Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

luźne dyskusje inwestorów
adam skruchy
Sierżant sztabowy
Posty: 116
Rejestracja: 22 gru 2017 10:36

Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: adam skruchy » 05 lut 2018 21:42

Dow Jones min.23.923,88
S&P 500 min. 2.636,98

REKLAMA


adam skruchy
Sierżant sztabowy
Posty: 116
Rejestracja: 22 gru 2017 10:36

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: adam skruchy » 05 lut 2018 21:43

dawaj kolejne targety

pliss :P

|Czarna.Koszula|
Starszy chorąży
Posty: 1010
Rejestracja: 10 gru 2017 20:06

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 lut 2018 21:44

dawaj kolejne targety

pliss :P
Panadara bezpiecznik Ci wysiadł? :lol: :lol: :lol: Na DJIA spadek jeszcze z 2 tys. pkt.
Nie ma tolerancji dla nietolerancji.

adam skruchy
Sierżant sztabowy
Posty: 116
Rejestracja: 22 gru 2017 10:36

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: adam skruchy » 05 lut 2018 21:47

dawaj kolejne targety

pliss :P
Panadara bezpiecznik Ci wysiadł? :lol: :lol: :lol: Na DJIA spadek jeszcze z 2 tys. pkt.
jak ktoś dobrze wróży to dlaczego nie można go pochwalić ?

|Czarna.Koszula|
Starszy chorąży
Posty: 1010
Rejestracja: 10 gru 2017 20:06

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: |Czarna.Koszula| » 05 lut 2018 21:48

dawaj kolejne targety

pliss :P
Panadara bezpiecznik Ci wysiadł? :lol: :lol: :lol: Na DJIA spadek jeszcze z 2 tys. pkt.
jak ktoś dobrze wróży to dlaczego nie można go pochwalić ?
pomyśl że zlecenia sprzedaży na Wall Street się opóżniają :)), chwal, chwal mi tam nic do tego
Nie ma tolerancji dla nietolerancji.

Adikx
Chorąży sztabowy
Posty: 5564
Rejestracja: 02 maja 2007 16:03
Lokalizacja: ww

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: Adikx » 05 lut 2018 22:05

już czas :shock:

Adikx
Chorąży sztabowy
Posty: 5564
Rejestracja: 02 maja 2007 16:03
Lokalizacja: ww

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: Adikx » 05 lut 2018 22:08

czy i kiedy szortować vixa, może macie jakiś pomysł

arbryś79wawa2
Sierżant sztabowy
Posty: 189
Rejestracja: 22 lis 2017 23:08
Lokalizacja: WRÓŻKA ZĘBUSZKA

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: arbryś79wawa2 » 05 lut 2018 22:19

dawaj kolejne targety

pliss :P
23705,6 min dziś, 2 tydzień spadkowy, dwie świece spadkowe technicznie dla osób, co się uczą, a zakładając, że trzy są zazwyczaj to 22600 trzecia tygodniwa trafi
Na miesiacach 22600 saparcie pozd
Wróżka Zębuszka

adam skruchy
Sierżant sztabowy
Posty: 116
Rejestracja: 22 gru 2017 10:36

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: adam skruchy » 05 lut 2018 22:33

dawaj kolejne targety

pliss :P
23705,6 min dziś, 2 tydzień spadkowy, dwie świece spadkowe technicznie dla osób, co się uczą, a zakładając, że trzy są zazwyczaj to 22600 trzecia tygodniwa trafi
Na miesiacach 22600 saparcie pozd
Wróżka Zębuszka
no to będzie bujać jak *** na kiju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pozd
uczeń :P

arbryś79wawa2
Sierżant sztabowy
Posty: 189
Rejestracja: 22 lis 2017 23:08
Lokalizacja: WRÓŻKA ZĘBUSZKA

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: arbryś79wawa2 » 05 lut 2018 22:34

Jedno jest pewne, wyrosłem na tym forum, uczyłem się spekulacji razem z wami, patrzyłem nocami i dniami na analizę techniczną, przeszedłem od niewiedzy do wiedzy, ale wtedy jeszcze nie wydawało mi się, że coś wiem, bo wkółko wydawało mi się, że mało wiem i tak rzeżbiłem tą wiedzę, natępnie konkurs FX 2008 XTB i eksplozja, poczułem moc, 3 lata po trafiłem do Marka Falenty, gdzie zanim tafiłem do niego wykreowałem sobie w głowie, że zdobędę swój szczyt i pragnienia i zbuduje nową jakość, tak było na ZWG i Hawe
I co nikt mi za to słowa dziękuje nie powiedział, tylko jak psa zostawił a potem telefonów nie odbierał,a zarobił HAWE 70mln 2 pakiety po 7,5mln sztuk cena 4,65, inne zrzuty itd, to ponad 110=120mln hawe na mych oczach z rachunku OFE brały, ZWG pakiety 6,65 za ponad 25mln,z innymi zrzutami ze 30mln
I co 1zł nie dostałem, podziękowania żadnego i takie to spełnienie marzeń, gdzie grubasy maja cie w D***, dal osiągnięcia marzeń było warto, zdobyłem swoje K2
Teraz niech idzie do ***** Falenta i nabierze rozumu, z kasą uciekł na Cypr, bo Falenta Investment i tam zakitrał zapewne
Powiem tak, ta giełda wielka nie będzie, bo tu nawet 1zł Ci nie zapłacą za twoją cięzką prace i jeżeli tak płąci się za cięzką prace to nikt tu nie będzie się nadstwaił i coś robił, 1 zł 1zł

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: SHUN_TZU » 05 lut 2018 22:45

Jedno jest pewne, wyrosłem na tym forum, uczyłem się spekulacji razem z wami, patrzyłem nocami i dniami na analizę techniczną, przeszedłem od niewiedzy do wiedzy, ale wtedy jeszcze nie wydawało mi się, że coś wiem, bo wkółko wydawało mi się, że mało wiem i tak rzeżbiłem tą wiedzę, natępnie konkurs FX 2008 XTB i eksplozja, poczułem moc, 3 lata po trafiłem do Marka Falenty, gdzie zanim tafiłem do niego wykreowałem sobie w głowie, że zdobędę swój szczyt i pragnienia i zbuduje nową jakość, tak było na ZWG i Hawe
I co nikt mi za to słowa dziękuje nie powiedział, tylko jak psa zostawił a potem telefonów nie odbierał,a zarobił HAWE 70mln 2 pakiety po 7,5mln sztuk cena 4,65, inne zrzuty itd, to ponad 110=120mln hawe na mych oczach z rachunku OFE brały, ZWG pakiety 6,65 za ponad 25mln,z innymi zrzutami ze 30mln
I co 1zł nie dostałem, podziękowania żadnego i takie to spełnienie marzeń, gdzie grubasy maja cie w D***, dal osiągnięcia marzeń było warto, zdobyłem swoje K2
Teraz niech idzie do ***** Falenta i nabierze rozumu
Pweim tak, ta gieła wielka nie będzie, bo tu nawet 1zł Ci nie zapłacą za twoją cięzką prace i jeżeli tak płąci się za cięzką prace to nikt tu nie będzie się nadswaił i coś robił, 1 zł 1zł
no widzisz i trafiłeś w mentalność Polaczka... wyssie z Ciebie wszystko za 1 zł ... założę się o dobre whiskey ze jakbyś te typy rozprowadził wśród normalnych drobnych dalej byś miał gdzie zadzwonić, gdzie na wakacje za free jechać i kilku prawdziwych znajomych byś miał...jakby to powiedzieć „murzyn zrobilb swoje, murzyn może odejść” pzdr
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

arbryś79wawa2
Sierżant sztabowy
Posty: 189
Rejestracja: 22 lis 2017 23:08
Lokalizacja: WRÓŻKA ZĘBUSZKA

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: arbryś79wawa2 » 05 lut 2018 22:50

Jedno jest pewne, wyrosłem na tym forum, uczyłem się spekulacji razem z wami, patrzyłem nocami i dniami na analizę techniczną, przeszedłem od niewiedzy do wiedzy, ale wtedy jeszcze nie wydawało mi się, że coś wiem, bo wkółko wydawało mi się, że mało wiem i tak rzeżbiłem tą wiedzę, natępnie konkurs FX 2008 XTB i eksplozja, poczułem moc, 3 lata po trafiłem do Marka Falenty, gdzie zanim tafiłem do niego wykreowałem sobie w głowie, że zdobędę swój szczyt i pragnienia i zbuduje nową jakość, tak było na ZWG i Hawe
I co nikt mi za to słowa dziękuje nie powiedział, tylko jak psa zostawił a potem telefonów nie odbierał,a zarobił HAWE 70mln 2 pakiety po 7,5mln sztuk cena 4,65, inne zrzuty itd, to ponad 110=120mln hawe na mych oczach z rachunku OFE brały, ZWG pakiety 6,65 za ponad 25mln,z innymi zrzutami ze 30mln
I co 1zł nie dostałem, podziękowania żadnego i takie to spełnienie marzeń, gdzie grubasy maja cie w D***, dal osiągnięcia marzeń było warto, zdobyłem swoje K2
Teraz niech idzie do ***** Falenta i nabierze rozumu
Pweim tak, ta gieła wielka nie będzie, bo tu nawet 1zł Ci nie zapłacą za twoją cięzką prace i jeżeli tak płąci się za cięzką prace to nikt tu nie będzie się nadswaił i coś robił, 1 zł 1zł
no widzisz i trafiłeś w mentalność Polaczka... wyssie z Ciebie wszystko za 1 zł ... założę się o dobre whiskey ze jakbyś te typy rozprowadził wśród normalnych drobnych dalej byś miał gdzie zadzwonić, gdzie na wakacje za free jechać i kilku prawdziwych znajomych byś miał...jakby to powiedzieć „murzyn zrobilb swoje, murzyn może odejść” pzdr
wiem, jeszcze mnie z karą zostawił cały zarany MArek Falenta i jego prawa ręka Krzysztof Rybka
Gdy zrobiłem ten obrot 183mln 3 dnia mego pobytu tam na Nullo usłyszałem co, bo to budynek nowy i słychać było w biurowych zbaudowaniach a pietro niżej pod Rybką siedziałem słowo radości Rybki do Falenty - ubierzemy ich

Ja obrotu nie planowałem, za dużo kasy miaelm po sprzedazy IDM i wałczyłem, bo to 3 dzien wzrosów był o kurs a i walili na mnie z kałacha na łeb i walczyłem o plus tego nia, iaczej spadająca gwiazda by była na dużym obrocie
Mam dużo w głowie, bo pamięc mam dobrą, jeszcze popisze

arbryś79wawa2
Sierżant sztabowy
Posty: 189
Rejestracja: 22 lis 2017 23:08
Lokalizacja: WRÓŻKA ZĘBUSZKA

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: arbryś79wawa2 » 05 lut 2018 22:54

a iDM miałem 30mln sztuk i mowie, tego się nie sprzeda, bo kurs się zawali a Falenta co na to cytuje:

Wal im na głowe, mają 2mln na obronę kursu, Falenta był wtedy głownym akcjonariuszem IDM, więc to były dane niejawne, wiedział, że trupem śmeirdzi społka

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: SHUN_TZU » 05 lut 2018 22:58

a iDM miałem 30mln sztuk i mowie, tego się nie sprzeda, bo kurs się zawali a Falenta co na to cytuje:

Wal im na głowe, mają 2mln na obronę kursu, Falenta był wtedy głownym akcjonariuszem IDM, więc to były dane niejawne, wiedział, że trupem śmeirdzi społka
no cóż kawał lekcji życia... pamiętaj i wyciągaj wnioski na przyszłość... ze czasem z nami drobnymi lepiej stracić niż z grubasem obrać drobnych 😏
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

arbryś79wawa2
Sierżant sztabowy
Posty: 189
Rejestracja: 22 lis 2017 23:08
Lokalizacja: WRÓŻKA ZĘBUSZKA

Re: Brysiak wróżka zębuszka - BRAWO TY !

Postautor: arbryś79wawa2 » 05 lut 2018 23:06

a iDM miałem 30mln sztuk i mowie, tego się nie sprzeda, bo kurs się zawali a Falenta co na to cytuje:

Wal im na głowe, mają 2mln na obronę kursu, Falenta był wtedy głownym akcjonariuszem IDM, więc to były dane niejawne, wiedział, że trupem śmeirdzi społka
no cóż kawał lekcji życia... pamiętaj i wyciągaj wnioski na przyszłość... ze czasem z nami drobnymi lepiej stracić niż z grubasem obrać drobnych 😏
Falenta niewinny, wszędzie niewinny, nawet kelnerzy winni a nie on czyli jak Młodych Wilkach złapią Cię za rękę mów, że to nie twoja, typowy PO wy naciągacz, dlatego ta giełda tam wygląda, stworzyli NEW Connect a tam nie ma komu pompować, nawet czasmi nie o pompowanie chodzi, nie ma komu łatać dziur w popycie, po opdaż zawsze się pojawi, małe spolki wyjałowione bez jaj,bo nikt jaj swoich na tacy eraz nie da,a to wymaga lat i doświadczenia


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości