Przeżyjmy to jeszcze raz 4x400

luźne dyskusje inwestorów
miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Przeżyjmy to jeszcze raz 4x400

Postautor: miki331 » 04 mar 2018 23:27


REKLAMA


miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Przeżyjmy to jeszcze raz 4x400

Postautor: miki331 » 04 mar 2018 23:31

Krzewina and Co = ostatnia nadzieja białych !

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8077
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Przeżyjmy to jeszcze raz 4x400

Postautor: incoqnito » 05 mar 2018 05:07

Przecież taki skład sztafety 4x400m to dyskryminacja na skalę światową. Wielki wstyd na arenie międzynarodowej :lol: :lol: :lol:
Złoty medal polskiej sztafety podczas Mistrzostw Świata w Birmingham. Skład:

Jakub Krzewina - białoskóry, hetero, normatywny płciowo, o płci ustalonej jako męska.

Karol Zalewski - białoskóry, hetero, normatywny płciowo, o płci ustalonej jako męska.

Rafał Omelko - białoskóry, hetero, normatywny płciowo, o płci ustalonej jako męska.

Łukasz Krawczuk - białoskóry, hetero, normatywny płciowo, o płci ustalonej jako męska.

Ilość okrzyków ,,DE-MO-KRACJA! KON-STY-TUCJA!" polskiej sztafety podczas i po konkursie: zero.

Ilość zawodników pozujących do kamery w koszulce z napisem: ,,Frasyniuk jesteśmy z tobą!": zero.

Ilość zawodników trzymających transparenty z napisem ,,Moja macica, moja sprawa": zero.

Ani jednej kobiety. Ani jednej feministki. Ani jednego czarnoskórego. Ani jednej osoby nienormatywnej płciowo. Ani jednego działacza w obronie praw mniejszości seksualnych. Ani jednej osoby pochodzenia żydowskiego. Ani jednego muzułmanina.

Wnioski końcowe: patriarchat. Biała supremacja. Ksenofobia. Antysemityzm. Homofobia.

A teraz dzisiejszy konkurs skoków, podium.

3 miejsce - Stefan Kraft, białoskóry, hetero, normatywny płciowo, o płci ustalonej jako męska.

2 miejsce - Markus Eisenbichler, białoskóry, hetero, normatywny płciowo, o płci ustalonej jako męska.

1 miejsce - Kamil Stoch, białoskóry, hetero, normatywny płciowo, o płci ustalonej jako męska. Żonaty.

Na podium - ani jednego działacza LGBT, ani jednego muzułmanina, Żyda, osoby nienormatywnej płciowo.

Poza tym, Eisenbichler to Niemiec - a to właśnie jego kraj opanowało kiedyś przybyłe z kosmosu plemię nazistów. Kraft to Austriak, zupełnie tak jak Adolf Hitler (przypadek?). No a Stoch to już w ogóle, Polak. Mam przypomnieć Wodzisław 2017...? No chyba nie trzeba. Polsce jeszcze długo będą odbijały się czkawką zjedzone tam nazistowskie wafelki.

Podsumowując - na naszych oczach w Polsce i na świecie budzą się prawicowe demony normalizmu.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Przeżyjmy to jeszcze raz 4x400

Postautor: NiKtoś » 05 mar 2018 08:57

Bravo chlopaki !!!
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Archimedes
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 298
Rejestracja: 12 gru 2017 08:43

Re: Przeżyjmy to jeszcze raz 4x400

Postautor: Archimedes » 05 mar 2018 09:14

TO BYŁO PIĘKNE :lol:

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Przeżyjmy to jeszcze raz 4x400

Postautor: AdmiralPiett » 05 mar 2018 10:39

na pewno Amerykanie zglosza protest

Polak zza plecow Amerykanina wyskoczyl

I to jeszcze przed Oscarami ! :mrgreen:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8584
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przeżyjmy to jeszcze raz 4x400

Postautor: drex1 » 05 mar 2018 11:34

Krzewine to chyba zdyskwalifikują. Czekamy na decyzje Komisji Europejskiej


To niezwykły zawodnik. Zakochany w Polsce. Zresztą na jego profilu na Facebooku w dziale "poglądy polityczne" można przeczytać "patriotyczne".

Jego łydkę zdobią tatuaże z napisami: "Bóg, Honor i Ojczyzna"; "Chwała Wielkiej Polsce". Jest też szczerbiec, czyli miecz koronacyjny królów Polski. Kiedyś były czarno-białe. Dziś są kolorowe i przykuwają uwagę kamerzystów. Zawsze przed startem Krzewiny są mocno eksponowane, a sam zawodnik chętnie o nich mówi: - Zawsze marzyłem o tatuażu, dlatego kilka lat temu postanowiłem go sobie zrobić. Początkowo nie miałem pieniędzy, więc był tylko czarno-biały. Potem z kolei miałem pieniądze, ale nie miałem czasu. W końcu dwa lata temu nabrał kolorów.

Krzewina to kibic Cracovii i Lecha Poznań. I to takim - jak sam mówi - od strony trybun. O piłkarzach nie ma jednak dobrego zdania. Interesuje go głównie to, co się dzieje na trybunach.

Na jego piersi znajduje się tatuaż z napisem: "Śmierć wrogom ojczyzny". Nie brakuje także symbolu Polski Walczącej. Sam zaś chętnie powołuje się na cytaty Romana Dmowskiego.

https://sport.onet.pl/lekkoatletyka/jak ... ta/f7qpwfn

kasia1984
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 06 mar 2018 21:58

Re: Przeżyjmy to jeszcze raz 4x400

Postautor: kasia1984 » 07 mar 2018 12:38

Całkowicie zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć :)
W końcu zło ukrywa się w działaniach, jak drapieżny hipopotam w bagnie


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości