KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

luźne dyskusje inwestorów
boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: boxer2 » 28 cze 2019 15:55



*** nie moge zawsze uwazana to za zboczenie i chorobe co sie teraz nagle zmienilo *** rece opadaja dla ciebie to normalne jak 2 facetow je bi e sie w du pe nie wierze jakim kretynem trzeba byc zebny uwazac za cos naormalnego to ze byli pedaly to nie znaczy ze to jest normalne *** alikota wez zluzuj majty
a dla ciecie to nie normalne ?? buahhaa a skad bierzesz kase na bułki buahaha :lol: :lol: :lol:
qrwo to ze ty je bi e sz sie na pigalaku z facetami to mnie nei interesuje spie r d a alaj ***
*** na utrzymaniu buahah kazdy wie ze jak zarabiasz na bułki buahahahaa z du.py juz masz jesien sredniowiecza buahha :oops: :oops: :lol: :lol:

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: NiKtoś » 28 cze 2019 16:04

Meczy mnie to LGBT , tak naprawde mam to d... kto z kim.. Ale chwalic sie tym jak labnauer czy i*** Trzaskowski to juz przesada..TO JEST ZBOCZENIE cokolwiek by sie to nie wybielalo i juz..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: pazdzioch » 28 cze 2019 16:11

walka o prawa

Obrazek
jakos nie widze protestu milosników psów ---ze prowadzi je na łancuchu i te dzieci takie usmiechniete ,szczesliwe :roll:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: ANTYCHRYST » 28 cze 2019 18:01

Meczy mnie to LGBT , tak naprawde mam to d... kto z kim.. Ale chwalic sie tym jak labnauer czy i*** Trzaskowski to juz przesada..TO JEST ZBOCZENIE cokolwiek by sie to nie wybielalo i juz..
co cię męczy? to, że *** dwoje dorosłych ludzi żyjących razem wiele lat nie może po sobie dziedziczyć?????? to cię tak wkoorwia?????????????????

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: NiKtoś » 28 cze 2019 18:05

O czym ty piszesz .. O jakichs Carringtonach?? Co dziedziczyc ? Majtek po smierci dzielony jest na rodzine i krewnych , wolisz tym uszczesliwic kogos innego to odpwoiednia dyspozcyje mozesz zawrzec w testamencie i nic nikomu do tego.. Za zycia mozesz zrobic darowizne..
Meczy mnie to LGBT , tak naprawde mam to d... kto z kim.. Ale chwalic sie tym jak labnauer czy i*** Trzaskowski to juz przesada..TO JEST ZBOCZENIE cokolwiek by sie to nie wybielalo i juz..
co cię męczy? to, że *** dwoje dorosłych ludzi żyjących razem wiele lat nie może po sobie dziedziczyć?????? to cię tak wkoorwia?????????????????
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: antycenzorparkietowy » 28 cze 2019 18:58

W IKEA byłem raz w życiu, kiedy otwierali pierwszy sklep w Polsce.
Od tamtego czasu moja noga NIGDY w tym szczurzym labiryncie nie postała.

Howgh!

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: antycenzorparkietowy » 28 cze 2019 19:01

Meczy mnie to LGBT , tak naprawde mam to d... kto z kim.. Ale chwalic sie tym jak labnauer czy i*** Trzaskowski to juz przesada..TO JEST ZBOCZENIE cokolwiek by sie to nie wybielalo i juz..
co cię męczy? to, że *** dwoje dorosłych ludzi żyjących razem wiele lat nie może po sobie dziedziczyć?????? to cię tak wkoorwia?????????????????

Ależ misiaczku, polskie prawo JAK NAJBARDZIEJ POZWALA NA DZIEDZICZENIE osób nie będących małżeństwem!
Nie pisz bzdur!
Rozwiąząń jest kilka.

Ale zamiast machać publicznie penisami i pokazywać wściekłe waginy - zacznijcie się domagać NISKICH PODATKÓW!

A tak smród tylko z waszych anusów...

HotDog
Chorąży
Posty: 874
Rejestracja: 10 lis 2017 09:44
Lokalizacja: Mars

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: HotDog » 28 cze 2019 20:06

Jaki terror ***? To, że istnieją homoseksualiści jest faktem. Pora to zrozumieć i przyjąć do wiadomości.
moze ty lubisz takie rzeczy ale wyobraz sobie ze sa tez tacy dla ktorych to jest nienormalne :evil:


galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: galileogalileo » 28 cze 2019 20:41

https://twitter.com/sbalcerac/status/11 ... 8262706177
:shock: :shock:

Na zdjęciu w islamskiej chuście @RzecznikIKEA Kasia Broniarek. Firma IKEA wywala z pracy Polaków katolików za ich uczucia religijne. Jest w tym pewna logika ...

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: gruz » 28 cze 2019 20:58

Jego wnuczka mnie gg obchodzi. Ale jej dziadka lubiłem. Ciekawy człowiek.

Obrazek
Obrazek

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: Erudyta » 30 cze 2019 11:10

twierdzę ze Geje to nie choroba to nie cos z czym trzeba WALCZYC po maxie. Wielu najwybitniejszych ludzie w Histroii było Homosiami i TYLKO kompletni KRETYNI prawiczkowi rodem z Sredniowieczej INKWIZYCJI moga TAk Bredzlowac sie nad tym TEMATEM podpinajac POD TO POLITYKE I IDEOLOGIE ...nawijajac PRAWICZKOWY HYMN ze GEJOSTWO WYNIKA Z LEWACTWA. :lol: 8)
*** nie moge zawsze uwazana to za zboczenie i chorobe co sie teraz nagle zmienilo *** rece opadaja dla ciebie to normalne jak 2 facetow je bi e sie w du pe nie wierze jakim kretynem trzeba byc zebny uwazac za cos naormalnego to ze byli pedaly to nie znaczy ze to jest normalne *** alikota wez zluzuj majty
Alik znowu szaleje:)
Co do reklamy volvo. Chyba czarny i bialy gej saw stanie splodzic tylko czarna dziewczynke:)))

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: antycenzorparkietowy » 30 cze 2019 14:41

https://www.salon24.pl/newsroom/966317, ... jacym-lgbt

panie BODNAR czy jako rzecznik praw obywatelskich wstawi sie pan za tym uciemiezonym bogu ducha winnym czlowiekiem ?

Bodnar wystąpi z ostrym protestem przeciwko nietolerancji pracownika i może nawet oskarży go MYŚLOZBRODNIĘ!

antycenzorparkietowy
Młodszy chorąży
Posty: 691
Rejestracja: 27 lip 2018 18:04

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: antycenzorparkietowy » 30 cze 2019 14:59

VOLVO DLA WSZYSTKICH :lol: :lol:

piekna przyszłościowa rodzina po oczywiście lewej stronie
....
w prl byli przodownicy pracy
teraz sa przodownicy ideologii
szalenstwo
ale jeszczze max 30-40 lat i w zachodniej europie islam zakonczy te nienormalne czasy

Mylisz się głęboko!
W Niemczech immamowie zapowiedzieli, że każdy kto PUBLICZNIE obraża Allaha (a Love Parade i publiczna sodomia Allaha obrażają), musi się liczyć z wykonaniem prawa szariatu, czyli ścięcia maczetą lub ukamienowania.
W Berlinie, mimo jawnie homoseksualnego zarządu miasta, ostatie Love Parade odbyła sie jakieś 7 czy 8 lat temu.
Bo się pedalstwo zwyczajnie przestraszyło i teraz rusza na podbój Polski, bo tu pisowska policja bardzo czujnie strzeże ich prawa do wulgarnego manifestowanie swoich dewianckich praktyk seksualnych.
Więc islam JUŻ TERAZ ZROBIŁ W Niemczech porządek, bo *** manifestacje zninęły z niemieckich ulic.

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: KORPORACJE SZERZA W POLSCE IDEOLOGICZNY TERROR - IKEA zowlnila pacownika za krytyke LGBT

Postautor: ANTYCHRYST » 30 cze 2019 17:14

facet zwolniony z Ikei „za poglądy i cytowanie Biblii” wypluł z siebie takie coś:
"Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Święte mówi: »Biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich«. A także: »Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich«"

Nawoływanie do zabijania osób LGBT+ to poglądy.
Koszulka z tęczową aureolą - to przestępstwo.
Fajny ten nasz kraj, taki średniowieczny.


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości