Do wszystkich plujących na UE

luźne dyskusje inwestorów
HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: Do wszystkich plujących na UE

Postautor: HotDog » 06 sie 2018 18:37

No to nie zpaomnij tez ze tutaj nie bylo dla nich roboty , kisiliby sie w nedzy i upokorzeniu.. Wyjachali zobzcayli swiat zarobili pienidze ktore ratowaly dlugo nasz bilans tylko mld euro przysylali co roku..
ZAPOMNIAŁEM DODAĆ-MILIONY POLAKÓW -EMIGRANTÓW PRACUJĄCYCH DLA WLK.BRYTANII,IRLANDII CZY NIEMIEC :?: :?: :evil: smiem twiedzić ze stracilismy conajmniej10x tyle co dostalismy z eurokołchozu :twisted:
ale napewno pamietasz ze stawka godzinowa polakow byla tam niewolnicza duzo nizsza niz anglika niemca czy francuza pewnie nie zapomniales o tym co he
sam pracowałem w irlandii i nie narzekałem,teraz mam za co grać :lol: :lol:

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Do wszystkich plujących na UE

Postautor: NiKtoś » 06 sie 2018 18:41

To i racja..ale to nie wina UE tylko naszych miejscowych sprzedajnych konrtolerow.. W nieczech takiego syfu nie sprzedaja//
Od kiedy weszliśmy do UE strasznie sie pogorszyła jakość jedzenia. Do wszystkiego dodają syrop kukurydziany i dolewają oleju palmowego. W kiełbasie jest coraz mniej mięsa a coraz wiecej laktozy z mleka i glutenu .
Doszło do tego ,ze na parówkach chcąc podkreślić ich wyjątkowość ,ze sa z miesa piszą BEZGLUTENOWE,a przeciez gluten występuje tylko w zbożach.
Jabłka sa wysmarowane pochodną ropy naftowej . w ogóle prawie wszystko co sie ze sklepu przyniesie od razu pleśnieje. Chleb odmrażany w sklepie zanim go zjesz ma już co najmniej rok , bułki mrożone zawierają miliony bakterii i sa bezwartościowe jak warzywa mrożone albo i gorzej.
Unia swoimi bezsensownymi przepisami doprowadzi do upadku całą ludzkość.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Do wszystkich plujących na UE

Postautor: dochodzeniowy » 06 sie 2018 23:19

w sklepie krążą grubasy między półkami . Tego nie było za komuny czy nawet 20 lat temu. To przyszło z UE i ichnimi marketami. Obojetnie co tam kupisz i zjesz a nie mozesz przestać . Zaraz choroby się pojawiają i leczenie ,zeby cie przypadkiem nie wyleczyć. Koncerny farmaceutyczne Niemcy, Szwajcaria, Francja Izrael doją kasę większa rocznie niż dostajemy w UE.
Najpierw nas trują a potem tabletki ,a tabletka to tez trucizna.
I tak sie kręci biznes. Jak sam tego nie zauwazysz po sobie to nie dowiesz sie tego z telewizora.
:idea:

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Do wszystkich plujących na UE

Postautor: AdmiralPiett » 07 sie 2018 11:59

Uwazam, ze w ostatnich latach przynajmniej kopcenie fajek (papierosow) sie zmniejszylo

Nie wiem czy to zasluga Unii, ale pewnie troche tak i wyzszych cen z tego powodu

A dla zdrowotnosci (i zapachu) lepiej :mrgreen:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: Do wszystkich plujących na UE

Postautor: AdamKruchy » 07 sie 2018 12:57

Bez UE jesteśmy w czarnej …. i albo będziemy biedować jak kiedyś, albo będziemy taką druga Ukrainą pod nadzorem Rosji. Ja z rodziną mogę wyjechać bo mnie stać, znamy języki mamy oszczędności, ale większość ekipy typu 500+, złodzieje pisu nie dadzą sobie rady. Dlatego tak marzą o Rosji i komunizmie.
8) 8) 8)

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Do wszystkich plujących na UE

Postautor: AdmiralPiett » 07 sie 2018 13:01

Bez UE jesteśmy w czarnej …. i albo będziemy biedować jak kiedyś, albo będziemy taką druga Ukrainą pod nadzorem Rosji. Ja z rodziną mogę wyjechać bo mnie stać, znamy języki mamy oszczędności, ale większość ekipy typu 500+, złodzieje pisu nie dadzą sobie rady. Dlatego tak marzą o Rosji i komunizmie.
Jako "nie-unijny" bylbys wlasnie traktowany jak teraz Ukraincy czy inni Gruzini albo Armenczycy !
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: Do wszystkich plujących na UE

Postautor: AdamKruchy » 07 sie 2018 13:07

Bez UE jesteśmy w czarnej …. i albo będziemy biedować jak kiedyś, albo będziemy taką druga Ukrainą pod nadzorem Rosji. Ja z rodziną mogę wyjechać bo mnie stać, znamy języki mamy oszczędności, ale większość ekipy typu 500+, złodzieje pisu nie dadzą sobie rady. Dlatego tak marzą o Rosji i komunizmie.
Jako "nie-unijny" bylbys wlasnie traktowany jak teraz Ukraincy czy inni Gruzini albo Armenczycy !
Prawda jest taka, że jak plebs i *** bez języków będą chcieli wyjść z UE, to My, z kasą, z biznesem wyjdziemy. Już Czechy proszą, by u nich otwierać firmy. Nie wspomnę o możiwościach w Hiszpanii, Belgii. My wyjdziemy a Wy... zostaniecie z ...wnem. I będzie koniec. Będzie Polnuzea, czyli Wenezuela, gdzie też *** i biedota finansowo-intelektualna chciała "żondzić". I koniec, ropa im nie pomaga.
8) 8) 8)

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Do wszystkich plujących na UE

Postautor: NiKtoś » 07 sie 2018 13:53

Prawda jest taka ze nie ma ludzi nie do zastapienia co juz udowodnil Stalin , liczy sie masa ludzka i przewaga ilosciowa a u steru moga byc srednich lotow jednostki, ostatecznie moga sie doszkolic zawsze:) Nie mowie ze troche geniuszy by sie nie przydalo.. Ale jesli bylby genialny to by tu nie siedzla i kolo sie zamyka..:)
Bez UE jesteśmy w czarnej …. i albo będziemy biedować jak kiedyś, albo będziemy taką druga Ukrainą pod nadzorem Rosji. Ja z rodziną mogę wyjechać bo mnie stać, znamy języki mamy oszczędności, ale większość ekipy typu 500+, złodzieje pisu nie dadzą sobie rady. Dlatego tak marzą o Rosji i komunizmie.
Jako "nie-unijny" bylbys wlasnie traktowany jak teraz Ukraincy czy inni Gruzini albo Armenczycy !
Prawda jest taka, że jak plebs i *** bez języków będą chcieli wyjść z UE, to My, z kasą, z biznesem wyjdziemy. Już Czechy proszą, by u nich otwierać firmy. Nie wspomnę o możiwościach w Hiszpanii, Belgii. My wyjdziemy a Wy... zostaniecie z ...wnem. I będzie koniec. Będzie Polnuzea, czyli Wenezuela, gdzie też *** i biedota finansowo-intelektualna chciała "żondzić". I koniec, ropa im nie pomaga.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: Do wszystkich plujących na UE

Postautor: AdamKruchy » 07 sie 2018 18:43

Prawda jest taka ze nie ma ludzi nie do zastapienia co juz udowodnil Stalin , liczy sie masa ludzka i przewaga ilosciowa a u steru moga byc srednich lotow jednostki, ostatecznie moga sie doszkolic zawsze:) Nie mowie ze troche geniuszy by sie nie przydalo.. Ale jesli bylby genialny to by tu nie siedzla i kolo sie zamyka..:)


Jako "nie-unijny" bylbys wlasnie traktowany jak teraz Ukraincy czy inni Gruzini albo Armenczycy !
Prawda jest taka, że jak plebs i *** bez języków będą chcieli wyjść z UE, to My, z kasą, z biznesem wyjdziemy. Już Czechy proszą, by u nich otwierać firmy. Nie wspomnę o możiwościach w Hiszpanii, Belgii. My wyjdziemy a Wy... zostaniecie z ...wnem. I będzie koniec. Będzie Polnuzea, czyli Wenezuela, gdzie też *** i biedota finansowo-intelektualna chciała "żondzić". I koniec, ropa im nie pomaga.
Pewnie, że tak może być. Potem takie kraje to widma, z których uciekają zdolni. To Polska za komuny. Zdolni i odważni uciekali, a Polska została w czarnej d..... Mże być jeszcze gorzej jak w Wenezueli, na Białorusi.
8) 8) 8)


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości