Pan Minister MON Blaszczak pracuje bardzo

luźne dyskusje inwestorów
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Pan Minister MON Blaszczak pracuje bardzo

Postautor: NiKtoś » 05 cze 2018 09:51

intensywnie:
[2018-06-05 08:51:19] Warszawa (PAP/MON)
- MON informuje:
5 czerwca 2018 roku Mariusz Błaszczak minister obrony narodowej ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację programu pod hasłem Wdzięczni Bohaterom. Jest skierowany do organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Ministerstwo Obrony Narodowej przeznaczy na jego realizację łącznie 3 mln zł.
Pamięć jest najważniejsza, ale pomoc też potrzebna - podkreśla minister Mariusz Błaszczak w spocie informującym o programie Wdzięczni Bohaterom.
Celem konkursu jest upamiętnienie bohaterskich walk Powstania Warszawskiego oraz pomoc żołnierzom II wojny światowej, żołnierzom polskiego podziemia niepodległościowego, w szczególności Powstańcom Warszawskim. Chodzi o zapewnienie transportu na uroczystości, na groby współtowarzyszy broni, a także wsparcie w życiu codziennym np. przejazdy do przychodni, sklepów itp., przekazywanie paczek z artykułami pierwszej potrzeby, pomoc pielęgnacyjna, realizacja zakupów pierwszej potrzeby, pomoc w załatwianiu spraw związanych z naprawą wyposażenia domowego oraz w domowych pracach gospodarczych.
Program Wdzięczni Bohaterom ma również angażować młodzież, wolontariuszy, harcerzy i uczniów klas mundurowych. Ma zachęcać do budowania więzi między pokoleniami, do pielęgnowania tradycji oręża polskiego i do poznawania osobistych relacji bohaterów. Program ma zapewnić otaczanie opieką miejsc pamięci Powstania Warszawskiego i grobów Powstańców Warszawskich, także ich „zapomnianych mogił”.

Jak sciagna tu jakas Sucide dywizje USA na przesmyk Suwlaski to im tez kiedys postawimy pomniki o ile by Putin posiwecil na to z jedngo Iskandera..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


M6-SAAB-M6
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2018 17:47

Re: Pan Minister MON Blaszczak pracuje bardzo

Postautor: M6-SAAB-M6 » 05 cze 2018 10:32

:roll: :roll: :roll:

Jestem bardzo wdzięczny ...

1/
150-200 tys zabitych, kilkadziesiąt tysięcy kalek, kilkanaście tysięcy zgwalconych kobiet, rozwalone całe miasto

bo chłopcom chciało się postrzelac

Szkoda, że ... nie znalazl się 1 mądry który nie zastrzelił całego dowodztwa, które podjęło taka decyzje ... byłoby o 1 kartkę w kalendarzu mniej, ale ogólnie byłoby lepiej

2/
Może by tak karzel z Żoliborza oddał swoja emeryturę na rzecz uczestników PW, a zwłaszcza niewinnych ofiar

swoją drogą to jest patent - bierze kasę jako poseł i jako emeryt, a do rady nadzorczej boś, PGE wrzuca znajoma emerytke od której pożycza pieniądze - nawet karkosik i patrowicz muszą kiwac głową z uznaniem

BANE
Chorąży
Posty: 781
Rejestracja: 01 wrz 2017 08:32

Re: Pan Minister MON Blaszczak pracuje bardzo

Postautor: BANE » 05 cze 2018 10:41

:roll: :roll: :roll:

Jestem bardzo wdzięczny ...

1/
150-200 tys zabitych, kilkadziesiąt tysięcy kalek, kilkanaście tysięcy zgwalconych kobiet, rozwalone całe miasto

bo chłopcom chciało się postrzelac

Szkoda, że ... nie znalazl się 1 mądry który nie zastrzelił całego dowodztwa, które podjęło taka decyzje ... byłoby o 1 kartkę w kalendarzu mniej, ale ogólnie byłoby lepiej

2/
Może by tak karzel z Żoliborza oddał swoja emeryturę na rzecz uczestników PW, a zwłaszcza niewinnych ofiar

swoją drogą to jest patent - bierze kasę jako poseł i jako emeryt, a do rady nadzorczej boś, PGE wrzuca znajoma emerytke od której pożycza pieniądze - nawet karkosik i patrowicz muszą kiwac głową z uznaniem
dokładnie

a BTW karakan pierwszy z Płaszczakiem i świtą pod gęstą eskortą w razie czego zdoopczaliby na południe jak w 1939

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Pan Minister MON Blaszczak pracuje bardzo

Postautor: NiKtoś » 05 cze 2018 10:51

Nieøadnie sie wyrazacie o pierwszym Decydencie w Poslce teraz.. Nalezy mu sie szacunek chocby za wytrwalosc w dazeniu do celu, poza tym przeszedl duza traume, to zmieniloby kazdego..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: Pan Minister MON Blaszczak pracuje bardzo

Postautor: Trolejbus » 05 cze 2018 11:26

A tymczasem:

Rewolucja na rynku pracy? Rząd otwiera się na imigrantów
http://forsal.pl/artykuly/1127743,rewol ... nt-2979733
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Pan Minister MON Blaszczak pracuje bardzo

Postautor: NiKtoś » 05 cze 2018 12:06

Chyba to czytalem.. I co trolejbus szok co nie??:) Imigranci z wietnamu i filipin moge sie osiedlac u nas i pracowac bez pozwolenia..Nie wiem jak ty to dziezrzysz i kto to wymyslil..Flipinczycy to katolicy , wietnamczycy nawet nie wiem.. Sa pracowici na pewno ale jak to ma sie do nie mieszania kolorow ras?? jednka blizsi nam mentalnieukraincy i oni powinni miec takie mozliwosci..
A tymczasem:

Rewolucja na rynku pracy? Rząd otwiera się na imigrantów
http://forsal.pl/artykuly/1127743,rewol ... nt-2979733
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

BANE
Chorąży
Posty: 781
Rejestracja: 01 wrz 2017 08:32

Re: Pan Minister MON Blaszczak pracuje bardzo

Postautor: BANE » 05 cze 2018 12:18

Chyba to czytalem.. I co trolejbus szok co nie??:) Imigranci z wietnamu i filipin moge sie osiedlac u nas i pracowac bez pozwolenia..Nie wiem jak ty to dziezrzysz i kto to wymyslil..Flipinczycy to katolicy , wietnamczycy nawet nie wiem.. Sa pracowici na pewno ale jak to ma sie do nie mieszania kolorow ras?? jednka blizsi nam mentalnieukraincy i oni powinni miec takie mozliwosci..
A tymczasem:

Rewolucja na rynku pracy? Rząd otwiera się na imigrantów
http://forsal.pl/artykuly/1127743,rewol ... nt-2979733
będziecie się musieli przemalować tępe *** co by się nie wyróżniać :lol: :lol: :lol:

BANE
Chorąży
Posty: 781
Rejestracja: 01 wrz 2017 08:32

Re: Pan Minister MON Blaszczak pracuje bardzo

Postautor: BANE » 05 cze 2018 12:45

Chyba to czytalem.. I co trolejbus szok co nie??:) Imigranci z wietnamu i filipin moge sie osiedlac u nas i pracowac bez pozwolenia..Nie wiem jak ty to dziezrzysz i kto to wymyslil..Flipinczycy to katolicy , wietnamczycy nawet nie wiem.. Sa pracowici na pewno ale jak to ma sie do nie mieszania kolorow ras?? jednka blizsi nam mentalnieukraincy i oni powinni miec takie mozliwosci..
będziecie się musieli przemalować tępe *** co by się nie wyróżniać :lol: :lol: :lol:
lusia zbyszek umiera pudle cos mu jeszcze przybili grozi mu 10 lat wiesz cos o tym ?
nic nie wiem uszat, na spacerniaku go nie widuję :lol: :lol:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Re: Pan Minister MON Blaszczak pracuje bardzo

Postautor: Trolejbus » 05 cze 2018 18:09



będziecie się musieli przemalować tępe *** co by się nie wyróżniać :lol: :lol: :lol:
lusia zbyszek umiera pudle cos mu jeszcze przybili grozi mu 10 lat wiesz cos o tym ?
nic nie wiem uszat, na spacerniaku go nie widuję :lol: :lol:
To, że brakuje ludzi do pracy od dawna wiadomo, a może po prostu nie mają oni potrzebnych kwalifikacji? Ci Filipińczycy czy Wietnamczycy może i tu przyjadą do pracy, ale oni raczej będą prowadzić własne biznesy, tak jak muzułmanie, którzy prowadzą budki z kebabami. Nie będą pracować w korpo za pół darmo a jeśli już to jeśli po jakimś czasie dojdą do wniosku, że na zachodzie więcej zarobią, to wyjadą - tak jak za jakiś czas Ukraińcy.
Państwo powinno robić wszystko, by wyszkolić wykwalifikowanych pracowników a pracodawcy powinni więcej płacić, godziwie płacić, ale nie chcą. Dają tylko tyle, ile muszą ustawowo. Po co zatrudniać imigrantów, jak tu na miejscu są ludzie? Trzeba zrobić wszystko, by nie musieli oni w przyszłości szukać pracy gdzie indziej i dorabiać innych gospodarek. Jakie to proste, prawda?
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości