CZY RPRZEJECIE LOTOSU to cicha zemsta PIS na ADAMOWICZU ? i PO z gdanska?

luźne dyskusje inwestorów
Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: CZY RPRZEJECIE LOTOSU to cicha zemsta PIS na ADAMOWICZU ? i PO z gdanska?

Postautor: Caius Cosades » 27 lut 2018 17:53

Nie wiem co ma LOT do wegla ... no chyba ze teraz w locie lata sie na silnikach parowych

Ale odpowiem ... LOT zostal zrestrukturyzowany i wyciagniety z bliskiej upadlosci w latach PO-PSL

Juz w 2014 roku przyniosl 100 mln zysku.

EOT.
chyba czytaliśmy ten sam artykuł z Lisweeka w który tłumaczą baranom z PO że to że teraz w locie jest dobrze to zasługa PO a PiS jedyne co robi dobrze to to że kontynuuje strategie genialnego Folksdojcza :lol: :lol: :lol:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7424
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CZY RPRZEJECIE LOTOSU to cicha zemsta PIS na ADAMOWICZU ? i PO z gdanska?

Postautor: NiKtoś » 28 lut 2018 10:41

Bedzie znowu mniej spolek sensownych do grania.. Niech polacza caly WIG20 juz najlepiej bedzie to wielkosc zredniej firmy amerykanskiej..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: CZY RPRZEJECIE LOTOSU to cicha zemsta PIS na ADAMOWICZU ? i PO z gdanska?

Postautor: H.A.N.Z.O » 28 lut 2018 11:17

Bedzie znowu mniej spolek sensownych do grania.. Niech polacza caly WIG20 juz najlepiej bedzie to wielkosc zredniej firmy amerykanskiej..
ja nie widze problemu bedzie wiecej miejsca dla dobrych prywatnych spolek
typu dino polska cd projekt te dwie spolki juz dawno powinny byc w wig20

nie rozumiem co taki eurocash albo tauron robia w wgi20 .........

a notowania lotosu o orlenu i tak byly ze soba silnie skorelowane
zreszta watpie zeby lotos zniknal z gieldy
zrobia pewnie wezwanie do 66% i tyle

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: CZY RPRZEJECIE LOTOSU to cicha zemsta PIS na ADAMOWICZU ? i PO z gdanska?

Postautor: Caius Cosades » 28 lut 2018 12:27

Bedzie znowu mniej spolek sensownych do grania.. Niech polacza caly WIG20 juz najlepiej bedzie to wielkosc zredniej firmy amerykanskiej..
I tak nikt nie grał JEDNOCZEŚNIE na Orlenie i Lotosie - albo pierwszy albo drugi nigdy razem... poza tym kursy były skorelowane minimum w 4/5... więc uwierz mi krzywda się nie stanie... poza tym kapitalizacja powiększonego Orlenu będzie większa niż suma jednostkowych spółek dzięki zmniejszeni kanibalizmu i pozytywnych synergii a także zwiększeniu znaczenia firmy poza granicami Polski... zresztą ja bym połączył ten powiększony Orlen z PGNiGe i powalczył o nasze złoża ropy a także drenował takim gigantem złoża u ciapatych :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży
Posty: 1813
Rejestracja: 24 lip 2017 09:04

Re: CZY RPRZEJECIE LOTOSU to cicha zemsta PIS na ADAMOWICZU ? i PO z gdanska?

Postautor: H.A.N.Z.O » 28 lut 2018 12:38

Bedzie znowu mniej spolek sensownych do grania.. Niech polacza caly WIG20 juz najlepiej bedzie to wielkosc zredniej firmy amerykanskiej..
I tak nikt nie grał JEDNOCZEŚNIE na Orlenie i Lotosie - albo pierwszy albo drugi nigdy razem... poza tym kursy były skorelowane minimum w 4/5... więc uwierz mi krzywda się nie stanie... poza tym kapitalizacja powiększonego Orlenu będzie większa niż suma jednostkowych spółek dzięki zmniejszeni kanibalizmu i pozytywnych synergii a także zwiększeniu znaczenia firmy poza granicami Polski... zresztą ja bym połączył ten powiększony Orlen z PGNiGe i powalczył o nasze złoża ropy a także drenował takim gigantem złoża u ciapatych :twisted:
zgadzam sie
samo pgning tez jest za male
trzeba sie laczyc zeby wykorzystac efekty skali
tylko taka firma ma szanse na realizacje projektow wydobywczych
z prawdziwego zdarzenia

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7424
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CZY RPRZEJECIE LOTOSU to cicha zemsta PIS na ADAMOWICZU ? i PO z gdanska?

Postautor: NiKtoś » 28 lut 2018 14:07

No zarabianie na korelacji to byly kiedys najwieksze lody, byl czas kupic ( lub sprzedac ) brata jesli jedno szlo w gore zwykle z niewiadomych powodow..nie wiem po co cos ma miec wieksza kapitalizacje w postaci zjedzenia rywala z tego samego kraju.. Mniejsza konkurencja i wiekszy moloch do przewrocenia..H.. mnie jakies zloza, ebtida i plamy na ksiezycu mnie intersuje tylko czy da sie zarobic na GPW, przykladow pompowania niczego w POlsce jest dosyc.. Chciazby "ostatnia" ofiara sukcesu PESA. Oczywiscie zaden sukces ponizej kosztow produkcji sprzedawac towar to nie byl.. Zawsze w koncu zostaje bankrut..Firmy powinny rozwijac kapitalizacje ze swoich wlasnych sukcesow biznesowych..
Bedzie znowu mniej spolek sensownych do grania.. Niech polacza caly WIG20 juz najlepiej bedzie to wielkosc zredniej firmy amerykanskiej..
I tak nikt nie grał JEDNOCZEŚNIE na Orlenie i Lotosie - albo pierwszy albo drugi nigdy razem... poza tym kursy były skorelowane minimum w 4/5... więc uwierz mi krzywda się nie stanie... poza tym kapitalizacja powiększonego Orlenu będzie większa niż suma jednostkowych spółek dzięki zmniejszeni kanibalizmu i pozytywnych synergii a także zwiększeniu znaczenia firmy poza granicami Polski... zresztą ja bym połączył ten powiększony Orlen z PGNiGe i powalczył o nasze złoża ropy a także drenował takim gigantem złoża u ciapatych :twisted:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: CZY RPRZEJECIE LOTOSU to cicha zemsta PIS na ADAMOWICZU ? i PO z gdanska?

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 01 mar 2018 07:57

Bedzie znowu mniej spolek sensownych do grania.. Niech polacza caly WIG20 juz najlepiej bedzie to wielkosc zredniej firmy amerykanskiej..
jak polacza to wprowadza na Nasdaq i tyle nas widzieli :mrgreen:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości