Ogłaszam powrót do bezpieczniejszych i stabilniejszych spółek

luźne dyskusje inwestorów
Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Ogłaszam powrót do bezpieczniejszych i stabilniejszych spółek

Postautor: Klakier17 » 27 kwie 2018 20:59

:idea: Chyba kończy się pewna epoka. Trzeba przeczekać tą jakby nie patrzeć przerysowaną panikę a w międzyczasie przebudować portfele. Jak już poprzewracają się te różne Bumechy i Indaty, uciekną parówkowe pustostany, walnie imperium Leszkowe a także zaorają NewConneta to poprzepraszamy się z różnymi Famurami, Polnordami czy Bosiami.

REKLAMA


Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: Ogłaszam powrót do bezpieczniejszych i stabilniejszych spółek

Postautor: Klakier17 » 27 kwie 2018 22:28

btw. Klakier 17 popłynął na MSZ 14% jak w styczniu na sankach :)))) oby nosem ścieżki śniegu nie wciągał :)) jak wyhamuje
Ehh kusiło kusiło ale nie wlazłem. Teraz to już się odbywa na jedną modłę wszędzie, zjazd kursu, ewakuacja szczurów, wnioski z banków, wnioski ze spółki, ... , wnioski dla akcjonariuszy :lol: W tym roku mnie Bozia chroni, chyba łącznie z półtora tysia wtopiłem na Indacie i na jednej groszówce ale ze wstydu nazwy nie podam :roll: A poza tym w miarę, reszta załadowana fundamentalnie. No ale tak, tutaj na forum tylko zarabiacie wiem ... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2018 22:34 przez Klakier17, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości