Kopytko chcę Tobie pomóc - pozwól sobie pomóc

luźne dyskusje inwestorów
Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Kopytko chcę Tobie pomóc - pozwól sobie pomóc

Postautor: Bartekkk » 29 wrz 2005 23:31

całe życie był poniewierany wszyscy się z niego zawsze śmiali był pupilem w szkole maskotką z której było mozna się posmiać nie miał nigdy dziewczyny i życie w realu jest dla niego za trudne. Kopytko jest to człowiek który jest cały pokryty kompleksami internet go podbudowuje daje mu pewność siebie czuje się potrzebny doceniony przez grono takich samych jak on

pozwólmy mu funkcjonować niech zyje swoim beznadziejnym zyciem niech trwa w przesądzie , ze jest najważniejszy i najmądrzejszy

kopytko dla mnie jestes chorym człowiekiem jeżeli moge tobie jakoś pomóc napisz powiedz mi na priv co się z Tobą dzieje dlaczego tak się zachowujesz napisz mi a może Tobie pomoge najgorsze jest to , że chorym ludziom nikt nie chce pomagać więc ja kopytko do ciebie wyciągam ręke

pozwól sobie pomóc :roll:
2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O

REKLAMA


ROJAM
Starszy chorąży
Posty: 1778
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Polsza

Odp:Kopytko chcę Tobie pomóc - pozwól sobie pomóc

Postautor: ROJAM » 30 wrz 2005 20:49

daje 5 za miłosierne podejście do drugiego człowieka :lol: i chęć podjęcia się misji impossible --tzw prace syzyfowe :lol:

Energobioster

Odp:Kopytko chcę Tobie pomóc - pozwól sobie pomóc

Postautor: Energobioster » 01 paź 2005 03:43

Hmm, nie wiem dlaczego, ale przyłączam się do apelu Bartka.
Jestem nawet gotów ufundować jakiś sprzęt terapeutyczny...
Jest bowiem tak, że w naszych czasach (w przeciwieństwie do średniowiecza) osobników dziwnych nie topi się, ale się im pomaga.
Co prawda sam chętnie urządziłbym mu "próbę ognia" -
to z prawej, to znowu z lewej :lol:
ale na koniec nakarmił bym, napoił, pogłaskał po główce i puścił wolno -
do lasu ...
Dlaczego ? Bo dobre serce mam, ot co !
Ostatnio zmieniony 01 paź 2005 03:44 przez Energobioster, łącznie zmieniany 1 raz.

Bartekkk
Podporucznik
Posty: 19677
Rejestracja: 01 maja 2005 17:43

Odp:Kopytko chcę Tobie pomóc - pozwól sobie pomóc

Postautor: Bartekkk » 01 paź 2005 11:29

Zero odzewu no cóż chciałem pomóc

oby później nie było że już za późno wiele się czyta o samobójstwach i innych chorych rzeczach i czynach chorych umysłowo ludzi :(




2017- 2020 hossa na misiach jak w 2005-2006 :)))) lecim w kosmos :O


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości