowanego do Parlamentu Europejskiego z listy tego ugrupowania,


9/ We wrześniu 2008 wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości

a w ogole to urodził się w Londynie jako Richard Henry Czarnecki.

Dopiero w 2013 zmienił imiona na Ryszard Henryk !

ze nie wspomne o zwiazkach z SLD , jest żonaty z Emilią, córką Mirosława Hermaszewskiego, pierwszego polskiego kosmonauty ale i członka Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego !


,,Obatel " Czarnecki to jeden z największych pisowskich gburów, wkrótce straci stanowisko...
wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego - dowiedziała się Katarzyna Szymańska-Borginon, korespondentka RMF FM w Brukseli. Powodem takiej dezycji mają być niedawne słowa europosła PiS, który porównał Różę Thun do szmalcowników z czasów II .
Zobacz macki PIS-owskiej ośmiornicy, nepotyzm i kolesiostwo !
http://misiewicze.pl/lista-misiewiczow

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: Misiek

Postautor: Trolejbus » 23 sty 2018 20:02

za duza liczba :!:
po dwóch z województwa i likwidacja senatu :!: :!: :!: :!:
Z drugiej jednak strony jakby była mała liczba posłów, to łatwo by było ich lobbować w jakieś sprawie, by przepchnąć jakąś ustawę. Możesz kilka osób przekonać do jakiegoś pomysłu, ale nie 460 osób.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8077
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Misiek

Postautor: incoqnito » 23 sty 2018 20:59

Jak to mówi stare porzekadło, uderz w stół a lemingi się odezwą


Ricardo skoczek również nie ma to tamto, tyle że on skakał zawsze po prawicy, a pan Misiek...
No uczeń przerósł miszcza :lol: :lol: :lol:

A teraz lemingi auuu, auuu, auuu że Polacy to naziści, że faszyści, ze rasiści, ze ksenofoby itd wg zaleceń tow Lisa i tow Adama i WSI24 bo tyle Wam zostało.

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Misiek

Postautor: HotDog » 23 sty 2018 21:05

za duza liczba :!:
po dwóch z województwa i likwidacja senatu :!: :!: :!: :!:
Z drugiej jednak strony jakby była mała liczba posłów, to łatwo by było ich lobbować w jakieś sprawie, by przepchnąć jakąś ustawę. Możesz kilka osób przekonać do jakiegoś pomysłu, ale nie 460 osób.
...masz rację..w naszym kraju ludzie nie interesują się zbytnio o to jak i co robią politycy...przykład 8 lat rządów lemingów..

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Misiek

Postautor: HotDog » 23 sty 2018 21:06

Jak to mówi stare porzekadło, uderz w stół a lemingi się odezwą


Ricardo skoczek również nie ma to tamto, tyle że on skakał zawsze po prawicy, a pan Misiek...
No uczeń przerósł miszcza :lol: :lol: :lol:

A teraz lemingi auuu, auuu, auuu że Polacy to naziści, że faszyści, ze rasiści, ze ksenofoby itd wg zaleceń tow Lisa i tow Adama i WSI24 bo tyle Wam zostało.
oraz podłoga :lol: :lol: ,dajmy im już spokój wszak nie kopie się leżącego :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości