Wyjdziemy czy nie ?

luźne dyskusje inwestorów
miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: miki331 » 05 cze 2018 23:32


REKLAMA


miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: miki331 » 05 cze 2018 23:33

Zaczynamy typowanie od fazy grupowej.
Wpisywać , a potem zobaczymy kto miał czuja

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: HotDog » 06 cze 2018 07:21

Zaczynamy typowanie od fazy grupowej.
Wpisywać , a potem zobaczymy kto miał czuja
polska-senegal 0-3

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: NiKtoś » 06 cze 2018 10:52

ktos ma w ogole czas na to ?? Pogoda jest.. lewy chce do realu, reszta popozowac do zdjec i chapnac cos za reklame do Biedronki.. To nie zespol z ME, boje sie ze to bedzie najgorszy wystep w MS od zarania dziejow. Nikomu tam sie nic nie chce..Same Don Juany
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: miki331 » 06 cze 2018 10:57

ktos ma w ogole czas na to ?? Pogoda jest.. lewy chce do realu, reszta popozowac do zdjec i chapnac cos za reklame do Biedronki.. To nie zespol z ME, boje sie ze to bedzie najgorszy wystep w MS od zarania dziejow. Nikomu tam sie nic nie chce..Same Don Juany
Czyli jednak sugerujesz że nie wyjdziemy ?

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7364
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: NiKtoś » 06 cze 2018 11:05

Oczywiscie ze nie wyjdziemy , wszyscy przeciwnicy lepsi od nas.. japonczucy zwyczjanie nas zaebigaja, Kolumbijczycy osmiesza technika , Senegal zamuruje bramke i wyporowadzi dwie koronkowe kontry gdzie nasi tylko bada sie patrzec jak wryci..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

BANE
Chorąży
Posty: 781
Rejestracja: 01 wrz 2017 08:32

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: BANE » 06 cze 2018 11:06

prędzej z Unii :roll: :cry:

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: HotDog » 06 cze 2018 11:09

ktos ma w ogole czas na to ?? Pogoda jest.. lewy chce do realu, reszta popozowac do zdjec i chapnac cos za reklame do Biedronki.. To nie zespol z ME, boje sie ze to bedzie najgorszy wystep w MS od zarania dziejow. Nikomu tam sie nic nie chce..Same Don Juany
nie zapominaj o grosickim :lol: :lol: ,ten to przegiol pałę-reklamowac szrot-mantę :idea: :lol: :lol: :lol: desperat :| :lol: :lol: :lol: :lol:

norbert80
Chorąży
Posty: 811
Rejestracja: 26 lip 2015 11:30

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: norbert80 » 06 cze 2018 11:11

najlepeij powinna wyjsc na tym BRANZA SPORTOWA...np taki INTERSPORT


https://www.biznesradar.pl/notowania/IN ... 1d_lin_lin

BANE
Chorąży
Posty: 781
Rejestracja: 01 wrz 2017 08:32

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: BANE » 06 cze 2018 11:13

no jakies te nasze gwiazdorki malo zaangazowane he zal mi glika bo *** nie dokonczy reklamy rexony hehehe bidny w gipsie bedzie siedzial a reklama ucieka he
:lol: :lol: :lol: :lol:

BANE
Chorąży
Posty: 781
Rejestracja: 01 wrz 2017 08:32

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: BANE » 06 cze 2018 11:14

no jakies te nasze gwiazdorki malo zaangazowane he zal mi glika bo *** nie dokonczy reklamy rexony hehehe bidny w gipsie bedzie siedzial a reklama ucieka he
:lol: :lol: :lol: :lol:
ale wiesz jak wali spod tego gipsu... a jeszcze upały :lol: :lol: :lol: Rexona jak znalazł :lol: :lol: :lol:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8037
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: incoqnito » 06 cze 2018 11:18

Prawdziwi kibice i znafffcy sportu jak czytam wyżej...

Tfuuu raczej pikniki i kanapowi obserwatorzy z ramienia browarów, chciałem napisać i ta zazdrość, tak jakby nikt inny z innych reprezentacji nie grał w reklamach. :lol: :lol: :lol:

juri1984
Starszy chorąży
Posty: 1076
Rejestracja: 26 sie 2008 21:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: juri1984 » 06 cze 2018 11:32

a jeszcze kabaret se zamówili i koncert na zgrupowaniu teraz ... parodia
"Sukces to drabina, po której nie sposób
wspiąć się z rękami w kieszeniach"
- Philip Wylie

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8037
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: incoqnito » 06 cze 2018 11:45

Prawdziwi kibice i znafffcy sportu jak czytam wyżej...

Tfuuu raczej pikniki i kanapowi obserwatorzy z ramienia browarów, chciałem napisać i ta zazdrość, tak jakby nikt inny z innych reprezentacji nie grał w reklamach. :lol: :lol: :lol:
szeryfie a pamietasz *** mmistrzostwa w korei i tych pacanow co zamaist trenowac to nagrywali razem z krasomowca enegelem reklamy i jak sie skonczyl wypad przypomnij he
Pamiętam...
Pamiętasz oczywiście co tam się działo w szatni wtedy??? Poczytaj co Oisadebski powiedział po kilku latach...
Uważasz, ze teraz jest podobnie? Jedyne co mnie martwi to lekkomyślność Glika której wynikiem jest kontuzja i telenowela o Lewym, Realu i rozstaniu z Bayernem (niepotrzebnie Robert to zakomunikował przed mistrzostwami moim zdaniem).

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8037
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Wyjdziemy czy nie ?

Postautor: incoqnito » 06 cze 2018 11:59



szeryfie a pamietasz *** mmistrzostwa w korei i tych pacanow co zamaist trenowac to nagrywali razem z krasomowca enegelem reklamy i jak sie skonczyl wypad przypomnij he
Pamiętam...
Pamiętasz oczywiście co tam się działo w szatni wtedy??? Poczytaj co Oisadebski powiedział po kilku latach...
Uważasz, ze teraz jest podobnie? Jedyne co mnie martwi to lekkomyślność Glika której wynikiem jest kontuzja i telenowela o Lewym, Realu i rozstaniu z Bayernem (niepotrzebnie Robert to zakomunikował przed mistrzostwami moim zdaniem).
powiem ci tak co do glika to jego zcas dobrej gry w repei sie skonczyl on jest niepewny masa kiksow chloapki musieli ratowac po jego kiksach albo wrecz bramki padaly chociby jakiego peiknego samobuja strzelil z dania wiec nie uwazam ze nasza reprezentacja zbytnio sie oslabila to prasa nakreca ta histerie moze dizeki niemu wyronie nowy mocny zawodnik w miejsce rexony hehe nie wiem czy pamietasz 78 tam tez nie pojechal filar a pojawil sie nowy zdolny pilkarz he wiec dla mnie glik to niepewnosc i drzenie co odwali :)
Nic dziwnego, jak go tak eksploatowali w Monako, na zgrupowaniu powinien odpoczywać, regenerować się i ćwiczyć taktykę i zgranie z resztą chłopaków... Moim zdaniem szkoda...
Jeśli ktoś błyśnie zastępując go to dobrze, jeśli nie to słabo to będzie wyglądać.

Za młody byłe w 78 miałem kilka lat, dopiero 82 pamiętam bo obejrzałem w całości...


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości