Radni PiS bogacą się na państwowych stołkach

luźne dyskusje inwestorów
KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Re: Radni PiS bogacą się na państwowych stołkach

Postautor: KOSA7 » 02 sie 2018 12:50

Ale jak to jest ? Jak ktoś zarabia w jakis spólkach to jest zlodziejem ? Bo mi się zawsze wydawało ze jak ktoś dostaje pensje od tego odprowadza ZUS i PIT to jest normalne wynagrodzenie a nie kradziez. Kradziez to jest wtedy gdy np Rostowski nie mógł się doliczyć ww budżecie 20 mld pln z VAT. Może mi ktoś ten precedens wytłumaczyć ?

Trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak pis okrada i rujnuje Polskę :oops:
Okradają tę Polskę w sposób bezczelny. Żadna powojenna ekipa tak nie kradła jak kacze przydupasy.
Największa patologia tego rządu, to co mnie osobiście przeraża, to zniesienie konkursów czy wymagań na niektóre stanowiska, i wpychanie takich misiewiczów gdzie się da :/
Zaraz na początku kadencji PiS zniosło konkursy na wyższe stanowiska, a to raczej nie dlatego żeby zatrudnić fachowców !!!!!!!!!!

Po/psl nie było tak chamskie żeby tworzyć ustawy które dają im możliwość obsadzania swoimi... obsadzili stanowiska kierownicze jak robiło sie to od pierwszych wolnych wyborów i tyle, ci chcieli przebić wszystkich i obdarować każdego kto chociaż trochę przyczynił się do ich zwycięstwa w wyborach.

Inny przykład pierwszy z brzegu to Grupa Energa....od czasu gdy PIS przejał władzę ma ....szóstego w ciągu rządów Prawa i Sprawiedliwości.
To jest jawne drenowanie spółki przez kolejne ekipy “swoich”. Prezes bowiem, niezależnie jak długo pełni funkcję, to wciąż ma prawo do odprawy, a ta z reguły jest gigantyczna. Sprawia to, że dla PIS cykl następujących po sobie krótko zarządzających prezesów to szybka droga do wynagrodzenia przez polityków swoich oddanych ludzi, BEZ WZGLĘDU NA KOMPETENCJE I KWALIFIKACJE, KRADZIEŻ W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH :oops:
Zobacz macki PIS-owskiej ośmiornicy, nepotyzm i kolesiostwo !
http://misiewicze.pl/lista-misiewiczow

REKLAMA



Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości