NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

luźne dyskusje inwestorów
Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: Klakier17 » 14 lut 2018 18:53

Budujemy TOP listę wyników pereł, wyłonimy zwycięzców w kategoriach TOP perła i TOP padaka
Dawać te *oksy, *eny i *any :lol:

spółka || IV kwartał || k/k || rok 2017 || r/r ||
Boruta-Zachem || +1,96 mln || + || +1,21 mln || + ||
EBC Solicitors || -2,37 mln || - || -1,79 mln || - ||

REKLAMA


Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: Caius Cosades » 14 lut 2018 19:43

TOP padaka to na pewno GOVENA - stwierdzili że mają tak zajebisty raport że pochwalą się nim już w trakcie sesji... efekt natychmiastowy - 27% :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 14 lut 2018 20:52 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 1 raz.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

.siwy.
Starszy chorąży
Posty: 1805
Rejestracja: 02 paź 2007 20:11

Re: NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: .siwy. » 14 lut 2018 19:57

Mera...padaka bo nie mają obrotow

Zesk na akcje 15gr. Księgowo prawie 6zl. Rynkowo 1.5
Chociażbym chodził ciemną doliną, spadków się nie ulęknę

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: Trolejbus » 14 lut 2018 20:03

TOP padaka to na pewno GOVENA - sierdzili że mają tak zajebisty raport że pochwalą się nim już w trakcie sesji... efekt natychmiastowy - 27% :lol: :lol: :lol:
To pod to wcześniej pompowali kwita? :shock: Od rana nie mieli rosnąć, czułem, że coś wisi w powietrzu, a potem widziałem skoki. Nie wiedziałem tyko, z jakiego powodu. Tak jak wcześniej kupowali na wyścigi tak teraz spieszyli się, kto odda szybciej.
Obawiam się że takich niemiłych zaskoczeń (słabe wyniki) może być więcej.

A co myślicie o zrobieniu zestawienia spółek "top obrotu w miesiącu"? Wiem, że każdy może sobie takie zestawienie sam zrobić, ale nie każdemu się chce i nie każdy ma czas. A mając taki ranking, wiadomo by było, które spółki lepiej omijać (bo nie ma potem komu sprzedać, czyt. nie ma gdzie skoczyć). Przy okazji byśmy zobaczyli czarno na białym, jaka jest kondycja naszego grajdoła.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

.siwy.
Starszy chorąży
Posty: 1805
Rejestracja: 02 paź 2007 20:11

Re: NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: .siwy. » 14 lut 2018 20:32

TOP padaka to na pewno GOVENA - sierdzili że mają tak zajebisty raport że pochwalą się nim już w trakcie sesji... efekt natychmiastowy - 27% :lol: :lol: :lol:
To pod to wcześniej pompowali kwita? :shock: Od rana nie mieli rosnąć, czułem, że coś wisi w powietrzu, a potem widziałem skoki. Nie wiedziałem tyko, z jakiego powodu. Tak jak wcześniej kupowali na wyścigi tak teraz spieszyli się, kto odda szybciej.
Obawiam się że takich niemiłych zaskoczeń (słabe wyniki) może być więcej.

A co myślicie o zrobieniu zestawienia spółek "top obrotu w miesiącu"? Wiem, że każdy może sobie takie zestawienie sam zrobić, ale nie każdemu się chce i nie każdy ma czas. A mając taki ranking, wiadomo by było, które spółki lepiej omijać (bo nie ma potem komu sprzedać, czyt. nie ma gdzie skoczyć). Przy okazji byśmy zobaczyli czarno na białym, jaka jest kondycja naszego grajdoła.
Na bankierze masz taki ranking
Chociażbym chodził ciemną doliną, spadków się nie ulęknę

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: Caius Cosades » 14 lut 2018 21:34

Nie mogę się doczekać co złotouści Kierule z Bydgosko-Cypryjskiej WIRRówki (Softblue-Boruta-Athos) wymyślą w raporcie :twisted: :twisted: :twisted:

PS. Chodzi mi właśnie o Softblue np " Utraciliśmy status CBR (roczny przychód netto poniżej 1,2 mln euro), ale to bardzo dobra wiadomość bo to, bo tamto itd. itp." :lol: :twisted:

albo

"Wypiszemy się z Europejskiej Agencji Kosmicznej co pozwoli nam na zaoszczędzenie środków finansowych które się przydadzą bo jesteśmy ciągle na stratach"

Na bankierze już się niektórzy upijają bo ciśnienie za duże :lol: :lol: :lol:

Normalnie tam jest tak: Athos pożycza kasę Borucie (5-6 mln). Boruta płaci Softblue za "tajną" (!) umowę a Softblue bierze w sposób również tajny (niby na osobę... czyli Kierula PZ Athosa* brata PZ Softblue) akcje tej spółki za 4 bańki... przerzucają sobie kasę w wora do wora i księgują na zmianę wzrost inwestycji i przychodów :lol:

*został nim ponoć charytatywnie... tak se przyszedł z nudów na walne bo akurat przechodził tamtędy po zakupy i od razu prokurenta SBE jednogłośnie i "za darmo" zrobili też PZ Athosa :)
Ostatnio zmieniony 14 lut 2018 22:14 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 7 razy.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Re: NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: Smok2500 » 14 lut 2018 21:51

http://d.iplsc.com/ebi/02/14/110692/Max ... Q-2017.pdf

Uważam, że spółka pokazała bardzo dobre wyniki

rok zakończony rekordowym zyskiem netto jak na spółkę o tej kapitalizacji jest bardzo dobrze ciekawe jak rynek zareaguje

niskie bazy z I i II kw 2017 dają szansę na dużą poprawę wyniku w 2018r.

Gotówka milion zł na koncie
udzielone pożyczki 300 tyś zł
wzrost przychodów 3 mln zł w samym kwartale 4 w całym roku 10,6 mln zł
-----------------------------------------------------------------
Inwestycje wiążą się z ryzykiem

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: Trolejbus » 14 lut 2018 22:27

Smoku, może i by byli chętni na twoja perłę, ale każdy kto zobaczy na wykres będzie raczej sceptyczny. I to delikatne słowo jak myślę.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: Caius Cosades » 14 lut 2018 22:47

Softblue jednak, niestety ;), pozytywnie zaskoczyło:

https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2 ... 110717.pdf

Bańka zysku i cztery bańki przychodu netto czyli status CBR uratowany... przegrałem zakład z bankierowcami bo obstawiałem że będzie dużo gorzej a jak oni wygrają to odszczekam co napisałem naganiając na spadki :twisted: :twisted: :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: Klakier17 » 14 lut 2018 22:50

A jest jakaś "perła" która ma zysk np. 2-3 kwartały z rzędu i r/r też poprawę?
Póki co widzę chyba MBF Group ale cyfry niewielkie.

edit: widzę SoftBlue :-)

spółka || IV kwartał || k/k || rok 2017 || r/r ||
Boruta-Zachem || +1,96 mln || + || +1,21 mln || + ||
EBC Solicitors || -2,37 mln || - || -1,79 mln || - ||
SoftBlue || +0,96 mln || + || +0,86 mln || + ||
Aleja || +0,68 mln || + || +2,19 mln || + ||

Dużo zer w raporcie: TaxusFund, Mobimedia, ...

Smok2500
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3915
Rejestracja: 26 mar 2006 14:06

Re: NewConnect - wyniki pereł (oficjalny wątek)

Postautor: Smok2500 » 14 lut 2018 23:13

Dla mnie dobrze że nie ma zainteresowania wykres pokazuje że akcje zebrane i Ci co wiszą czekają na 0.8 gr na wyjście jutro powinnis odetchnąć z ulgą :-)

Ja będę dalej robił po swojemu

Dla mnie obecna wycena jest bardzo niska a potencjał do wzrostu po tym raporcie się nie zmienia na ten moment widzę tutaj szansę na 1.5-2 zł

Jeśli 1 i 2 kwartał 2018 r. Będą dużo lepsze od zeszłorocznych to będzie ciekawie a widać że przychody rosną i w 2018 powinny przekroczyć 12 mln a jak otworzą nowe lokale to więcej

Dodatkowo za chwile powinno być info o przyznaniu dotacji jeśli dostaną to też pozytywnie wpłynie na kurs

Inwestując w fundamentalnej mocne spółki nie musisz się bać a nawet jak przychodzi korekta to możesz sobotę e dokupić bo ktoś spanikowal i oddał

Jak mocno poprawia się wskaźniki jak zostanie uaktualniony raport w serwisach :-)

Czy jutro zaatakujemy 1 zł ?
-----------------------------------------------------------------
Inwestycje wiążą się z ryzykiem


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości