SWARZEDZ PP KTO ILE WTOPIŁ?

luźne dyskusje inwestorów
bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:SWARZEDZ PP KTO ILE WTOPIŁ?

Postautor: bankrut » 05 paź 2005 21:44

H.Park
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

REKLAMA


piotr32_27160
Podporucznik
Posty: 10978
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:SWARZEDZ PP KTO ILE WTOPIŁ?

Postautor: piotr32_27160 » 05 paź 2005 21:55

Dziwie sie wam wszystkim ze chce wam sie bawic takimi smieciami jak Swarzedz, jest tyle spolek na ktorych sie zarabia -Lotos, PKn, Orbis w wy takie smieci kupujecie

Tylko na tych spółkach nie zarabia się (ale i nie traci) kilkadziesiąt procent w ciągu kilku dni ...
jednak w tym przypadku niektórzy mogli stracić nawet dziewięćdziesiąt kilka procent , jeśli wierzyli w to co pisał m.in. wczoraj Fred ...

Tak jak pisałem wczoraj , jego "królowanie" trwało dokładnie cały wieczór i noc ... współczuję jemu , ale bardziej tym co idąc za mitem łatwego pieniądza tracą większość tego co mają ...

Swoje zdanie na temat Swarzędza miałem i mam , jednak nawet ja nie przypuszczałem że skończy się to w ten sposób :(
Niech to będzie dla niektórych nauczką na przyszłość .

weterani
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2262
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:SWARZEDZ PP KTO ILE WTOPIŁ?

Postautor: weterani » 05 paź 2005 21:56

Dziwie sie wam wszystkim ze chce wam sie bawic takimi smieciami jak Swarzedz, jest tyle spolek na ktorych sie zarabia -Lotos, PKn, Orbis w wy takie smieci kupujecie
Masz racje że się dziwisz.Jednak śmiecie dają czasem ponadprzeciętny zysk,jest też więcej emocji.Oczywiście trzeba pogrywać rozsądnie ,nie ma mowy o długim terminie inwestycji.

uroczy39
Młodszy chorąży
Posty: 495
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Planeta Ziemia

Odp:SWARZEDZ PP KTO ILE WTOPIŁ?

Postautor: uroczy39 » 05 paź 2005 21:59

Dziwie sie ludzxiom ktorzy w podejmowaniu decyzji sluchaja sie innych, caly czas podtrzymuje swoie zdanie ze na tym forum jest bardzo duzo ludzi co nie przeczytali nawet jednej ksiazki o inwestowaniu, a mysla ze zarabianie pieniedzy na gieldzie to prosta sprawa.

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Odp:SWARZEDZ PP KTO ILE WTOPIŁ?

Postautor: Trolejbus » 05 paź 2005 21:59

Dziwie sie wam wszystkim ze chce wam sie bawic takimi smieciami jak Swarzedz, jest tyle spolek na ktorych sie zarabia -Lotos, PKn, Orbis w wy takie smieci kupujecie
Też o tym niedawno pisałem, ale widać ludzie wolą bić się z koniem. Ja prawie wszystko już wywaliłem i czekam na mega korektę na WIG20 bo przydałoby się jakies fajne zakupy zrobić. Ale coś mi się zdaje że to nie będzie taka głęboka korekta. A szkoda ...

P.S. Przejechałem się na PP IV emisji, na V odrobiłem straty z nawiązką a VI emisji (PP - nie ruszałem. Miałem przeczucie ...). TO było jasne, skoro kurs był po 1,68 na dzień dobry (podobnie z PPWK - pow. 30 gr.) to wiadomo było że będzie lecieć. Nawet po 1 zł PP jak ktoś sprzedał to i tak na tym dobrze wyszedł. Gdyby PP były notowane z odniesienem np. 4 gr. jak w IV emisji o to by się działo ...
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

uroczy39
Młodszy chorąży
Posty: 495
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Planeta Ziemia

Odp:SWARZEDZ PP KTO ILE WTOPIŁ?

Postautor: uroczy39 » 05 paź 2005 22:01

Dziwie sie wam wszystkim ze chce wam sie bawic takimi smieciami jak Swarzedz, jest tyle spolek na ktorych sie zarabia -Lotos, PKn, Orbis w wy takie smieci kupujecie
Masz racje że się dziwisz.Jednak śmiecie dają czasem ponadprzeciętny zysk,jest też więcej emocji.Oczywiście trzeba pogrywać rozsądnie ,nie ma mowy o długim terminie inwestycji.
Emocje sa zlym doradca

piotr32_27160
Podporucznik
Posty: 10978
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:SWARZEDZ PP KTO ILE WTOPIŁ?

Postautor: piotr32_27160 » 05 paź 2005 22:08

caly czas podtrzymuje swoie zdanie ze na tym forum jest bardzo duzo ludzi co nie przeczytali nawet jednej ksiazki o inwestowaniu, a mysla ze zarabianie pieniedzy na gieldzie to prosta sprawa.

nikt nie twierdzi że jest inaczej ...

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Odp:SWARZEDZ PP KTO ILE WTOPIŁ?

Postautor: Trolejbus » 05 paź 2005 23:27

Znaczy większość zarobiła bo mało kto napisał o wtopie. Ciekawe. Świstak siedzi i zawija ...
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

piotr32_27160
Podporucznik
Posty: 10978
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:SWARZEDZ PP KTO ILE WTOPIŁ?

Postautor: piotr32_27160 » 06 paź 2005 14:41

Znaczy większość zarobiła bo mało kto napisał o wtopie. Ciekawe. Świstak siedzi i zawija ...
najważniejsze że Fred nie stracił :wink:

Trudno jednak mówić o zarobku jeśli nic się nie kupowało (chyba że potencjalną stratę potraktujemy jako zysk) ...
Wtedy masz rację , większość zarobiła .


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości